L.o. gesigneerd, gewassen inkt, 21.5 x 35 cm.
Verkocht voor € 70
L.o. en verso gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 40
De meeste W.S. gemonogrammeerd, o.a. kinderen in de dierentuin bij de olifant, diverse figuurstudies, duindorpje, keeper, etc.
Te koop voor € 400
Litho naar een schilderij, handgesigneerd, Solomon R. Guggenheim Museum New York, 52 x 82 cm (in passe-partout zonder lijst).
Te koop voor € 160