Met blauwwit decor van lange lijzen in landschap, China, Transitional, late 17e eeuw, h. 21 cm (scherf gerestaureerd).
Verkocht voor € 140
Met decor van nachtegalen op bloesemtakken in cartouches, waaromheen florale motieven, Kangxi gemerkt met dubbele ring, latere periode, China 19e eeuw, h. 34 en 32.5 cm (randchipjes aan deksel en 1 deksel mogelijk afgeslepen). Aangekocht bij J.H. Lempers in Den Haag.
Verkocht voor € 950
Met centraal "Master of the rocks" decor en florale motieven in de rand, China, Wanli, ca. 1600, ø 22 cm (1 met fritting en bakfoutje, de ander met haarlijn en gaatje in bodem, vermoedelijk bakfout).
Verkocht voor € 350
Met "Master of the rocks" decor en meanderrand, China, Qianlong, l. 42 x 34 cm (kleine glazuur frittings).
Verkocht voor € 260
Met geschulpte rand en decor van bloemenmanden in vakverdeling, China, 18e eeuw, h. 4 en ø 11.3 cm (1 kop met haarlijn, enkele met bakfoutjes en randfrittings).
Verkocht voor € 300
Met decor van man varend op blad en met knapzak, China, vermoedelijk 19e eeuw, h. 17 cm.
Verkocht voor € 2200
Met decor van karakters, 106 x 32 en gehele scroll 154 x 49 cm.
Te koop voor € 35
Het bovengedeelte met ronde schaal met opstaande rand, China/Japan, einde 19e eeuw, met stempel gemerkt, h. 26 en ø 29.5 cm.
Verkocht voor € 100
Met decor van pioenen, China, vroege 20e eeuw, 58 x 29.5 cm.
Verkocht voor € 45
In tropisch houten monturen, China, 20e eeuw, h. 50.5 cm.
Verkocht voor € 70
Met florale motieven, Kangxi gemerkt en latere periode, ø 10 cm (randchips).
Verkocht voor € 100
Met latoenkoper omkleed, met decor van hanengevechten bij Minang Kabau huis, 1e kwart 20e eeuw, h. 21 x b. 46 x d. 28 cm.
Verkocht voor € 35
Met Celadon glazuur, antiek, Thailand, vermoedelijk 14-16e eeuw, h. 12 cm.
Verkocht voor € 60
1 bekroond door olifant de ander deels met cloisonné decor, Indonesië en vermoedelijk Tibet, h. 12 en 14 cm.
Verkocht voor € 40
1 in de vorm van een ananas, de ander bekroond door een miniatuur landschap, beide gemerkt, China, 20e eeuw, h. 7 cm.
Verkocht voor € 35
Alle van jadekleurige kunststof, l. 16 en 18 cm en h. 9 en 12 cm.
Verkocht voor € 30
Rijk gedecoreerd, China 20e eeuw, h. 22-34 cm.
Verkocht voor € 100
porselein, decor van bloesemtak in vaas, Japan ca. 1900, ø 40.5 cm.
Te koop voor € 20
Met blauwwit landschaps decor, China, naar antiek voorbeeld, h. 33 cm.
Te koop voor € 240
Polychroom porselein, China, midden 20e eeuw, h. 25 (wapen ontbreekt).
Verkocht voor € 100
Deels gepolychromeerd, China, midden 20e eeuw, h. 30 cm.
Verkocht voor € 30
1 hoog exemplaar met decor van harpijen, 1 met faux-bamboe heften, beiden bekroond door Fo-honden en 1 met arabeskendecor bekroond door draak, China, einde 19e/vroege 20e eeuw, h. 22-30 cm.
Verkocht voor € 155
Coromandelhout, fraai gestoken met o.a. draken, Garuda en strijder, vroege 20e eeuw, 112 x 27 cm.
Verkocht voor € 280
Met reliëfdecor van een draak, Zuidoost-Azië, h. 22 cm (chip van hals).
Verkocht voor € 35
W.o. porseleinen borden, China/Japan, 19e/20e eeuw, 2 spektstenen beeldjes, en een ingelegd houten dekseldoosje.
Verkocht voor € 60