Kavels per pagina:

Lotnummer 2051

Japanse school - Drie dames bij maanlicht, triptiek

Kleuren houtdruk, 35.5 x 23 cm, ingelijst, maar scheef in passe-partout.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2052

Hoh Yin Peng (Maleische school) - Kalligrafie en Bamboe

Twee maal gemengde techniek, m.o. en r.o. gesigneerd, 30 x 13 en 38 x 26 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2053

Japanse school - Jongen voor Tempelcomplex

Kleurenets, 30 x 20 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2054

Toyokuni Utagawa (1769-1825) - Samoerai en Dame in kimono

Twee kleuren houtdrukken, 35 x 24 en 29 x 23 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2055

Een deels groen jade perzikboompje

China, midden 20e eeuw, h. 52 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 2057

Een schaal met drakendecor, China 20e eeuw

Messing met polychroom cloisonné, ø 25 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2058

Een kavel divers, China

W.o. 4 schoteltjes met drakendecor, cloisonné dekselbusje, benen miniatuur van een ossenwagen

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2059

Een celadon schenkkan, 20e eeuw

h. 24 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2060

Een Senufo beeld van een neushoornvogel, West-Afrika 20e eeuw

Hout, h. 153 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2063

Een ingelijst Arabisch geschrift

Verlucht en in kantlijn becommentarieerd, 26 x 22 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2064

Een kavel diverse kleinoden

W.o. betel- en kalkdoosjes, zilveren ketting met drakenmotief, en kompas, een masker enz.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2065

Een lakwerk kostbaarhedenkistje, Japan 1e helft 20e eeuw

Met koperen appliques, 2-deurs waarachter lade, onderlade en bovenklep, decor van paradijsvogel en florale motieven, h. 27 x b. 24 x d. 12 cm.

Verkocht voor € 75

Lotnummer 2066

Een beeld van een jongen vrouw, 1e helft 20e eeuw

Djatihout, Bali, h. 72 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2067

Een Balinees beeld van een halfblote vrouw, 1e helft 20e eeuw.

Djatihout, h. 63 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2068

Een houten beeldje , Nias Indonesië

Gehurkte man met plateau op het hoofd, h. 19 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2069

Een paneel met snijwerk, Indonesië eerste helft 20 eeuw

Roodgeschilderd hout met voorstelling van een mythologisch dier dat een os aanvalt, 62.5 x 24 cm.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 2070

Een paar Wucai trekpotjes, China vroege 20e eeuw,

Porselein met decor van feniks en bloesem, h. 10 cm (minieme chipjes van tuit, 1 knopje gelijmd).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2071

Een groot batikwerk van een mythische veldslag, Indonesië eerste helft 20e eeuw

Ingelijst, maten inclusief lijst: 103 x 213 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2072

Een dolk en een kortzwaard, Perzië/Noord-Afrika

l. 42 en 76 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2073

Een klewang met rijkgestoken heft, vermoedelijk Sumatra vroege 20e eeuw

Hoorn, in de vorm van een fabeldier met ivoren oogjes, l. 67 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2074

Een kris in houten schede, Indonesië vroege 20e eeuw

Met rijkgestoken heft, l. 48 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2075

Een 5-delige bronzen altaarset, China einde 19e eeuw

Bestaande uit 2 kandelaars, 2 vaasjes en een wierookbrander, met decor van gestileerde kwastjes, aan onderzijde met 4 karakters gemerkt, h. 9-23 cm (deksel brander mogelijk later).

Verkocht voor € 75

Lotnummer 2076

Een kris en een jagersdolk, Indonesië en Duitsland

De eerste met gestoken ivoren heft in de vorm van een wervelkolom, zonder schede, de tweede met hertshoornen heft in leren schede en inscriptie in lemmet: "J.H. Jansen," l. 38.5 en 38 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2078

Een okimono van een man met waaier en lantaarn, Japan vroege 20e eeuw

Ivoor, h. 15.5 cm (gelijmd).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2079

Een gebatikte voorstelling van een wijsgeer

China, 2e helft 20e eeuw, 83 x 56 cm.

Verkocht voor € 20

Kavels per pagina: