Kavels per pagina:

Lotnummer 627

Twee Amsterdamse school sculpturen van een uil en Madonna met kind

Coromandelhout, h. 13.5 en 26.8 cm - uil heeft een barst en chipje.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 628

Een 4-laads penantkastje, vroege 19e eeuw

Eikenhout, de laden geflankeerd door gezwart houten zuilen met latoenkoperen kapitelen en beslag, h. 101 x b. 83 x d. 42 cm - vochtplekken blad.

Verkocht voor € 126

Lotnummer 629

Een rijkgestoken wijntafeltje

Mahoniefineer, getorst door een bacchantje, rustend op 4-span, h. 59.5 en ø 47 cm - krassen in blad.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 630

Een kelim

Wol, geweven, 295 x 199 cm.

Te koop voor € 540

Lotnummer 631

Een 12-lichts pegelkroon

Kristal, ø 77 en h. 66 cm- daarbij enkele reserveonderdelen.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 632

Een kavel divers glas, vnl. 2e kwart 20e eeuw

Glas, vnl. naar ontwerp van Andries Copier w.o. een geribde karaf, 33 cm en een lentevaasje, Glasfabriek Leerdam.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 633

Zeven spijkerglas vaasjes, naar ontwerp van Andries Copier

Dikwandig glas, Glasfabriek Leerdam, h. 6-27 cm.

Verkocht voor € 135

Lotnummer 634

Een kavel sierglaswerk

Bestaande uit drie art deco vazen, twee presse-papiers en een coupe, h. 7 - 21 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 635

Een art deco stijl kleed

Wol, handgeknoopt, 260 x 180 cm.

Te koop voor € 360

Lotnummer 636

Een design vaas

Dikwandig glas voorzien van groenwitte swirl, onduidelijk gesigneerd en gedateerd 20-4-'86 h. 17 en ø 17.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 637

Zeven vogelbeeldjes/presse-papiers

Polychroom en gesatineerd glas, h. 4 - 9 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 638

Een model van een tweemaster uit ca. 1900

Op standaard, h. 83.5 en l. 66 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 639

Een 2-lichts lamp getorst door galante jongelingen

Brons gepatineerde metaallegering, h. 74 cm.

Verkocht voor € 55

Lotnummer 640

Een Perzisch kleed, Mazlaghan

Wol, handgeknoopt, 196 x 138 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 641

Een Friese stoelklok, 19e eeuw

Met beschilderde wijzerplaat, uurwerk voorzien van wekkerstand, geflankeerd door zeemeerminnen, h. 75 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 642

Een krukje, einde 19e eeuw

Eikenhout, 1 paneel voorzien van barok stijl snijwerk, h. 50 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 643

Een 3-laads Louis XVI stijl halkastje

Wortelnoten fineer op eikenhout, vorozien van messing beslag, rustend op taps toelopende pootjes, h. 67 x b. 60 x d. 41 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 644

Een klepsecretaire, einde 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, op 4-laads onderstel, interieur voorzien van vakjes, laatjes en keldertje onder groenvilten schrijfveld, h. 108.5 x b. 88.5 x d. 53.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 645

Een Ziegler kleed

Wol, handgeknoopt, 415 x 298 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 646

Een schildersezel

Grenenhout, uitschuifbaar, max. h. 280 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 647

Een Friese kortstaart of dikkop klok, 19e eeuw

In eikenhouten kast, met beschilderde wijzerplaat met decor van vissers op plas en uurwerk met wekkerfunctie, bekroond door koperen balornamenten, h. 107 cm.

Verkocht voor € 115

Lotnummer 648

Een armstoel, midden 19e eeuw

Mahoniehout, met gestoken rugornament, de zitting voorzien van crèmekleurige bekleding.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 649

Een serie van 6 eetkamerstoelen, midden 19e eeuw

Mahoniehout, met centraal rozetornament in de rugregel, voorzien van (recente) bruin skai bekleding.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 650

Een Ziegler kleed

Wol, handgeknoopt, 365 x 271 cm.

Te koop voor € 420

Lotnummer 651

Een lampvoet, einde 19e eeuw

Messing, deels vervaardigd uit een Satsuma vaas, h. 79 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: