Niet gesigneerd, litho, 60 x 45 cm (watermerk Rives).
Te koop voor € 80
Deels handgekleurd, 24 x 39 cm.
Verkocht voor € 20
Litho 112/300, 30 x 25 cm.
Te koop voor € 40
R.o. gesigneerd en gedateerd '92, litho e.a., 37 x 50 cm.
Te koop voor € 40
R.o. gesigneerd en gedateerd 2 april 1981, gouache, 15 x 15 cm (aangekocht bij galerie De Sluis).
Verkocht voor € 170
L.o. gemonogrammeerd in de plaat, gravure, 16 x 24 cm.
Verkocht voor € 30
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 38 x 46 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op paneel, 32 x 22 cm.
Verkocht voor € 40
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 90
Olieverf op paneel, 56 x 70 cm.
Verkocht voor € 240
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 72 x 50 cm.
Verkocht voor € 50
Met voorstelling van roodrokken te paard, naar ontwerp van David Lith, 27.5 x 21 cm.
Verkocht voor € 40
L.o. gesigneerd, lithografie E.A., 50 x 63 cm.
Verkocht voor € 80
"Septendecim Provinciae Germaniae Inferior enz." Pieter Schenk, 1704, 50 x 58 cm.
Verkocht voor € 160
"Regni Sueciae in Omnes suas Subjacentes Provincias Accurate Divisi Tabula," Johann Baptist Homann, 1720, 49 x 57 cm.
Verkocht voor € 50
W.o. V.d. Velde, Leeuwarden, Paul Geissen, Jac Koenen, besneeuwd dorpje,en een etsje van de Lorelei.
Verkocht voor € 30
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 17 x 24 cm.
Verkocht voor € 700
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 44 x 66 cm.
Verkocht voor € 1100
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1856, 21 x 30.5 cm.
Verkocht voor € 130
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 19.8 x 15 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 27.2 x 22 cm
Verkocht voor € 150
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Verkocht voor € 150
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 16 cm.
Verkocht voor € 80
Mogelijk Jacob Huybrecht Hollestelle (1858-1920) l.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 21 cm.
Verkocht voor € 100
Mogelijk Vasyl Khemeluk (1903-1986), r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 320