Kavels per pagina:

Lotnummer 57

Jacobus Bijtel (1893-1983) - Landschap met roeiboot in vaart

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 50 x 70 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 58

Alexei Alexeievich Harlamoff (1840-1922) - Minstreel in gedachten

M.o. gesigneerd, aquarel, 61 x 44 cm.

Verkocht voor € 2400

Lotnummer 59

Philip Sadée (1837-1904) - De visverkoper

L.o. gesigneerd, aquarel, 33 x 28 cm.

Te koop voor € 560

Lotnummer 60

Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) - Scheepje voor de kust

R.o. gesigneerd en gedateerd 1863, olieverf op doek, 67 x 107 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 61

Banksy - "You lie rat"

Gesjabloneerd werk op papier, 30 x 20.5 cm, daarbij 2 "Bank of banksy" bankbiljetten n lijst, 7.5 x 14 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 63

Peter Vos (1935-2010) - Harpijen

R.o. gesigneerd en gedateerd '77, ets 3/35, 15 x 12 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 65

Henk Dekker (1897-1974) - De Merwede te Dordrecht met zicht op de Grote of Onze-Lieve-Vrouwekerk

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 67

Thomasine Adrienne Cornelder-Doffegnies (1865-1937) - Bloemstilleven

R.o. gesigneerd, pastel, 49 x 34.5 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 68

Gijsbertus Johannes van Overbeek (1882-1947) - Gezicht op de Wijnhaven te Rotterdam

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm (enige schade en loslatende verf, niet ingelijst).

Verkocht voor € 130

Lotnummer 69

Jan Hendrick Neuman (1819-1898) - Twee portretten van het echtpaar Ebeling/Strick van Linschoten

Voorstellende Anthony Ebeling (1828-1872) en Jkvr. Henrietta Cornelia Strick van Linschoten (1835-1892), r.m. en l.m. gesigneerd en gedateerd 1869, olieverf op doek, 105 x 80, incl. ovale vergulde gipsen en houten lijsten.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 70

H. van Riet (XX) - Stilleven met fruit, bloemen en fles

R.o. gesigneerd, marouflé, 32.5 x 40 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 71

Vladimir Sotnikoff (1952) - Dame onder blauwe regen

Verso gesigneerd, olieverf op doek, 69 x 59 cm

Verkocht voor € 160

Lotnummer 72

Vladimir Sotnikoff (1952) - Theetijd bij blauwe regen

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 80 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 73

Vladimir Sotnikoff (1952) - Twee dames op een terras bij blauwe regen

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 80 x 88 cm.

Verkocht voor € 370

Lotnummer 74

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met oesters, citroen en berkemeier

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 24 x 30 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 75

Mikhaïl Garmach (1964) - Dame op terras bij de Zwarte Zee

L.o. en verso gesigneerd en gedateerd 2000, olieverf op doek, d 50 x 64 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 76

Lodewijk Karel "Loki" Bruckman (1903-1995) - Stilleven met rode appels bij bakstenen

R.b. gesigneerd en gedateerd '70, olieverf op doek, 31.5 x 46 cm, scheurtje in doek l.b.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 77

Lodewijk Karel "Loki" Bruckman (1903-1995) - "Fruit for Mercury"

L.o. en verso gesigneerd en gedateerd 1972-1973, olieverf op doek, 85 x 85 cm, krasjes r. en l.b.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 78

Hollandse school - Geabstraheerd dorpsgezicht

R.o. onduidelijk (Willem Bu?) gesigneerd en gedateerd '72, 85 x 110 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 79

Raoul Martinez (1876-1973) - Bloemstilleven

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 56 x 50 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 80

Alexander Frederic van Noort (1953) - Bollenvelden bij Heemstede

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 81

Abel Jules Faivre (1867-1945) - Portret van een jongedame

R.m. olieverf op doek, 32 x 25 cm (in rijk gedecoreerde vergulde lijst).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 82

Johan Ponsioen (1900-1969) - Portret van een meisje

L.b. gesigneerd en gedateerd '33, olieverf op doek, 70.5 x 55.5 cm.

Te koop voor € 900

Lotnummer 83

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling met masker in vogelnest

R.o. gesigneerd en gedateerd '73, olieverf op doek, 86.5 x 82.5 cm, scheurtje r.b.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 84

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling schaaltje met eieren met drijfhout

R.o. gesigneerd en gedateerd 1972, olieverf op doek, 120 x 60 cm.

Verkocht voor € 140

Kavels per pagina: