Postume litho IV/XXV, ca. 1964, 37 x 49 cm.
Te koop voor € 400
R.o gesigneerd en gedateerd '73, eigen druk 4/25, man op gazon roepend naar wasophangede vrouw, 40 x 49.5 cm, en r.o. gesigneerd en gedateerd '72, eigen druk 5/25, "Op 't gazon", 50 x 61 cm, scheur in papier maar niet door de druk, beide niet ingelijst.
Verkocht voor € 60
Een incomplete uitgave (8 van de 10): "Affiches de Henri de Toulouse-Lautrec. Dix reproductions en couleurs. Introduction par Willy Rotzler", Bâle, Les Éditions Holbein, Zwitserland 1946, daarbij een prent van een danseres met plumeau.
Verkocht voor € 40
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Te koop voor € 500
W.o. vele ansichtkaarten en kalenderplaatjes
Verkocht voor € 82
R.o. gesigneerd en gedateerd '81, 130 x 120 cm.
Verkocht voor € 100
1e kwart 20e eeuw, niet gesigneerd, olieverf op doek, 36.5 x 57 cm (restauratie).
Verkocht voor € 80
26 x 34 cm.
Verkocht voor € 20
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 150 x 90 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op board, 50 x 60 cm.
Verkocht voor € 15
R.o. gesigneerd, pastel, 38 x 58 cm.
Verkocht voor € 60
R.o. gesigneerd, 11/25 "Duiveldansers Bolivia", 29 x 37 cm, en 15/40 minotaur, bok en demon, 34 x 43 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 40
L.o. gesigneerd, marouflé, 22 x 29.5 cm.
Verkocht voor € 40
Verguld hout en gips, binnenmaat: 27.5 x 23 cm.
Verkocht voor € 45
Zeer divers grafiek, daarbij een handgemaakte oorkonde en 2 gouaches gesigneerd Boukovsky.
Verkocht voor € 50
W.o. diverse 18e eeuwse gravures, niet ingelijst wel in passe-partouts.
Verkocht voor € 35
Niet ingelijst, wel in passe-partouts.
Verkocht voor € 420
R.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1937, olieverf op doek, 101 x 76 cm.
Verkocht voor € 30
R.o. gesigneerd, litho E.A., 73 x 52.5 cm.
Te koop voor € 200
Door Willem Baudartius, 1622, 19 x 26 cm.
Verkocht voor € 20
r.o. gesigneerd en gedateerd 1998, acrylverf op board, 29 x 29 cm.
Verkocht voor € 150
R.o. gesigneerd en gedateerd '98 en '99, zeefdruk 230/250 en 38/250, 27 x 28 cm (2x).
Te koop voor € 50
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.
Verkocht voor € 80
Niet gesigneerd, olieverf op board, 100 x 70 cm (niet ingelijst).
Te koop voor € 40
R.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1927, gemengde techniek, 22 x 34.5 cm.
Verkocht voor € 60