Kavels per pagina:

Lotnummer 2063

Vijf miniatuur kastvaasjes China 19e eeuw

Blauwwit porselein, h. 6-7.2 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2064

Een paar blauwwit porseleinen kastvaasjes

Met figuren in cartouches, omringd door florale motieven, 4 karakter merk, China, 19e eeuw, h. 17 cm (randschilfers).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2067

Een beeld van Budai

Deels gepolychromeerd tropisch hout, China, 20e eeuw, h. 188 cm.

Verkocht voor € 175

Lotnummer 2069

Een verzameling kop-en-schotels

Vnl. blauwwit porselein, w.o. een serie van 5 hoge koppen met Lange lijzendecor en een serie van 4 Imari koppen en 3 schotels, daarbij divers w.o. Kangxi, China, 18e/19e eeuw (defectjes).

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2070

Een verzameling van 8 Chinese bamboe parasols

met florale beschildering, L. 57-72 CM.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2071

Een verzameling Imari kop-en-schotels

Porselein, China/Japan, 18e/19e eeuw (defectjes).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2072

Een papieren scroll met geschilderde voorstelling van een audiëntie

China, midden 20e eeuw, 87 x 55 cm, 170 x 65 (hele scroll).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2073

Een Amsterdams bont kom

Porselein, met decor van vogels op bloesemtakken, China, 18e eeuw, h. 7 en ø 14 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2074

Een papieren scroll met houtsnede voorstelling van 2 wijsgeren

China, midden 20e eeuw, 127 x 63 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2075

Een Imari kom, bord en schaaltje

Porselein met floraal decor in cartouches, China, 18e eeuw, ø 15.9 en 21.7 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2076

Een paar polychroom porseleinen oorvazen

met decor van lange lijzen en kinderen in tuin, China midden 20e eeuw, h. 32.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2077

Een gemberpot met floraal decor

Blauwwit porselein, Kangxi gemerkt met 6 karakters, latere periode, h. 19 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2078

Een paar hexagonale famille verte dekselpotten

met decor van de 9 onsterfelijken, China, 2e helft 20e eeuw, h. 34 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2079

Een verzameling Famille rose

Porselein, bestaande uit 2 grotere kommen, 1 geribd en 1 met deksel en decor van figuren, de andere met florale motieven, China 18e/9e eeuw (defectjes).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2080

Kavel divers Kantonees porselein

Twee dekselpotten, een vaas en een grote kom, alle met polychroom decor, China 20e eeuw, h. 14-41 cm (vaas met chip en haarscheur in hals).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2081

Een verzameling snijstukken

W.o. Balinese vrouwen en Afrikaanse borstbeelden, alle 20e eeuw, h. 12-33.5 cm (enkele manco's).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2082

Een bronzen vaas met reliëfdecor van jagende vogels en bomen

Japan, 1e helft 20e eeuw, h. 28.5 cm (soldering aan bodem).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2083

Een bronzen beeldje van een hoofd met scarification

Ife stijl, West-Afrika, 20e eeuw, h. 24.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2084

Twee palissanderhouten beelden

1 van een gestileerd liefdespaar, en 1 van een eend, Bali, h. 8 en 67 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2085

Een steelvaas, China naar antiek voorbeeld

Ossenbloedrood porselein, h. 32.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2087

Een beeldje van een Guanyin

Blanc de Chine porselein, op houten hocker, China, h. 13.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2088

Een beeldje van een Guanyin

Brons met resten van polychromie, China, 20e eeuw, h. 21.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2089

Een paar blauwwitte bordjes Kangxi

Porselein, met decor van figuren in landschap, gemerkt en periode, ø 16.4 cm (barsten).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2090

Eiichi Kotozuka (1906-1979) - Bentenbachi brug te Kyoto

r.o. gesigneerd, Japanse houtgravure, genummerd 201, 40 x 26.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2091

Een verzameling blauwwit en Imari

Porselein, 6 diverse schotels, ø max. 28 cm, een Qianlong sauskom en een dekselvaasje, h. 15.5 cm, alle China 18e/19e eeuw (defecten).

Verkocht voor € 120

Kavels per pagina: