Kavels per pagina:

Lotnummer 2144

Drie etnografische colliers

Een Egyptisch kralencollier van turquoise en bruine faience kralen, mogelijk antiek, l. ca. 60 cm, een Afrikaans collier van handelskralen en apentanden, en een zwart kralencollier met middenstuk van blauwe en turquoise faience kralen, Midden-Oosten.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2145

Twee cloisonné vazen

Met polychrome decors, China en Japan, 1e helft 20e eeuw, h. 30 en 31 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2146

Een vaas, Indonesië eerste helft 20e eeuw

Messing met gegraveerd decor van figuren, beesten, geometrische en florale motieven, h. 43 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2147

Een borduurwerk op zijde

Met voorstelling van een pauw en vlinders bij bloesemtak, China, ca. 1900, 120 x 52 cm (scheurtjes).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2148

Een hoornen Boeddha hoofd

Aan onderzijde gemerkt, h. 13 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2149

Een paar blauwwitte borden

Met decor van blije tempelleeuwtjes, Japan, vroege 20e eeuw, ø 21 cm (beide met chipje).

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2150

Drie faux-barnstenen colliers

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2151

Een bronzen kopje Thailand, vroege 18e eeuw

Sukhotai, op houten voetje, h. 10.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2152

Een bronzen beeldje van Kinnara

Op gezwart houten voet, Thailand, 19e/vroege 20e eeuw, h. 23.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2153

Drie ivoren bestekdelen ca. 1925

W.o. slacouvert, l. 29-31 cm, certificaat aanwezig.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2154

Vier ivoren briefopeners, ca. 1920

W.o. een in de vorm van een mes met houten heft, met initialen, l. 16-21 cm, certificaat aanwezig.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2155

Vijf ivoren briefopeners en vouwbenen ca. 1920

W.o. een vouwbeen met decor van knoesten, l. 22-32 cm, certificaat aanwezig.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2156

Een paar Kutani steelvaasjes, Japan ca. 1900

Polychroom porselein met floraal decor, h. 21 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2157

Een Ming dekselpot

Blauwwit porselein, met decor van havenstad, bekroond door tempelleeuw, China, 17e eeuw, h. 24 cm (barsten en kramrestauratie).

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2159

Een blauwwit bord met decor van vogel op rots tussen bloesem

Blauwwit porselein, Japan, 19e eeuw, ø 27.5 cm (randchips).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2160

Een kavel diverse porselein

1 grote en 4 kleinere Imari schotels, 1 famille rose bord en 3 maal blauwwit, China en Japan, 18e-vroege 20e eeuw, (vele defecten).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2161

Een blauwwitte vaas, China 20e eeuw

Porselein met reliëf draakdecor, h. 35 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2162

Een kavel divers

W.o. een bel in standaard, porselein hengselmand, gestoken paneel, vazen, etc., voornamelijk China 20e eeuw.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2164

Een serie van drie vazen, China ca. 1920

Polychroom porselein met decor van strijders en bronskleurige banden met draakachtigen, h. 34.5 cm, één vaas met gelijmde hals.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2166

Een porseleinen Budai, China

Polychroom floraal decor, h. 26.5 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 2167

Een paar porseleinen dekselvazen, China

Blauwwit decor met strijders, h. 34 cm, één vaas met reparatie.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2168

Een kavel voornamelijk Imari porselein

Een paar steelvazen, een paar kommen, een paar dekselvazen en een paar Kantonese borden.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2169

Een beeld van Ganesha, Tibet/Nepal

Brons, h. 14.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2171

Een porseleinen dekselvaas, naar Kangxi voorbeeld

Famille verte decor met figuren, h. 42 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2172

Een diorama, China eerste helft 20e eeuw

Kurk met gesneden voorstelling van vogels bij boom, h. 13.2 cm.

Verkocht voor € 25

Kavels per pagina: