L.o. gesigneerd, marouflé, 18 x 28.5 cm.
Te koop voor € 350
R.o. gesigneerd, marouflé, 27 x 40 cm.
Verkocht voor € 160
R.o. gesigneerd, olieverf op board, 44.5 x 34.5 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 160
R.o. in de plaat gesigneerd, litho, 41.5 x 33 cm (in passe-partout zonder lijst).
Verkocht voor € 100
Galerie Maeght juni-juli 1962, 68 x 52 cm (in passe-partout zonder lijst).
Verkocht voor € 70
Litho, handgesigneerd, 66.5 x 91.5 cm (in passe-partout zonder lijst).
Verkocht voor € 320
Litho, 97 x 65.5 cm (in passe-partout zonder lijst)..
Verkocht voor € 100
L.o. gesigneerd, in ca. 1900 stijl, olieverf op board, 12 x 17 cm.
Verkocht voor € 140
R.o. gesigneerd, kleurenets, 40 x 30 cm.
Verkocht voor € 50
Litho 16/99, 44 x 56 cm.
Te koop voor € 350
Niet gesigneerd, verso toegeschreven door de dochter van de kunstenaar in 1931, olieverf op doek, 26 x 28 cm.
Verkocht voor € 900
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 40 x 72 cm.
Te koop voor € 1250
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50.5 x 67.5 cm.
Verkocht voor € 350
R.o. gesigneerd en gedateerd '98, olieverf op doek, 100 x 120 cm.
Verkocht voor € 800
R.o. gesigneerd en gedateerd 1966, collagraph print 143/200, 45 x 31,5 cm.
Verkocht voor € 110
R.o. gemonogrammeerd, aquarel, 33 x 27.5 cm.
Te koop voor € 400
Midden 20e eeuw, olieverf op doek, 40 x 56 cm.
Te koop voor € 550
Beide r.o. gesigneerd, gemengde techniek, 63 x 49 cm.
Verkocht voor € 50
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 35 x 45 cm.
Verkocht voor € 90
R.o. gesigneerd en gedateerd '99, (olijf-)olie op doek, 40 x 120 cm.
Te koop voor € 4000
l.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 80 x 60 cm.
Verkocht voor € 50
M.o. gesigneerd, krijttekening, 36 x 39 cm.
Verkocht voor € 180
R.o. gesigneerd, zeefdruk, 91 x 61 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, 85 x 62.5 cm (restauraties).
Verkocht voor € 100
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 27.5 x 37.2 cm.
Verkocht voor € 270