Gegraveerd messing, Indonesië, 2e kwart 20e eeuw, h. 12 cm (middelste vogeltjes afgebroken maar aanwezig).
Verkocht voor € 30
Agaat, pompoenvormig met oor in de vorm van een tak met bladeren, h. 9, l. 16 cm.
Verkocht voor € 260
W.o. 1 paar, alle met florale motieven, China 18e en 19e eeuw, ø 13/.5-22.5 cm (1 uit paar met chip, de andere met defectjes).
Verkocht voor € 50
Ivoor op houten voetjes, h. ca. 29 cm (2x).
Verkocht voor € 360
Ivoor op houten voetjes, h. ca. 34 cm (2x).
Verkocht voor € 390
R.b. gesigneerd, ingekleurde houtdruk, 27 x 24 cm (glas gebarsten).
Verkocht voor € 40
Blanc de Chine porselein, h. 30 cm.
Te koop voor € 140
Blanc de Chine porselein, h. 33 cm.
Te koop voor € 180
BWG zilver met niëllo decor, het heft in de vorm van een paardenhoofd, India, midden 20e eeuw, l. 25 cm.
Verkocht voor € 68
Porselein, met decor van dames in tuin en aan andere zijde karakters , China, midden 20e eeuw, l. 20 cm, in origineel geborduurd zijde mandje .
Verkocht voor € 380
Buitenzijde blauw geglazuurd en met gegraveerd decor van twee draken en vlammende parel, h. 28, ø 32 cm.
Te koop voor € 150
Faux-ivoor met BWG zilveren monturen, midden 20e-eeuw, l. 43 cm.
Verkocht voor € 100
Polychroom decor met vogel, vlinders en florale motieven, h. 31 cm.
Te koop voor € 300
Blauwwit porselein met peterseliedecor en pioenen, China 19e eeuw, h. 44 en 46 cm.
Verkocht voor € 550
Met peterseliedecor en pioenen, China 19e eeuw, h. 38 cm (chipjes aan dekselrand).
Verkocht voor € 130
Smeedijzer, primitief geld, Mali, 1e helft 20e eeuw, h. 33.5 cm, herkomst: veilinghuis Hans M.F. Schulman, New York 1968 (incl. bijbehorende catalogus met foto aan voorzijde), en Westerhof 2008 (tevens catalogus aanwezig).
Verkocht voor € 500
Polychroom decor met vlinders en florale motieven en voorzien van twee handvatten en leeuwenkoppen, Qianlong gemerkt, h. 55.5 cm (2x).
Te koop voor € 2400
Blauwwit floraal decor, een serie van vijf en een los exemplaar, ø 21.5 - 22.5 cm.
Verkocht voor € 45
Verguld brons, h. 25 cm.
Te koop voor € 250
Met niëllodecors in zilver en koper van florale motieven arabesken, bestaande uit drie vazen en een dekseldoosje, 1e helft 20e eeuw, h. 3-35.5 cm.
Verkocht voor € 35
Vnl. messing, Spanje en Noord-Afrika, 20e eeuw, ø 6-16 cm.
Te koop voor € 35
W.o. rozenwatersprenkelaar, dekseldoosje, schenkkan, bekervazen, etc., o.a. India, Thailand en Midden-Oosten.
Verkocht voor € 100
Gesneden decor met vrouwfiguren in wagen getrokken door paarden en omringd door vogels en florale motieven, 50 x 34 cm.
Verkocht voor € 60
Met geaquarelleerde panelen met voorstelling van bloesembomen rond vijver, Edo, 170 x 186 (uitgeklapt) cm (scheuren).
Te koop voor € 80
Borden met blauwwit floraal decor, ø 22 - 24.5 cm, kommen met blauwwit decor van feniksen, h. 6.5, ø 14 cm.
Verkocht voor € 150