Een rood en wit gekalkt houten ornament, vermoedelijk voor een bisj paal, in standaard, Asmat, Papoea-Nieuw-Guinea, 20e eeuw, l. 103 cm (defectjes).
Verkocht voor € 160
Bestaande uit een tinnen theebus met bloesemdecor, Japan, h. 12.8 cm, een deels ajour koperen schotel, Noord-Afrika, en een verzilverde dienschaal met geschulpte rand en gedreven floraal decor, India, l. 41 cm.
Verkocht voor € 35
Decor van een havenstad, de deksels bekroond door Fo-hondjes, h. 23 cm (1 deksel met haarlijn, 1 niet-originele deksel met glazuurchipje en bakfoutje).
Verkocht voor € 290
Blauwwit porselein met decor van figuren, landschappen, vogels en florale motieven in cartouches, h. 48 cm.
Te koop voor € 300
Gestoken hout met motieven van vogels, eekhoorn en figuren, Paoea-Nieuw Guinea, 20e eeuw, l. 88 cm.
Verkocht voor € 80
Porselein, decor van bloesembomen, Japan tweede helft 20e eeuw, h. 35 en 53.5 cm.
Te koop voor € 65
Porselein, met decor van pagodes in landschap, China, 19e eeuw, h. 20.7 cm.
Verkocht voor € 200
Porselein met decor van pauwen en bloesem, Japan Meiji periode, ca. 1900, h. 33 cm (de deksels met chips aan de binnenrand).
Verkocht voor € 100
Geribd porselein, Japan ca. 1900, h. max. 38 cm en l. 23 cm (defecten).
Verkocht voor € 20
porselein, onderzijde kom met reliëf lotusmotief, bovenrand geprofileerd, het geheel met florale decoraties, aan onderzijde gemerkt met 6 karakters, h. 10 x ø , 21 cm, 1 kom nagenoeg gaaf alleen enkele minieme randglazuurschilfers, andere exemplaar met 3 haarlijnen en dito randschilfers.
Verkocht voor € 1500
porselein met florale motieven, hexagonaal model, Hollands zilveren dop en montuur, h. 13 cm, zilver gedeukt, porselein met een grote voetchip en enkele kleinere chips.
Verkocht voor € 70
Deels verguld met decor van figuren in besneeuwd bos bij maanlicht, Japan 19e eeuw, ø 45 cm, barst midden onder.
Verkocht voor € 270
Polychroom beschilderd met afbeelding van een rivierlandschap met bergen, 55 x 32 cm.
Verkocht voor € 180
Famille verte porselein met floraal decor, h. 48 cm.
Te koop voor € 800
De romp uit 1 boom vervaardigd, groen geschilderd met daarop florale motieven, met dakje, vermoedelijk Papoea-Nieuw-Guinea 1e helft 20e eeuw, l. 130 cm, daarbij enkele losse ornamenten.
Verkocht voor € 420
Houten sculptuur van een zogende vrouw met pot op haar hoofd en voorzien van kralenkettingen, h. 70 cm.
Te koop voor € 150
Blauwwit porselein met decor van tempelleeuwen en florale motieven, h.
Te koop voor € 180
Deels opengewerkt zilverkleurig metaal met decor van vogels en florale motieven, ø 5.3 cm, aan ketting met haak.
Verkocht voor € 200
Blauwwit porselein met decor van figuren, h. 29 cm.
Verkocht voor € 160
Met gekruiste mond en gepolychromeerde strepen, Zaïre, h. 32 cm.
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein met floraal decor en gelukssymbolen, h. 51 cm.
Verkocht voor € 220
Ovaalvormig, vermoedelijk Luba, Zaïre, 45 x 66 cm.
Verkocht voor € 30
Blauwwit porselein met decor van vogels, vleermuizen en florale motieven, deksels bekroond door tempelleeuwen, h. 60 cm.
Te koop voor € 250
Aardewerk met reliëfdecor van bloesemtakken, met koperen monturen, China, gemerkt, h. 16 cm (chipjes aan binnenrand deksel, kettinkje gebroken).
Verkocht voor € 500
Polychroom porselein met floraal decor, h. 24.5 cm
Verkocht voor € 200