Aziatica en etnografica

Vrijdag 30 november, 18:30 uur.

Lotnummer 2026

Een dakornament van een krijger op tijger

Polychroom porselein, China, midden 20e eeuw, h. 25 (wapen ontbreekt).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2027

Een porseleinen beeld van Lao Tse

Deels gepolychromeerd, China, midden 20e eeuw, h. 30 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2028

Een wierookbrander

Polychroom porselein met floraal decor en schilderingen in cartouches van hertjes en reizigers bij brug, China, h. 19 cm (1 oor gelijmd).

Te koop voor € 65

Lotnummer 2029

Drie cloisonné wierookbranders

1 hoog exemplaar met decor van harpijen, 1 met faux-bamboe heften, beiden bekroond door Fo-honden en 1 met arabeskendecor bekroond door draak, China, einde 19e/vroege 20e eeuw, h. 22-30 cm.

Verkocht voor € 155

Lotnummer 2030

Een gestoken Balinese plaquette met mythologische voorstelling

Coromandelhout, fraai gestoken met o.a. draken, Garuda en strijder, vroege 20e eeuw, 112 x 27 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2031

Een celadon martavaan

Met reliëfdecor van een draak, Zuidoost-Azië, h. 22 cm (chip van hals).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2032

Een kavel diverse aziatica

W.o. porseleinen borden, China/Japan, 19e/20e eeuw, 2 spektstenen beeldjes, en een ingelegd houten dekseldoosje.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2033

Een kavel divers porselein

Bestaande uit een Imari plooischotel, 2 Satsuma wierookbranders, en een famille verte theepot en wandbord, China/Japan (enkele defecten).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2034

Een lakwerk fichesdoos en dienblaadje

Met borduurwerk op zijde onder glasplaat (geplakt), China/Japan, vroege 20e eeuw, l. 28.5 en 54 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2035

Een deels groen jade perzikboompje

China, midden 20e eeuw, h. 52 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2036

Vier diverse houten hockers

China/Japan, 20e eeuw, ø 7-29 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2037

Een BWG zilveren collier

Met decor van perziken en kralen van o.a. streepagaat en turkoois, vermoedelijk China, 20e eeuw, l. ca. 80 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2038

Een polychroom beeldje van een geit

China, h. 34 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2039

Een Satsuma vaas

Met floraal decor en handvaten in de vorm van tempelleeuwen, Japan, h. 31 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2040

Een set van 148 mahjongstenen, midden 20e eeuw

fiche bamboe met been, 144 van het spel, daarbij 4 blanco, onderste lade met benen fiches, in houten cassette met koperen monturen, h. 16 x b. 24 x d. 16.5 cm

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2041

Een miniatuur van een Inuït robbenjager in kajak

Uit leer, hout, been en walrusivoor vervaardigd, Groenland, l. 49 cm (standaard gelijmd).

Verkocht voor € 375

Lotnummer 2042

Een miniatuur van een inuït in kajak

Vermoedelijk uit rendierbeen, Canada, l. 21 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2043

Een kavel diverse Inuït kleinoden, Groenland en Canada

Bestaande uit kralenkettingen, gestoken houten beeldje, benen mesje, benen objecten, stenen beeldje, houten slee met benen figuur, etc.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2044

Een 3-delig kaststel

Met blauwwit transfer decor van kostbaarheden, vermoedelijk Europa naar Chinees voorbeeld, 20e eeuw, h. 31 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2045

Een famille verte vissenkom

Porselein, met decor van bloemenmanden in cartouches, China 20e eeuw, h. 40 en ø 47 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 2046

Een Qianlong roomkannetje

Met landschapsdecor, China 18e/19e eeuw, h. 8.5 cm (oor gelijmd, latere monturen en haarlijn).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2047

Een kalebasvormige vaas

Met decor van figuren in cartouche, omgeven door ijzerrood en goud floraal en vogeldecor, vermoedelijk Kutani, Japan, vroege 20e eeuw, h. 39.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2048

Een Balinees beeld van een vrouw

Palissanderhout, midden 20e eeuw, h. 81 cm (arm defect, maar aanwezig).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2049

Een Yixing aardewerk trekpot, China ca. 1900

Voorzien van binnenzeef, één zijkant met gravé decor met vogel en florale motieven en andere zijkant voorzien van twee karakter merk, h. 11 cm, l. 20 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2050

Drie panelen met benen en houten inlegwerk met diverse (hof)scènes

Drie houten panelen, een grote en twee kleinere, de grote met centrale voorstelling van een keizerlijke audiëntie, geflankeerd door voorstellingen van een wijsgeer met hertje en een dame met kraanvogel, de kleinere panelen met diverse hoftuinscènes, China 19e/vroege 20e eeuw, 90 x 25 en 2 x 49 x 25 cm (enkele stukjes inlegwerk ontbreken).

Verkocht voor € 200