Kavels per pagina:

Lotnummer 2092

Een gestoken houten Asmat ornament

Een rood en wit gekalkt houten ornament, vermoedelijk voor een bisj paal, in standaard, Asmat, Papoea-Nieuw-Guinea, 20e eeuw, l. 103 cm (defectjes).

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2093

Een kavel divers

Bestaande uit een tinnen theebus met bloesemdecor, Japan, h. 12.8 cm, een deels ajour koperen schotel, Noord-Afrika, en een verzilverde dienschaal met geschulpte rand en gedreven floraal decor, India, l. 41 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2094

Een paar blauwwit porseleinen kastvazen, China ca. 1900

Decor van een havenstad, de deksels bekroond door Fo-hondjes, h. 23 cm (1 deksel met haarlijn, 1 niet-originele deksel met glazuurchipje en bakfoutje).

Verkocht voor € 290

Lotnummer 2095

Een vaas, China 20/21e eeuw

Blauwwit porselein met decor van figuren, landschappen, vogels en florale motieven in cartouches, h. 48 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2096

Een ceremoniële trommel Sepik

Gestoken hout met motieven van vogels, eekhoorn en figuren, Paoea-Nieuw Guinea, 20e eeuw, l. 88 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2097

Twee Imari dekselvazen

Porselein, decor van bloesembomen, Japan tweede helft 20e eeuw, h. 35 en 53.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2098

Een paar blauwwitte rolwagens

Porselein, met decor van pagodes in landschap, China, 19e eeuw, h. 20.7 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2099

Een paar Kutani vazen met deksel

Porselein met decor van pauwen en bloesem, Japan Meiji periode, ca. 1900, h. 33 cm (de deksels met chips aan de binnenrand).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2100

Drie Imari dekselvazen en een dito schaaltje

Geribd porselein, Japan ca. 1900, h. max. 38 cm en l. 23 cm (defecten).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2101

Een paar blauwwit Kangxi kastkommen, China ca. 1700

porselein, onderzijde kom met reliëf lotusmotief, bovenrand geprofileerd, het geheel met florale decoraties, aan onderzijde gemerkt met 6 karakters, h. 10 x ø , 21 cm, 1 kom nagenoeg gaaf alleen enkele minieme randglazuurschilfers, andere exemplaar met 3 haarlijnen en dito randschilfers.

Verkocht voor € 1500

Lotnummer 2102

Een Imari theebusje met zilveren dop, China 18e eeuw

porselein met florale motieven, hexagonaal model, Hollands zilveren dop en montuur, h. 13 cm, zilver gedeukt, porselein met een grote voetchip en enkele kleinere chips.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2103

Een royaal model Satsuma schotel

Deels verguld met decor van figuren in besneeuwd bos bij maanlicht, Japan 19e eeuw, ø 45 cm, barst midden onder.

Verkocht voor € 270

Lotnummer 2104

Een porseleinen plaquette, China

Polychroom beschilderd met afbeelding van een rivierlandschap met bergen, 55 x 32 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2105

Een paar dekselvazen, China naar antiek voorbeeld

Famille verte porselein met floraal decor, h. 48 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 2106

Een model van een prauw

De romp uit 1 boom vervaardigd, groen geschilderd met daarop florale motieven, met dakje, vermoedelijk Papoea-Nieuw-Guinea 1e helft 20e eeuw, l. 130 cm, daarbij enkele losse ornamenten.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 2107

Een vruchtbaarheidsbeeld, West-Afrika

Houten sculptuur van een zogende vrouw met pot op haar hoofd en voorzien van kralenkettingen, h. 70 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2108

Een paar dekselvazen, China naar Ming voorbeeld

Blauwwit porselein met decor van tempelleeuwen en florale motieven, h.

Te koop voor € 180

Lotnummer 2109

Een wierookbal, Zuidoost-Azië

Deels opengewerkt zilverkleurig metaal met decor van vogels en florale motieven, ø 5.3 cm, aan ketting met haak.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2110

Een paar gemberpotten, China naar antiek voorbeeld

Blauwwit porselein met decor van figuren, h. 29 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2111

Een houten masker Luba

Met gekruiste mond en gepolychromeerde strepen, Zaïre, h. 32 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2112

Blauwwit porselein met floraal decor en gelukssymbolen, h. 51 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2113

Een polychroom beschilderd schild

Ovaalvormig, vermoedelijk Luba, Zaïre, 45 x 66 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2114

Een paar dekselvazen, China naar Kangxi voorbeeld

Blauwwit porselein met decor van vogels, vleermuizen en florale motieven, deksels bekroond door tempelleeuwen, h. 60 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 2115

Een Yixing trekpotje

Aardewerk met reliëfdecor van bloesemtakken, met koperen monturen, China, gemerkt, h. 16 cm (chipjes aan binnenrand deksel, kettinkje gebroken).

Verkocht voor € 500

Lotnummer 2116

Een paar vazen, China 20/21e eeuw

Polychroom porselein met floraal decor, h. 24.5 cm

Verkocht voor € 200

Kavels per pagina: