Kavels per pagina:

Lotnummer 377

Henri Matisse (1869-1954) - Nu bleu aux pommes

Postume litho IV/XXV, ca. 1964, 37 x 49 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 379

Peter Bes (1945) - 2 aquatinten

R.o gesigneerd en gedateerd '73, eigen druk 4/25, man op gazon roepend naar wasophangede vrouw, 40 x 49.5 cm, en r.o. gesigneerd en gedateerd '72, eigen druk 5/25, "Op 't gazon", 50 x 61 cm, scheur in papier maar niet door de druk, beide niet ingelijst.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 380

Henri de Toulouse-Lautrec - diverse reproductie affiches

Een incomplete uitgave (8 van de 10): "Affiches de Henri de Toulouse-Lautrec. Dix reproductions en couleurs. Introduction par Willy Rotzler", Bâle, Les Éditions Holbein, Zwitserland 1946, daarbij een prent van een danseres met plumeau.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 381

Vladimir Poretskov (1952) - Wandelende vrouwen en kinderen aan oever

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 382

Jan Toorop (1858-1928) - Diverse voornamelijk religieuze prenten

W.o. vele ansichtkaarten en kalenderplaatjes

Verkocht voor € 82

Lotnummer 383

Ruudt Wackers (1941) - Een jonge vrouw en haar kwelgeesten

R.o. gesigneerd en gedateerd '81, 130 x 120 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 384

Hollandse school - Riviergezicht met hooischuit

1e kwart 20e eeuw, niet gesigneerd, olieverf op doek, 36.5 x 57 cm (restauratie).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 385

Een 18e eeuwse gravure van de Oosterkerk te Amsterdam

26 x 34 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 387

Leo van Waegeningh (1899-1954) - De Tuinman

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 150 x 90 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 388

Zuid-Europese school - Vrouw in vissersboot

Olieverf op board, 50 x 60 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 389

Peter Cox (1912-1985) - Duinlandschap

R.o. gesigneerd, pastel, 38 x 58 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 390

Dick Stolwijk (1931) - 2 etsen

R.o. gesigneerd, 11/25 "Duiveldansers Bolivia", 29 x 37 cm, en 15/40 minotaur, bok en demon, 34 x 43 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 392

Jan Herman Coster (1846-1920) - Boerin op landweg langs het erf

L.o. gesigneerd, marouflé, 22 x 29.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 394

Een schilderijlijst

Verguld hout en gips, binnenmaat: 27.5 x 23 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 395

Een map divers grafiek en enkele gouaches

Zeer divers grafiek, daarbij een handgemaakte oorkonde en 2 gouaches gesigneerd Boukovsky.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 396

Een kavel divers grafiek - voornamelijk m.b.t. Warmond

W.o. diverse 18e eeuwse gravures, niet ingelijst wel in passe-partouts.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 397

Reinier Zeeman (c.1623-1667) - 5 etsen, alle marines

Niet ingelijst, wel in passe-partouts.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 398

Hollandse school - portret van een staande heer met boek

R.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1937, olieverf op doek, 101 x 76 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 399

Jean-Pierre Cassigneul (1935) - Le temps perdu

R.o. gesigneerd, litho E.A., 73 x 52.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 400

Een 17e-eeuwse gravure: De belegering van Hardenberg

Door Willem Baudartius, 1622, 19 x 26 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 401

Albert Jan Cool (1947), strandvermaak

r.o. gesigneerd en gedateerd 1998, acrylverf op board, 29 x 29 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 402

JAS (1945-2002) - Bellona en Mokum red

R.o. gesigneerd en gedateerd '98 en '99, zeefdruk 230/250 en 38/250, 27 x 28 cm (2x).

Te koop voor € 50

Lotnummer 404

A. Tuckel - Stilleven met rozen, druiven en tinnen kan

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 405

Toegeschreven aan Henri van Daalhoff - Devote Spaanse dame

Niet gesigneerd, olieverf op board, 100 x 70 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 40

Lotnummer 406

Hollandse school - Mijnwerker bij lamplicht

R.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1927, gemengde techniek, 22 x 34.5 cm.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: