Kavels per pagina:

Lotnummer 2161

Een netsuke van een paard, Japan, Meiji

Ivoor met zwart koralen ogen, aan zijkant gesigneerd, h. 5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2162

Een karakuri netsuke van een muis op en in een rijstbaal, Japan, Meiji

Ivoor met zwart koralen ogen, aan onderzijde gesigneerd, l. 4 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2163

Ivoor met zwart koralen ogen, aan onderzijde gesigneerd, h. 4.7 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 2164

Een netsuke van een heks met kalebas en klein paard op haar rug, Japan, Meiji

Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, h. 4 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2165

Een netsuke van een figuur, Japan, Meiji

Ivoor met zwart koralen ogen, aan onderzijde gesigneerd, h. 4.3 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2166

Een beeldje van Lao Tse, vroege 20 eeuw

Ivoor, met staf en perzik, h. 20 cm (incl. voetje).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2167

Een netsuke van een shishi, Japan, Meiji

Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, h. 3.2 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2168

Een netsuke van een konijn, Japan, Meiji

Ivoor met zwart koralen ogen, aan onderzijde gesigneerd, l. 4.3 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2170

Een okimono van een half gepelde banaan, Japan, Meiji

Ivoor, einde 19e eeuw, h. 9.6 x 4 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 2171

Een okimono/netsuke van een man op vis, Japan, Meiji

Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, h. 3.4 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2172

Een netsuke van een vrouw met knapzak en konijn, Japan, Meiji

Ivoor, aan achterzijde gesigneerd, h. 5.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2173

Een netsuke van een haas, Japan, Meiji

Ivoor, h. 5.6 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2175

Een netsuke van een kikker, Japan, Meiji

Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, l. 3.8 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 2176

Een netsuke van een paard met ring om zijn achterpoten, Japan, Meiji

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2177

Een netsuke van een man met waaier, Japan, Meiji

Ivoor, h. 5.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2178

Een karakuri netsuke van een figuur met bewegend hoofd, Japan, Meiji

Ivoor, aan achterzijde gesigneerd, h. 6 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2179

Een netsuke van een groep dieren, Japan, Meiji

Ivoor, h. 6 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2184

Een netsuke van een man met hond, Japan, Meiji

Ivoor, aan achterzijde gesigneerd, h. 4.8 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2185

Een netsuke van een man met rijstbaal, Japan, Meiji

Ivoor, h. 4.4 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2186

Een karakuri netsuke van een heks met beweegbaar hoofd, Japan, Meiji

Ivoor, aan onderzijde gesigneerd, h. 6.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 2187

Een okimono van Fukurokuju, Japan, Meiji

Ivoor, h. 7.2 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2188

Een netsuke van een monnik, Japan, Meiji

Hoorn, h. 6.4 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2189

Een netsuke van een oude man met veer, Japan, Meiji

Hoorn, aan achterzijde gesigneerd, h. 8.2 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2192

Vijf diverse netsukes, Japan

Een hoornen en een benen 'sashi netsuke' van krokodilachtigen, l. 11.7 en 12.6 cm, en drie composiet exemplaren: oude man met baby, h. 3.4 cm, man met noh masker, h. 3.8 cm, masker van Hannya, l. 2.6 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2193

Twee netsukes van een man en een shishi, Japan, Meiji

Buxushout, waarvan de man polychroom is beschilderd en de rugzijde van zijn kimono heeft reliëfdecor van een kraanvogel, h. 4.5 en 3.1 cm.

Te koop voor € 65

Kavels per pagina: