Hofscène met Shou Xing, 143 x 38 cm.
Verkocht voor € 40
Een dekseldoos in de vorm van een kameel en een vaasje gedragen door een tempelleeuw, l. 11 en 20 cm.
Verkocht voor € 120
Palmhout, vermoedelijk China vroege 20e eeuw, h. 18 cm.
Verkocht voor € 30
Groengeel jade, floraal decor en kettingen aan de oren, h. 13 cm.
Te koop voor € 80
Porselein, decor van draken en feniksen, h. 31 cm, deksel ontbreekt en enkele haarlijnen.
Verkocht voor € 30
Porselein, balustervormige vaasjes met floraal decor, zonder deksel, 19/20e eeuw, h. 7.5 cm, bord met floraal decor, 18e eeuw, ø 23 cm.
Verkocht voor € 30
Met rechthoekig stenen schaal en in ovp, l. 17 cm.
Te koop voor € 35
Porselein, decor van reizend gezelschap, h. 31 cm, porselein gaaf, bovenglazuur verpoetst op delen.
Verkocht voor € 320
Porselein, met polychroom floraal sgrafiatto decor, h. 39 cm, deksel gelijmd.
Verkocht voor € 220
Alle drie van vrouwen, h. 34-42 cm.
Verkocht voor € 50
Djatihout, 2 bustes en 3 staande figuren waarvan 2 met mand op het hoofd, h. 24-42 cm.
Verkocht voor € 70
Dame met bloemen, op houten voetje, h. 17.5 cm.
Verkocht voor € 60
Vermoedelijk 7 van de 'Onsterfelijken', op houten voetjes, h. ca. 8.5 cm.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein, ø 16 cm.
Verkocht voor € 80
Mogelijk Nepal, 49 x 38.5 cm.
Verkocht voor € 65
Waterverf op ivoor, met voorstellingen van Mughal prinsen en prinsessen, w.o. Shakh Akbar en zijn vrouw Jodhabai, portretjes ca. 4 x 3 cm, lijst 32 x 24 cm, (2 portretjes zonder glas, kleine beschadigingen).
Verkocht voor € 350
Een antiek zijde exemplaar met vlindermotieven en ceintuur, daarbij een blauw exemplaar van kunstzijde.
Verkocht voor € 100
Voorzien van vele kleine laatjes en koperen beslag, h. 30 en 42 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. handschoendoosje, kostbaarhedenkastje, etc.
Verkocht voor € 60
Porselein met koud beschilderd rood decor van feniksen op grijs fond, h. 27 cm (chipje aan standring).
Te koop voor € 100
Deels geel geeglazuurd porselein, met decor van draken jagend op parel en wijsgeren in landschap, bekroond door tempelleeuw, h. 47 cm.
Verkocht voor € 170
Polychroom beschilderd porselein, ø 16 cm, in cassette met opschrift: "Presented by the orgazining committee of Wuhan Acrobatic Art Festival China."
Verkocht voor € 15
Porselein, h. 20 en 22 cm (chipjes en manco's aan handjes etc.).
Te koop voor € 120
Geplooid, ø 22 cm (haarlijn).
Verkocht voor € 260