Kavels per pagina:

Lotnummer 2195

Een rond dekseldoosje, China, 19e eeuw

Ivoor met gegraveerd decor, zijkanten met florale motieven en deksel met gelukssymbool, h. 4.5, ø 5.7 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2197

Een Balinees sculptuur van een man spelend met zijn fluit

Teakhout, h. 42 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2198

Twee schilderingen op pitpapier, China 20e eeuw

Kwartels en een nachtegaal, 15.5 x 23.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2199

Een sculptuur van een prauw met drie figuren, Papoea-Nieuw-Guinea

Hout, boeg gelijmd, l. 132 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2200

Een rijkgestoken paneeltje, China ca. 1900

Verguld, met decor van figuren bij tempelcomplex, 36 x 13 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2202

Een kraagvaas, Japan, vroege 20e eeuw

Met decor van bloesemboom en chrysanten op geel fond, h. 29 cm (chipje en haarlijn).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2204

Een verzameling Japans aardewerk en porselein, 20e eeuw

W.o. een imari puntfles, geschulpt bord met kraanvogeldecor en diverse kopjes, schotels en theepotjes.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2205

Een Asmat initiatie sculptuur, Papoea-Nieuw-Guinea

Voorzien van houten standaard, h. incl. standaard: 85 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2206

Een geraasmaker, Afrika

Gevlochten riet en zaden, h. 102 cm (enkele zaden los).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2207

Een streng geknoopte jobstranen, Afrika

Riet en schelpen.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2208

Een wierookbrander, China

Brons met gravédecor van een draak en florale motieven, h. 12 cm, ø 15 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2209

Een rood lakwerk vaas, China

Hexagonaal model met floraal decor, geboord gat in zijkant dus ook als lampvoet te gebruiken, h. 25.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2210

Een antiek hoofdje van Guanyin, China 19e eeuw

Steen op houten voetstuk, h. incl. voetstuk: 17.7 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2211

Een kavel divers porselein, China/Japan 19e/20e eeuw

Bestaande uit een wandbord, Imari puntvaas, 3 gemberpotten en 2 Imari dekselvazen.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2212

Vier diverse vaasjes en 2 beeldjes, China

Polychroom beschilderd porselein, w.o. een 18e-eeuws famille rose exemplaar, h. 6-12 cm (defectjes).

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2213

Een blauwwitte dekselvaas, China

Porselein, met decor van dames met zwaard in interieur, h. 50 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2214

Een precolumbiaans beeld van een figuur met kom, Midden-Amerika

Terracotta, hoofd gelijmd, h. 17.3 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2216

Een vaas, China 20e eeuw

Famille rose porselein met decor van figuren in studeerkamer, h. 25.5 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 2217

Een balustervormige vaas, China 20e eeuw

Blauwwit porselein met landschapsdecor, haarscheur, h. 26.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2218

Een meiping vaasje, China 20e eeuw

Geel porselein met gravédecor van een draak en feniks, h. 17.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2219

Een gecontourneerd bord, China tweede helft 18e eeuw

Famille rose porselein met floraal decor, ø 25 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2220

Een trekpotje met vier kopjes en een pattipan, China

Polychroom porselein met decor van vogels en bloesemtakken, h. trekpot: 9cm, afmetingen pattinpan: 14.9 x 17 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2221

Een mansfiguur, West-Afrika, 2e kwart 20e eeuw

Hout, voorzien van scarification, h. 151 cm (hand afgebroken, tenen missen).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2222

Een beeld van een fabeldier

Hout met resten van polychromie, vermoedelijk Indonesië, l. 62 cm (chipjes).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2223

Een (vermoedelijk) jade disc in vitrinekast, China 20e eeuw

Schijf bestaande uit 9 delen met decor van gestileerde draken, ø 40 cm, kast 90 x 90 cm.

Verkocht voor € 100

Kavels per pagina: