Kavels per pagina:

Lotnummer 85

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - "Beauty is Transitory"

L.o. gemonogrammeerd en gedateerd '54, verso gesigneerd, gedateerd en getiteld, 89 x 69 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 86

Toegeschreven aan Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling marmeren buste

Niet gesigneerd, olieverf op doek, 85.5 x 70.5 cm, krassen r.o.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 87

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling druiventrossen en appels bij bakstenen met kippengaas

R.o. gesigneerd en gedateerd 1960, olieverf op doek, 51 x 41 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 88

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - "The Sleeping Faun"

L.b. en verso gesigneerd en gedateerd 1957, olieverf op doek, 60.5 x 71 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 89

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling met gouden roos en kroon

R.o. gesigneerd en gedateerd 1969, olieverf op doek, 80.5 x 65 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 90

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling bronzen kop boven winters dorpsgezicht

R.o. gesigneerd en gedateerd 1970, olieverf op doek, 45 x 60 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 91

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling met platvis

R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '69, olieverf op doek, 43 x 38 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 92

Twee mappen met werk van Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982)

Een map met vele studie en ontwerpschetsen, o.a. van opera's (de kunstenaar was decorbouwer te Amsterdam), daarbij een map met vele dezelfde posters.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 93

Achterglasschildering - The resurrection

19e eeuw, 27 x 34 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 94

Henk Leurs (1890-1956) - Molens aan de vaart

R.o. gesigneerd, marouflé, 50 x 70 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 95

Josephus Gerardus Hans (1826-1891) - Scheepjes bij ondergaande zon

M.o. gesigneerd en gedateerd '51, olieverf op paneel, 19 x 27 cm.

Verkocht voor € 310

Lotnummer 96

Henk Poeder (1964) - Muisje op schaatsen

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 24 x 30 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 97

Balinese school - Vrouwen onder flamboyant

L.o. Hadi gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 98

Balinese school - Twee vrouwen bij poort

R.o. Hadi gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm.

Te koop voor € 225

Lotnummer 100

Nicolaas Pieneman (1880-1938) - Gezicht op het Centraal Station Amsterdam vanaf het IJ

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 55 x 81.5 cm.

Te koop voor € 1250

Lotnummer 103

Victor Vasarely (1906-1997) - Optical cube

R.o. gesigneerd, zeefdruk 29/125, 46 x 46 cm, afmetingen incl. lijst: 87 x 67 cm.

Verkocht voor € 270

Lotnummer 104

Onbekend, 19 eeuw - Man en vrouw te paard

R.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op koper, 24 x 17 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 105

Hendrik Johannes Scheeres (1829-1864) - Vrouw in voorraadkelder

R.o. gesigneerd en gedateerd 1852, aquarel, 10 x 14 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 106

E. van Gorkum - Veldslag

L.o. gesigneerd en gedateerd '52, gemengde techniek, 20 x 30 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 107

Muschart - Franse dragonders ca. 1900

L.o. gesigneerd, marouflé, 69 x 51 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 108

Eugene Brands (1913-2002) - Moonboat

Verso gesigneerd en gedateerd 1998, gouache, 35 x 44.5 cm, lijst voorzien van museumglas, herkomst: Collection d'art Amsterdam.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 109

Europese school - Na het drankgelag

19e eeuw, r.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 110

Franz Skarbina (1849-1910) - "Auf Urlaub"

R.o. gesigneerd en gedateerd 1886, gemengde techniek, rokende soldaat op een brug in Parijs, 26 x 16 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 111

Drie mode aquarellen 19e eeuw

Niet gesigneerd, met voorstellingen van een voorname heer en 2 dames in laat 18e-eeuwse kledij, 20.5 x 13 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 112

Leendert van der Vlist (1894-1962) - Zelfportret

Niet gesigneerd, olieverf op paneel, 25 x 22.5 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 190

Kavels per pagina: