Kavels per pagina:

Lotnummer 2117

Een miniatuur sirih stel

Gegraveerd messing, Indonesië, 2e kwart 20e eeuw, h. 12 cm (middelste vogeltjes afgebroken maar aanwezig).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2118

Een trekpot, China

Agaat, pompoenvormig met oor in de vorm van een tak met bladeren, h. 9, l. 16 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2119

Vier blauwwit porseleinen borden

W.o. 1 paar, alle met florale motieven, China 18e en 19e eeuw, ø 13/.5-22.5 cm (1 uit paar met chip, de andere met defectjes).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2120

Een paar sculpturen van Guanyin met lotustakken, China ca. 1900

Ivoor op houten voetjes, h. ca. 29 cm (2x).

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2121

Een paar sculpturen van Guanyin met lotustakken , China ca. 1900

Ivoor op houten voetjes, h. ca. 34 cm (2x).

Verkocht voor € 390

Lotnummer 2122

Chinese school - Kat en vogels tussen bloesem

R.b. gesigneerd, ingekleurde houtdruk, 27 x 24 cm (glas gebarsten).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2123

Een Guanyin op lotustroon, China 20/21e eeuw

Blanc de Chine porselein, h. 30 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 2124

Een beeld van een wijsgeer, China 20/21e eeuw

Blanc de Chine porselein, h. 33 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 2125

Een koftgari dolk

BWG zilver met niëllo decor, het heft in de vorm van een paardenhoofd, India, midden 20e eeuw, l. 25 cm.

Verkocht voor € 68

Lotnummer 2127

Een polychrome theepot

Porselein, met decor van dames in tuin en aan andere zijde karakters , China, midden 20e eeuw, l. 20 cm, in origineel geborduurd zijde mandje .

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2128

Een porseleinen bloempot, China 20/21e eeuw

Buitenzijde blauw geglazuurd en met gegraveerd decor van twee draken en vlammende parel, h. 28, ø 32 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2129

Een siwaih midden Sumatra

Faux-ivoor met BWG zilveren monturen, midden 20e-eeuw, l. 43 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2130

Een cloisonné vaas, China

Polychroom decor met vogel, vlinders en florale motieven, h. 31 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2131

Een paar vrijwel identieke dekselvazen

Blauwwit porselein met peterseliedecor en pioenen, China 19e eeuw, h. 44 en 46 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 2132

Een blauwwit porseleinen dekselvaas

Met peterseliedecor en pioenen, China 19e eeuw, h. 38 cm (chipjes aan dekselrand).

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2133

Een beeld van een ruiter Bambara/Dogon

Smeedijzer, primitief geld, Mali, 1e helft 20e eeuw, h. 33.5 cm, herkomst: veilinghuis Hans M.F. Schulman, New York 1968 (incl. bijbehorende catalogus met foto aan voorzijde), en Westerhof 2008 (tevens catalogus aanwezig).

Verkocht voor € 500

Lotnummer 2134

Een paar bronzen cloissoné vazen, China ca. 1900

Polychroom decor met vlinders en florale motieven en voorzien van twee handvatten en leeuwenkoppen, Qianlong gemerkt, h. 55.5 cm (2x).

Te koop voor € 2400

Lotnummer 2135

Zes porseleinen borden, China tweede helft 18e eeuw

Blauwwit floraal decor, een serie van vijf en een los exemplaar, ø 21.5 - 22.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2136

Een beeld van een keizer, China

Verguld brons, h. 25 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 2137

Een verzameling Perzisch koper

Met niëllodecors in zilver en koper van florale motieven arabesken, bestaande uit drie vazen en een dekseldoosje, 1e helft 20e eeuw, h. 3-35.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2138

Tien diverse gedamasceerde schaaltjes

Vnl. messing, Spanje en Noord-Afrika, 20e eeuw, ø 6-16 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2139

Een kavel divers Oosters koper

W.o. rozenwatersprenkelaar, dekseldoosje, schenkkan, bekervazen, etc., o.a. India, Thailand en Midden-Oosten.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2140

Een Balinees snijwerk, midden 20e eeuw

Gesneden decor met vrouwfiguren in wagen getrokken door paarden en omringd door vogels en florale motieven, 50 x 34 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2142

Een 2-slags kamerscherm Japan 19e eeuw

Met geaquarelleerde panelen met voorstelling van bloesembomen rond vijver, Edo, 170 x 186 (uitgeklapt) cm (scheuren).

Te koop voor € 80

Lotnummer 2143

Drie porseleinen borden en twee kommen, Diana Cargo 1817

Borden met blauwwit floraal decor, ø 22 - 24.5 cm, kommen met blauwwit decor van feniksen, h. 6.5, ø 14 cm.

Verkocht voor € 150

Kavels per pagina: