Een Egyptisch kralencollier van turquoise en bruine faience kralen, mogelijk antiek, l. ca. 60 cm, een Afrikaans collier van handelskralen en apentanden, en een zwart kralencollier met middenstuk van blauwe en turquoise faience kralen, Midden-Oosten.
Verkocht voor € 60
Met polychrome decors, China en Japan, 1e helft 20e eeuw, h. 30 en 31 cm.
Verkocht voor € 40
Messing met gegraveerd decor van figuren, beesten, geometrische en florale motieven, h. 43 cm.
Verkocht voor € 50
Met voorstelling van een pauw en vlinders bij bloesemtak, China, ca. 1900, 120 x 52 cm (scheurtjes).
Verkocht voor € 90
Aan onderzijde gemerkt, h. 13 cm.
Verkocht voor € 150
Met decor van blije tempelleeuwtjes, Japan, vroege 20e eeuw, ø 21 cm (beide met chipje).
Verkocht voor € 300
Sukhotai, op houten voetje, h. 10.5 cm.
Verkocht voor € 80
Op gezwart houten voet, Thailand, 19e/vroege 20e eeuw, h. 23.5 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. slacouvert, l. 29-31 cm, certificaat aanwezig.
Te koop voor € 35
W.o. een in de vorm van een mes met houten heft, met initialen, l. 16-21 cm, certificaat aanwezig.
Verkocht voor € 20
W.o. een vouwbeen met decor van knoesten, l. 22-32 cm, certificaat aanwezig.
Te koop voor € 40
Polychroom porselein met floraal decor, h. 21 cm.
Verkocht voor € 35
Blauwwit porselein, met decor van havenstad, bekroond door tempelleeuw, China, 17e eeuw, h. 24 cm (barsten en kramrestauratie).
Verkocht voor € 280
Blauwwit porselein, Japan, 19e eeuw, ø 27.5 cm (randchips).
Verkocht voor € 60
1 grote en 4 kleinere Imari schotels, 1 famille rose bord en 3 maal blauwwit, China en Japan, 18e-vroege 20e eeuw, (vele defecten).
Verkocht voor € 30
Porselein met reliëf draakdecor, h. 35 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. een bel in standaard, porselein hengselmand, gestoken paneel, vazen, etc., voornamelijk China 20e eeuw.
Verkocht voor € 20
Polychroom porselein met decor van strijders en bronskleurige banden met draakachtigen, h. 34.5 cm, één vaas met gelijmde hals.
Verkocht voor € 100
Polychroom floraal decor, h. 26.5 cm.
Verkocht voor € 340
Blauwwit decor met strijders, h. 34 cm, één vaas met reparatie.
Verkocht voor € 30
Een paar steelvazen, een paar kommen, een paar dekselvazen en een paar Kantonese borden.
Verkocht voor € 40
Brons, h. 14.5 cm.
Verkocht voor € 45
Famille verte decor met figuren, h. 42 cm.
Verkocht voor € 40
Kurk met gesneden voorstelling van vogels bij boom, h. 13.2 cm.
Verkocht voor € 25