Ivoor met gegraveerd decor, zijkanten met florale motieven en deksel met gelukssymbool, h. 4.5, ø 5.7 cm.
Verkocht voor € 80
Teakhout, h. 42 cm.
Verkocht voor € 30
Kwartels en een nachtegaal, 15.5 x 23.5 cm.
Verkocht voor € 45
Hout, boeg gelijmd, l. 132 cm.
Verkocht voor € 25
Verguld, met decor van figuren bij tempelcomplex, 36 x 13 cm.
Verkocht voor € 70
Met decor van bloesemboom en chrysanten op geel fond, h. 29 cm (chipje en haarlijn).
Verkocht voor € 60
W.o. een imari puntfles, geschulpt bord met kraanvogeldecor en diverse kopjes, schotels en theepotjes.
Verkocht voor € 70
Voorzien van houten standaard, h. incl. standaard: 85 cm.
Te koop voor € 35
Gevlochten riet en zaden, h. 102 cm (enkele zaden los).
Verkocht voor € 40
Riet en schelpen.
Verkocht voor € 15
Brons met gravédecor van een draak en florale motieven, h. 12 cm, ø 15 cm.
Verkocht voor € 50
Hexagonaal model met floraal decor, geboord gat in zijkant dus ook als lampvoet te gebruiken, h. 25.5 cm.
Verkocht voor € 90
Steen op houten voetstuk, h. incl. voetstuk: 17.7 cm.
Verkocht voor € 60
Bestaande uit een wandbord, Imari puntvaas, 3 gemberpotten en 2 Imari dekselvazen.
Verkocht voor € 80
Polychroom beschilderd porselein, w.o. een 18e-eeuws famille rose exemplaar, h. 6-12 cm (defectjes).
Verkocht voor € 45
Porselein, met decor van dames met zwaard in interieur, h. 50 cm.
Verkocht voor € 70
Terracotta, hoofd gelijmd, h. 17.3 cm.
Verkocht voor € 40
Famille rose porselein met decor van figuren in studeerkamer, h. 25.5 cm.
Te koop voor € 60
Blauwwit porselein met landschapsdecor, haarscheur, h. 26.5 cm.
Te koop voor € 40
Geel porselein met gravédecor van een draak en feniks, h. 17.5 cm.
Verkocht voor € 80
Famille rose porselein met floraal decor, ø 25 cm.
Verkocht voor € 70
Polychroom porselein met decor van vogels en bloesemtakken, h. trekpot: 9cm, afmetingen pattinpan: 14.9 x 17 cm.
Te koop voor € 40
Hout, voorzien van scarification, h. 151 cm (hand afgebroken, tenen missen).
Verkocht voor € 80
Hout met resten van polychromie, vermoedelijk Indonesië, l. 62 cm (chipjes).
Verkocht voor € 50
Schijf bestaande uit 9 delen met decor van gestileerde draken, ø 40 cm, kast 90 x 90 cm.
Verkocht voor € 100