R.o. gesigneerd, olieverf op board, 50 x 70 cm.
Verkocht voor € 120
M.o. gesigneerd, aquarel, 61 x 44 cm.
Verkocht voor € 2400
L.o. gesigneerd, aquarel, 33 x 28 cm.
Te koop voor € 560
R.o. gesigneerd en gedateerd 1863, olieverf op doek, 67 x 107 cm.
Verkocht voor € 1100
Gesjabloneerd werk op papier, 30 x 20.5 cm, daarbij 2 "Bank of banksy" bankbiljetten n lijst, 7.5 x 14 cm.
Verkocht voor € 140
R.o. gesigneerd en gedateerd '77, ets 3/35, 15 x 12 cm.
Verkocht voor € 100
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Te koop voor € 1500
R.o. gesigneerd, pastel, 49 x 34.5 cm.
Verkocht voor € 85
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm (enige schade en loslatende verf, niet ingelijst).
Verkocht voor € 130
Voorstellende Anthony Ebeling (1828-1872) en Jkvr. Henrietta Cornelia Strick van Linschoten (1835-1892), r.m. en l.m. gesigneerd en gedateerd 1869, olieverf op doek, 105 x 80, incl. ovale vergulde gipsen en houten lijsten.
Verkocht voor € 900
R.o. gesigneerd, marouflé, 32.5 x 40 cm.
Te koop voor € 250
Verso gesigneerd, olieverf op doek, 69 x 59 cm
Verkocht voor € 160
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 80 cm.
Verkocht voor € 260
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 80 x 88 cm.
Verkocht voor € 370
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 24 x 30 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 110
L.o. en verso gesigneerd en gedateerd 2000, olieverf op doek, d 50 x 64 cm.
Te koop voor € 320
R.b. gesigneerd en gedateerd '70, olieverf op doek, 31.5 x 46 cm, scheurtje in doek l.b.
Verkocht voor € 240
L.o. en verso gesigneerd en gedateerd 1972-1973, olieverf op doek, 85 x 85 cm, krasjes r. en l.b.
Verkocht voor € 320
R.o. onduidelijk (Willem Bu?) gesigneerd en gedateerd '72, 85 x 110 cm.
Verkocht voor € 240
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 56 x 50 cm.
Verkocht voor € 360
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Verkocht voor € 360
R.m. olieverf op doek, 32 x 25 cm (in rijk gedecoreerde vergulde lijst).
Verkocht voor € 200
L.b. gesigneerd en gedateerd '33, olieverf op doek, 70.5 x 55.5 cm.
Te koop voor € 900
R.o. gesigneerd en gedateerd '73, olieverf op doek, 86.5 x 82.5 cm, scheurtje r.b.
Verkocht voor € 100
R.o. gesigneerd en gedateerd 1972, olieverf op doek, 120 x 60 cm.
Verkocht voor € 140