Blauwwit porselein, h. 6-7.2 cm.
Verkocht voor € 150
Met figuren in cartouches, omringd door florale motieven, 4 karakter merk, China, 19e eeuw, h. 17 cm (randschilfers).
Verkocht voor € 110
Deels gepolychromeerd tropisch hout, China, 20e eeuw, h. 188 cm.
Verkocht voor € 175
Vnl. blauwwit porselein, w.o. een serie van 5 hoge koppen met Lange lijzendecor en een serie van 4 Imari koppen en 3 schotels, daarbij divers w.o. Kangxi, China, 18e/19e eeuw (defectjes).
Verkocht voor € 360
met florale beschildering, L. 57-72 CM.
Verkocht voor € 25
Porselein, China/Japan, 18e/19e eeuw (defectjes).
Verkocht voor € 60
China, midden 20e eeuw, 87 x 55 cm, 170 x 65 (hele scroll).
Verkocht voor € 35
Porselein, met decor van vogels op bloesemtakken, China, 18e eeuw, h. 7 en ø 14 cm.
Verkocht voor € 110
China, midden 20e eeuw, 127 x 63 cm.
Te koop voor € 20
Porselein met floraal decor in cartouches, China, 18e eeuw, ø 15.9 en 21.7 cm.
Verkocht voor € 50
met decor van lange lijzen en kinderen in tuin, China midden 20e eeuw, h. 32.5 cm.
Verkocht voor € 20
Blauwwit porselein, Kangxi gemerkt met 6 karakters, latere periode, h. 19 cm.
Verkocht voor € 90
met decor van de 9 onsterfelijken, China, 2e helft 20e eeuw, h. 34 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein, bestaande uit 2 grotere kommen, 1 geribd en 1 met deksel en decor van figuren, de andere met florale motieven, China 18e/9e eeuw (defectjes).
Verkocht voor € 110
Twee dekselpotten, een vaas en een grote kom, alle met polychroom decor, China 20e eeuw, h. 14-41 cm (vaas met chip en haarscheur in hals).
Verkocht voor € 30
W.o. Balinese vrouwen en Afrikaanse borstbeelden, alle 20e eeuw, h. 12-33.5 cm (enkele manco's).
Verkocht voor € 100
Japan, 1e helft 20e eeuw, h. 28.5 cm (soldering aan bodem).
Verkocht voor € 30
Ife stijl, West-Afrika, 20e eeuw, h. 24.5 cm.
Verkocht voor € 60
1 van een gestileerd liefdespaar, en 1 van een eend, Bali, h. 8 en 67 cm.
Verkocht voor € 15
Ossenbloedrood porselein, h. 32.5 cm.
Verkocht voor € 300
Blanc de Chine porselein, op houten hocker, China, h. 13.5 cm.
Verkocht voor € 15
Brons met resten van polychromie, China, 20e eeuw, h. 21.5 cm.
Te koop voor € 100
Porselein, met decor van figuren in landschap, gemerkt en periode, ø 16.4 cm (barsten).
Verkocht voor € 80
r.o. gesigneerd, Japanse houtgravure, genummerd 201, 40 x 26.5 cm.
Verkocht voor € 20
Porselein, 6 diverse schotels, ø max. 28 cm, een Qianlong sauskom en een dekselvaasje, h. 15.5 cm, alle China 18e/19e eeuw (defecten).
Verkocht voor € 120