Kavels per pagina:

Lotnummer 2224

Een Chinees borduursel, eerste helft 20e eeuw

Hofscène met Shou Xing, 143 x 38 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2225

Twee lakwerk objecten met parelmoer inlegwerk, China 20e eeuw

Een dekseldoos in de vorm van een kameel en een vaasje gedragen door een tempelleeuw, l. 11 en 20 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2226

Een beeld van een man met muts

Palmhout, vermoedelijk China vroege 20e eeuw, h. 18 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2227

Een opengewerkte jade kom, China 20e eeuw

Groengeel jade, floraal decor en kettingen aan de oren, h. 13 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2228

Een blauwwitte vaas, China/Japan midden 20e eeuw

Porselein, decor van draken en feniksen, h. 31 cm, deksel ontbreekt en enkele haarlijnen.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2229

Een paar Famille jeune vaasjes en een Famille rose bord, China

Porselein, balustervormige vaasjes met floraal decor, zonder deksel, 19/20e eeuw, h. 7.5 cm, bord met floraal decor, 18e eeuw, ø 23 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2230

Een Chinese inkt/lak set, midden 20e eeuw

Met rechthoekig stenen schaal en in ovp, l. 17 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2231

Een Famille verte dekselvaas, China 1e helft 20e eeuw

Porselein, decor van reizend gezelschap, h. 31 cm, porselein gaaf, bovenglazuur verpoetst op delen.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2232

Een dekselvaas, China 1e helft 20e eeuw

Porselein, met polychroom floraal sgrafiatto decor, h. 39 cm, deksel gelijmd.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2233

Drie gestoken palissanderhouten beelden, Bali midden 20e eeuw

Alle drie van vrouwen, h. 34-42 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2235

Vijf gestoken beelden van vrouwen, Bali 3e kwart 20e eeuw

Djatihout, 2 bustes en 3 staande figuren waarvan 2 met mand op het hoofd, h. 24-42 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2237

Een gestoken ivoren beeld, China ca. 1900

Dame met bloemen, op houten voetje, h. 17.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2238

Zeven ivoren beeldjes van figuren, China ca. 1900

Vermoedelijk 7 van de 'Onsterfelijken', op houten voetjes, h. ca. 8.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2239

Een serie van drie papbordjes, China 18e eeuw

Blauwwit porselein, ø 16 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2240

Een mandala, Zuid Oost-Azië, 20e eeuw

Mogelijk Nepal, 49 x 38.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 2241

Negen miniatuurportretjes in zilveren lijst, Delhi 3e kwart 19e eeuw

Waterverf op ivoor, met voorstellingen van Mughal prinsen en prinsessen, w.o. Shakh Akbar en zijn vrouw Jodhabai, portretjes ca. 4 x 3 cm, lijst 32 x 24 cm, (2 portretjes zonder glas, kleine beschadigingen).

Verkocht voor € 350

Lotnummer 2242

Twee kimono's, Japan

Een antiek zijde exemplaar met vlindermotieven en ceintuur, daarbij een blauw exemplaar van kunstzijde.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2243

Twee kostbaarhedenkastjes, Japan 19e/vroege 20e eeuw

Voorzien van vele kleine laatjes en koperen beslag, h. 30 en 42 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2244

Een kavel lakwerk doosjes, China en Japan 19e/20e eeuw

W.o. handschoendoosje, kostbaarhedenkastje, etc.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2245

Twaalf diverse hockers

Tropisch hout, ø 5-17 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2246

Een ghendi, China, ca. 1920

Porselein met koud beschilderd rood decor van feniksen op grijs fond, h. 27 cm (chipje aan standring).

Te koop voor € 100

Lotnummer 2247

Een vierkante dekselvaas, China, midden 20e eeuw

Deels geel geeglazuurd porselein, met decor van draken jagend op parel en wijsgeren in landschap, bekroond door tempelleeuw, h. 47 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2248

Een schoteltje met acrobatendecor

Polychroom beschilderd porselein, ø 16 cm, in cassette met opschrift: "Presented by the orgazining committee of Wuhan Acrobatic Art Festival China."

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2249

Twee blanc de Chine beeldjes van Guan Yin

Porselein, h. 20 en 22 cm (chipjes en manco's aan handjes etc.).

Te koop voor € 120

Lotnummer 2250

Een celadon bordje, Zuidoost Azië,

Geplooid, ø 22 cm (haarlijn).

Verkocht voor € 260

Kavels per pagina: