L.o. gemonogrammeerd en gedateerd '54, verso gesigneerd, gedateerd en getiteld, 89 x 69 cm.
Verkocht voor € 240
Niet gesigneerd, olieverf op doek, 85.5 x 70.5 cm, krassen r.o.
Verkocht voor € 40
R.o. gesigneerd en gedateerd 1960, olieverf op doek, 51 x 41 cm.
Verkocht voor € 160
L.b. en verso gesigneerd en gedateerd 1957, olieverf op doek, 60.5 x 71 cm.
Verkocht voor € 200
R.o. gesigneerd en gedateerd 1969, olieverf op doek, 80.5 x 65 cm.
Verkocht voor € 320
R.o. gesigneerd en gedateerd 1970, olieverf op doek, 45 x 60 cm.
Verkocht voor € 280
R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '69, olieverf op doek, 43 x 38 cm.
Verkocht voor € 80
Een map met vele studie en ontwerpschetsen, o.a. van opera's (de kunstenaar was decorbouwer te Amsterdam), daarbij een map met vele dezelfde posters.
Verkocht voor € 50
19e eeuw, 27 x 34 cm.
Verkocht voor € 50
R.o. gesigneerd, marouflé, 50 x 70 cm.
Te koop voor € 200
M.o. gesigneerd en gedateerd '51, olieverf op paneel, 19 x 27 cm.
Verkocht voor € 310
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 24 x 30 cm.
Verkocht voor € 70
L.o. Hadi gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Te koop voor € 200
R.o. Hadi gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Te koop voor € 225
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 55 x 81.5 cm.
Te koop voor € 1250
R.o. gesigneerd, zeefdruk 29/125, 46 x 46 cm, afmetingen incl. lijst: 87 x 67 cm.
Verkocht voor € 270
R.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op koper, 24 x 17 cm.
Verkocht voor € 60
R.o. gesigneerd en gedateerd 1852, aquarel, 10 x 14 cm.
Verkocht voor € 80
L.o. gesigneerd en gedateerd '52, gemengde techniek, 20 x 30 cm.
Verkocht voor € 65
L.o. gesigneerd, marouflé, 69 x 51 cm.
Verkocht voor € 100
Verso gesigneerd en gedateerd 1998, gouache, 35 x 44.5 cm, lijst voorzien van museumglas, herkomst: Collection d'art Amsterdam.
Verkocht voor € 1000
19e eeuw, r.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek.
Verkocht voor € 180
R.o. gesigneerd en gedateerd 1886, gemengde techniek, rokende soldaat op een brug in Parijs, 26 x 16 cm.
Verkocht voor € 600
Niet gesigneerd, met voorstellingen van een voorname heer en 2 dames in laat 18e-eeuwse kledij, 20.5 x 13 cm.
Verkocht voor € 40
Niet gesigneerd, olieverf op paneel, 25 x 22.5 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 190