Schilderijen, tekeningen en grafiek

Dinsdag 27 november, 18.30 uur.

Een achterglasschildering van Madonna met kind

Vermoedelijk 18e eeuw, 32 x 27.5 cm, incl. deels verguld gipsen en houten lijst.

Verkocht voor € 200

Louis Soonius (1883-1956) - Waterrijk Hollands polderlandschap

L.o. gesigneerd, marouflé, 18 x 28.5 cm.

Te koop voor € 350

Leendert van der Vlist (1894-1962) - Boerderij

R.o. gesigneerd, marouflé, 27 x 40 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 30

Abdullah - Waterval op Bali

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 44.5 x 34.5 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 160

Joan Miró (1893-1983) - À la memoire de Hartman, Hommage de Miró

R.o. in de plaat gesigneerd, litho, 41.5 x 33 cm (in passe-partout zonder lijst).

Verkocht voor € 100

Marc Chagall (1887-1985) - Nadruk van een affiche

Galerie Maeght juni-juli 1962, 68 x 52 cm (in passe-partout zonder lijst).

Verkocht voor € 70

Roy Lichtenstein (1923-1997) - Go for Baroque 1979

Litho naar een schilderij, handgesigneerd, Solomon R. Guggenheim Museum New York, 52 x 82 cm (in passe-partout zonder lijst).

Te koop voor € 320

Roy Lichtenstein (1923-1997) - We Rose up Slowly

Litho, handgesigneerd, 66.5 x 91.5 cm (in passe-partout zonder lijst).

Verkocht voor € 320

Lotnummer 35

Keith Haring (1958-1990) - Lucky Strike

Litho, 97 x 65.5 cm (in passe-partout zonder lijst)..

Verkocht voor € 100

Lotnummer 36

Francine - Een zomerse dag op het strand

L.o. gesigneerd, in ca. 1900 stijl, olieverf op board, 12 x 17 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 37

Tjeerd Bottema (1884-1940) - "Bij den haard"

R.o. gesigneerd, kleurenets, 40 x 30 cm.

Verkocht voor € 50

Naar Roy Liechtenstein - Lezende vrouw

Litho 16/99, 44 x 56 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 40

Bernardus Johannes Blommers (1845-1914) - Kindje bij de haard met poes

Niet gesigneerd, verso toegeschreven door de dochter van de kunstenaar in 1931, olieverf op doek, 26 x 28 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 41

Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898) - Romantisch landschap met figuren bij oever

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 40 x 72 cm.

Te koop voor € 1250

Lotnummer 42

Hein Kever (1854-1922) - Handwerkende moeder en dochter in keuken

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50.5 x 67.5 cm.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 43

Jan Lokhorst (1954) - "Olifanten"

R.o. gesigneerd en gedateerd '98, olieverf op doek, 100 x 120 cm.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 44

François Masami Nakayama (1898-1979) - Fuji

R.o. gesigneerd en gedateerd 1966, collagraph print 143/200, 45 x 31,5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 45

Marinus Adrianus Koekkoek I (1807-1868) - Landschap met herderin en vee in beek

R.o. gemonogrammeerd, aquarel, 33 x 27.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 46

Naar F.M. Kruseman - Wintergezicht met figuren op kade

Midden 20e eeuw, olieverf op doek, 40 x 56 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 47

Fred Schimmel (1928-2009) - Twee abstracte composities

Beide r.o. gesigneerd, gemengde techniek, 63 x 49 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 48

Jan Korthals (1916-1972) - Slootje achter huizenrij

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 49

Henk Poeder (1964) - Muisje en vogels op besneeuwde takken

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 35 x 45 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 50

Jan Cremer (1940) - Toscana 99-06

R.o. gesigneerd en gedateerd '99, (olijf-)olie op doek, 40 x 120 cm.

Te koop voor € 4000

Lotnummer 51

Dirk den Exter ( 1903-1953) - Boer

l.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 80 x 60 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 52

Anton Heijboer (1924-2005) - Vrouwen op het strand

M.o. gesigneerd, krijttekening, 36 x 39 cm.

Verkocht voor € 180