Het Huis te Kleef en Gezicht op Huize Spaerryck; aan de achterzijde, de toegangspoort en de boomgaard, 16 x 20 per prent, in 2 lijsten.
Verkocht voor € 50
Kerken en stadsgezichten, w.o. Dordrecht, alle ca. 22 x 14 cm.
Te koop voor € 40
17e eeuw, olieverf op doek, 95 x 65 cm (gaatjes, restauraties etc.).
Verkocht voor € 200
"Le Bassa et le marchand" door Prevost, en 2 in één lijst m.b.t. het kerkgenootschap van de Collegianten: "Assemblé de ceux qu'on appelle Collegiants à Amsterdam" en "Leur cene à Rijnsburg."
Verkocht voor € 35
W.o. een sterfscène van Philippe I, een blad met 6 Pauselijke scènes, veldslag met Oranje prins, etc.
Verkocht voor € 30
W.o. Napoleon met kind op bank en een kleurenets van Van Gelder.
Verkocht voor € 40
R.o. met atelierstempel, studieschets, 25 x 36 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 80
W.o. portretten van Hollandse prominenten, topografische afbeeldingen, een aquatint naar Raphael, etc.
Verkocht voor € 80
W.o. topografische afbeeldingen en portretten.
Verkocht voor € 50
Respectievelijk vier etsen: 2 portretten en 2 beren, en 6 houtsnedes van fantasiefiguren.
Te koop voor € 40
L.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 80 cm.
Verkocht voor € 40
Verso (hand)gesigneerd, olieverf op doek, 150 x 100 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 30
R.o. gesigneerd, houtskooltekening, 67 x 55 cm.
Verkocht voor € 50
In de plaat gesigneerd, litho, 44 x 33 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, 49 x 29 cm.
Te koop voor € 225
L.b. in de plaat gesigneerd en gedateerd '24, litho, 22.5 x 26 cm.
Verkocht voor € 100
L.o. Martens gesigneerd, olieverf op paneel, 25 x 20 cm.
Verkocht voor € 50
R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 25 x 36 cm.
Verkocht voor € 20
R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '52, verso voluit gesigneerd, olieverf op doek, 60.5 x 45.5 cm.
Verkocht voor € 200
R.o.gesigneerd, olieverf op tegel, 10 x 20 cm.
Verkocht voor € 60
L.o. gesigneerd, aquarel, 7.5 x 13.5 cm
Te koop voor € 40
Niet gesigneerd, aquarel, 9.5 x 13.6 cm.
Te koop voor € 40
L.o. gesigneerd, olieverf op board, 42 x 32 cm.
Te koop voor € 100
L.o. gesigneerd, gouache, 27 x 39 cm.
Te koop voor € 40
Naar Jacob Maris, r.o. hand gesigneerd, ets no. 435, 36 x 43.5 cm (glasplaat ontbreekt).
Verkocht voor € 15