R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 46.5 x 38 cm
Te koop voor € 250
R.o. gesigneerd en gedateerd '20, potloodtekening, 61 x 48 cm.
Verkocht voor € 165
L.o. handgesigneerd, kleurenlitho uit 1989, 130/200, voorzien van blindstempel "Edition Suede", 39.5 x 29.5 cm.
Verkocht voor € 75
Lithografie, 90 x 90 cm.
Te koop voor € 220
R.o. gesigneerd, zeefdruk, 85 x 66 cm, scheur in papier vanaf onderzijde (niet ingelijst).
Verkocht voor € 15
R.o. gesigneerd, aquarel, 34.5 x 44.5 cm (niet ingelijst).
Verkocht voor € 70
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 24 x 30 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 110
L.o. gesigneerd, marouflé, 60 x 100 cm.
Verkocht voor € 50
Niet gesigneerd, aquarel, 26 x 35 cm (provenance: kunstenaar was een bekende van de familie).
Te koop voor € 80
2x aquarel,beide r.o. gesigneerd, 34.5 x 46 cm en 35.5 x 47.5 cm.
Te koop voor € 40
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Verkocht voor € 100
Vermoedelijk Maria Magdalena, olieverf op doek, 46 x 39 cm (bedoekt, inschilderingen).
Te koop voor € 320
M.o. gesigneerd en gedateerd '52, gemengde techniek, 23 x 21.5 cm.
Verkocht voor € 130
Verso toegeschreven aan Suzanne Valadon (1865-1938), l.b. gedateerd 1932, olieverf op paneel, 24 x 33 cm.
Verkocht voor € 80
M.l. gesigneerd, litho met linosnede 18/300, 48 x 65.5 cm.
Te koop voor € 400
"Met 90 Photogravures naar zijne werken en zijn portret naar M. van der Maarel," Scheltema en Holkema's Boekhandel, Amsterdam 1902, 51 x 42 cm.
Verkocht voor € 150
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 28 x 40 cm.
Te koop voor € 300
R.o. gesigneerd, olieverf op board, 35 x 47 cm.
Verkocht voor € 70
l.o. gesigneerd en gedateerd 1902, pastel, 43.5 x 38.5 cm.
Verkocht voor € 50
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Verkocht voor € 150
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, geschilderd in ovaal vlak, 25 x 20 cm.
Verkocht voor € 320
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 22.4 x 18 cm.
Verkocht voor € 1600
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 40.5 x 32 cm.
Verkocht voor € 900
R.o. gesigneerd, olieverf op board, 37 x 60 cm, niet ingelijst (verfschade).
Verkocht voor € 110
R.o. gesigneerd en gedateerd '70, olieverf op paneel, 62 x 85 cm.
Verkocht voor € 6200