Ivoor met zwart koralen ogen, aan zijkant gesigneerd, h. 5 cm.
Verkocht voor € 180
Ivoor met zwart koralen ogen, aan onderzijde gesigneerd, l. 4 cm.
Verkocht voor € 160
Ivoor met zwart koralen ogen, aan onderzijde gesigneerd, h. 4.7 cm.
Te koop voor € 120
Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, h. 4 cm.
Verkocht voor € 70
Ivoor met zwart koralen ogen, aan onderzijde gesigneerd, h. 4.3 cm.
Te koop voor € 80
Ivoor, met staf en perzik, h. 20 cm (incl. voetje).
Verkocht voor € 60
Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, h. 3.2 cm.
Verkocht voor € 120
Ivoor met zwart koralen ogen, aan onderzijde gesigneerd, l. 4.3 cm.
Verkocht voor € 160
Ivoor, einde 19e eeuw, h. 9.6 x 4 cm.
Verkocht voor € 600
Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, h. 3.4 cm.
Verkocht voor € 100
Ivoor, aan achterzijde gesigneerd, h. 5.5 cm.
Verkocht voor € 70
Ivoor, h. 5.6 cm.
Verkocht voor € 200
Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, l. 3.8 cm.
Te koop voor € 120
Verkocht voor € 70
Ivoor, h. 5.5 cm.
Te koop voor € 80
Ivoor, aan achterzijde gesigneerd, h. 6 cm.
Verkocht voor € 70
Ivoor, h. 6 cm.
Verkocht voor € 200
Ivoor, aan achterzijde gesigneerd, h. 4.8 cm.
Te koop voor € 80
Ivoor, h. 4.4 cm.
Verkocht voor € 70
Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, h. 6.5 cm.
Te koop voor € 120
Ivoor, h. 7.2 cm.
Verkocht voor € 70
Hoorn, h. 6.4 cm.
Verkocht voor € 70
Hoorn, aan achterzijde gesigneerd, h. 8.2 cm.
Verkocht voor € 70
Een hoornen en een benen 'sashi netsuke' van krokodilachtigen, l. 11.7 en 12.6 cm, en drie composiet exemplaren: oude man met baby, h. 3.4 cm, man met noh masker, h. 3.8 cm, masker van Hannya, l. 2.6 cm.
Verkocht voor € 60
Buxushout, waarvan de man polychroom is beschilderd en de rugzijde van zijn kimono heeft reliëfdecor van een kraanvogel, h. 4.5 en 3.1 cm.
Te koop voor € 65