Kavels per pagina:

Lotnummer volgt

Otto Dicke (1918-1984) - Orvelte (Drenthe)

L.o. gesigneerd, gewassen inkt, 21.5 x 35 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer volgt

Richard Lee Barton (1952) - Spring 1

L.o. en verso gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 40

Lotnummer volgt

Toegeschreven aan Willy Sluiter (1873-1949) - diverse studieschetsen

De meeste W.S. gemonogrammeerd, o.a. kinderen in de dierentuin bij de olifant, diverse figuurstudies, duindorpje, keeper, etc.

Te koop voor € 400

Lotnummer volgt

Roy Lichtenstein (1923-1997) - Go for Baroque 1979

Litho naar een schilderij, handgesigneerd, Solomon R. Guggenheim Museum New York, 52 x 82 cm (in passe-partout zonder lijst).

Te koop voor € 160

Kavels per pagina: