Kleuren houtdruk, 35.5 x 23 cm, ingelijst, maar scheef in passe-partout.
Verkocht voor € 90
Twee maal gemengde techniek, m.o. en r.o. gesigneerd, 30 x 13 en 38 x 26 cm.
Te koop voor € 40
Kleurenets, 30 x 20 cm.
Verkocht voor € 30
Twee kleuren houtdrukken, 35 x 24 en 29 x 23 cm.
Verkocht voor € 30
China, midden 20e eeuw, h. 52 cm.
Verkocht voor € 85
Messing met polychroom cloisonné, ø 25 cm.
Verkocht voor € 70
W.o. 4 schoteltjes met drakendecor, cloisonné dekselbusje, benen miniatuur van een ossenwagen
Verkocht voor € 60
Hout, h. 153 cm.
Verkocht voor € 150
Verlucht en in kantlijn becommentarieerd, 26 x 22 cm.
Verkocht voor € 25
W.o. betel- en kalkdoosjes, zilveren ketting met drakenmotief, en kompas, een masker enz.
Verkocht voor € 50
Met koperen appliques, 2-deurs waarachter lade, onderlade en bovenklep, decor van paradijsvogel en florale motieven, h. 27 x b. 24 x d. 12 cm.
Verkocht voor € 75
Djatihout, Bali, h. 72 cm.
Te koop voor € 40
Djatihout, h. 63 cm.
Verkocht voor € 60
Gehurkte man met plateau op het hoofd, h. 19 cm.
Te koop voor € 20
Roodgeschilderd hout met voorstelling van een mythologisch dier dat een os aanvalt, 62.5 x 24 cm.
Verkocht voor € 10
Porselein met decor van feniks en bloesem, h. 10 cm (minieme chipjes van tuit, 1 knopje gelijmd).
Verkocht voor € 30
Ingelijst, maten inclusief lijst: 103 x 213 cm.
Te koop voor € 80
l. 42 en 76 cm.
Verkocht voor € 200
Hoorn, in de vorm van een fabeldier met ivoren oogjes, l. 67 cm.
Verkocht voor € 60
Met rijkgestoken heft, l. 48 cm.
Verkocht voor € 130
Bestaande uit 2 kandelaars, 2 vaasjes en een wierookbrander, met decor van gestileerde kwastjes, aan onderzijde met 4 karakters gemerkt, h. 9-23 cm (deksel brander mogelijk later).
Verkocht voor € 75
De eerste met gestoken ivoren heft in de vorm van een wervelkolom, zonder schede, de tweede met hertshoornen heft in leren schede en inscriptie in lemmet: "J.H. Jansen," l. 38.5 en 38 cm.
Verkocht voor € 60
Ivoor, h. 15.5 cm (gelijmd).
Verkocht voor € 30
China, 2e helft 20e eeuw, 83 x 56 cm.
Verkocht voor € 20