Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2292)

Vrijdag 5 juli, 20:30 uur.

Lotnummer 2173

Een kavel divers voornamelijk Japans en Chinees porselein

Kopjes, schotels, Famille verte bolpot, Kantonees vaasje, Kutani vaasje, twee figuren, spekstenen bakje.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2174

Een kavel porseleinen kopjes en schotels, China 18/19e eeuw

Blauwwit floraal decor en deels met kapucijner glazuur.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2175

Zes groenjade sculpturen, China tweede helft 20e eeuw

Vier vogels en Guanyin op houten voetjes en een wierookbrander, 8.5 - 26 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2176

Drie Henan jade sculpturen, China tweede helft 20e eeuw

Een kameel en paar feniksen op houten voetjes, h. 25 - 35 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2177

Een rijkgestoken houten hocker

Met roodmarmeren blad, China, vroege 20e eeuw, h. 62 en ø 35 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2178

Een Satsuma vaas, Japan ca. 1900

Polychroom porselein met decor van figuren en florale motieven, h. 61 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2179

Vijf Balinese sculpturen

Diverse houtsoorten, een paar vrouwen met manden, h. 69 cm, een danseres, h. 61.5 cm, een paar danseressen, h. 62 cm, en vrouwengezicht en profil, h. 26.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2180

Vijf Afrikaanse beelden en sculpturen

Brons en hout, h. 17 - 71 cm, daarbij een stoffer.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2181

Twee plaquettes, Zuidoost-Azië

Gesneden hout, waarvan één met voorstelling van Hanoeman in gevecht met Surasa, 39 x 23 cm, en de ander met voorstelling van olifanten in landschap, 30.5 x 59.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2182

Een mandau en een speer, Dayak, Borneo

Polychroom hout, dierenhaar, been en metaal, l. 64 en 98 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2183

Een kris, Indonesië midden 20e eeuw

Houten schede en greep, l. 49 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2184

Een kavel divers, Zuidoost-Azië

Een messing vaas met reliëfdecor van vogels, karbouwen en florale motieven, h. 35 cm, een bronzen olifant, h. 13 cm, en vijf houten hockers, ø 9 -27 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer volgt

Een paar geribde vazen, Japan ca. 1900

Blauwwit porselein met florale motieven, Japan, ca. 1900, h. 30 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer volgt

Een serie van 6 borden, China, midden 20e eeuw

Polychroom porselein met decor van zotjes in tuin, ø 25 cm.

Te koop voor € 20