Kopjes, schotels, Famille verte bolpot, Kantonees vaasje, Kutani vaasje, twee figuren, spekstenen bakje.
Verkocht voor € 110
Blauwwit floraal decor en deels met kapucijner glazuur.
Verkocht voor € 300
Vier vogels en Guanyin op houten voetjes en een wierookbrander, 8.5 - 26 cm.
Verkocht voor € 170
Een kameel en paar feniksen op houten voetjes, h. 25 - 35 cm.
Verkocht voor € 80
Met roodmarmeren blad, China, vroege 20e eeuw, h. 62 en ø 35 cm.
Verkocht voor € 190
Polychroom porselein met decor van figuren en florale motieven, h. 61 cm.
Verkocht voor € 25
Diverse houtsoorten, een paar vrouwen met manden, h. 69 cm, een danseres, h. 61.5 cm, een paar danseressen, h. 62 cm, en vrouwengezicht en profil, h. 26.5 cm.
Verkocht voor € 35
Brons en hout, h. 17 - 71 cm, daarbij een stoffer.
Verkocht voor € 80
Gesneden hout, waarvan één met voorstelling van Hanoeman in gevecht met Surasa, 39 x 23 cm, en de ander met voorstelling van olifanten in landschap, 30.5 x 59.5 cm.
Verkocht voor € 35
Polychroom hout, dierenhaar, been en metaal, l. 64 en 98 cm.
Verkocht voor € 90
Houten schede en greep, l. 49 cm.
Verkocht voor € 40
Een messing vaas met reliëfdecor van vogels, karbouwen en florale motieven, h. 35 cm, een bronzen olifant, h. 13 cm, en vijf houten hockers, ø 9 -27 cm.
Verkocht voor € 60
Polychroom porselein met decor van zotjes in tuin, ø 25 cm.
Te koop voor € 20
Blauwwit porselein met florale motieven, Japan, ca. 1900, h. 30 cm.
Te koop voor € 20