Kavels per pagina:

Lotnummer 602

Een serie van 4 eetkamerstoelen, Holland/Vlaams vroege 20e eeuw

Eikenhout, rugleuning met leeuwenkopjes, rustend op flessenpoten, met groenvelours bekleed.

Te koop voor € 65

Lotnummer 603

Een uitschuifbare eettafel, Holland vroege 20e eeuw

Eikenhout, rustend op flessenpoten, met tussenblad, h. 78 x l. 125 x d. 95 cm, l. uitgeschoven: 195 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 604

Een panelenkist, Holland 18e eeuw

Eikenhout, frontpaneel met 4 togen, origineel slot aanwezig maar niet gemonteerd, h. 72 x b. 134 x d. 70 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 605

Een beeld van een uil

Brons, naar Picasso, h. 19 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 606

Een 5-lichts kandelaber

Messing, h. 43 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 607

Een vruchten- en vurenhouten betaaltafel, 19e eeuw

Vermaakt tot salontafel, met frontlade, h. 50 x b. 94 x d. 103 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 608

Een verzameling modelauto's

W.o. 12x Dinky Toys.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 609

Een kistje met jachtdecor, einde 19e eeuw

Ivoor, met rijkgestoken plaquette in de deksel, h. 6 x b. 21 x d. 10 cm - binnenzijde opnieuw bekleed.

Verkocht voor € 262

Lotnummer 610

Een beeld van een Russische soldaat op ski's

Brons, op zwartmarmeren voet, h. 27 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 611

Zeventien vintage filmrolletjes

W.o. filmpjes m.b.t. Zuid Afrika, Londen, Zwitserland, Luxemburg, Friesland, Betuwe, Donald verdient veel geld en Roy Rodgers - Ridders van het westen.

Te koop voor € 20

Lotnummer 612

Een buikgebogen Louis XV stijl commode, naar 18e eeuws voorbeeld

Wortelnoten- en kingswoodfineer met messing beslag en roze geaderd marmeren blad, 3 lades, h. 91 x b. 114.5 x d. 48.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 613

Een design armstoel, model Charly, ontwerp Gerard van den Berg voor Montis

Zwart metalen frame met ijzerrode suede bekleding.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 614

Een Perzisch kleed

Wol, handgeknoopt, 250 x 200 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 615

Een beeld van een parodie op vrouwe Justitia

Brons, op zwartmarmeren voet, h. 44.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 616

Een serie van 12 bordjes m.b.t. maanden van het jaar, Ole Winther, Hutschenreuther, Duitsland

Polychroom porselein met decor van diverse vogels, ø 16 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 617

Sybilla Krosch (1924) - De omhelzing

Brons, gesigneerd, h. 24 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 618

Sybilla Krosch (1924) - De eerste stapjes

Brons, gesigneerd, h. 16.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 619

Sybilla Krosch (1924) - Spelen met de poes

Bronskleurig beschilderd gips, gesigneerd, h. 11 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 620

Een beeld naar een zelfportret van Dalì

Brons, op zwartmarmeren voet, h. 39 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 621

Een oude telefoon met draaischijf, KTAS (Kjøbenhavns Telefon Aktieselskab), Denemarken, jaren '20

Koperen kast en bakelieten hoorn, h. 23 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 622

Een Nederlandse legerhelm, periode WOII, model 34

Met leren binnenhelm - kinriempje ontbreekt.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 623

Een kavel divers plateel/aardewerk, w.o. 7x Gouda

W.o. een kandelaar met handvat, decor Perla, Regina, Gouda, h. 20 cm, een hengselmandje met schildering van de Nobelpoort te Zierikzee, Ivora, Gouda, h. 11.5 cm (hengsel heeft een haarlijn).

Verkocht voor € 65

Lotnummer 624

Een kavel divers

Bestaande uit een paar houten art deco boekensteunen, een Japans houten dienblad met lakwerk decor van een vogel en bloesemtak, b. 42.5 cm, en een tinnen strooier, einde 18e eeuw.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 625

Een erotisch beeld van een geknevelde vrouw

Brons, op zwartmarmeren voet, l. 34 cm.

Te koop voor € 110

Lotnummer 626

Een klein model Friese schippertjes stoelklok, Holland late 19e/vroege 20e eeuw

Uurwerk met wekker, maanstand en datumaanduiding, met loden en houten ornamenten van zeemeerminnen, h. 43 cm.

Verkocht voor € 470

Kavels per pagina: