Eikenhout, rugleuning met leeuwenkopjes, rustend op flessenpoten, met groenvelours bekleed.
Te koop voor € 65
Eikenhout, rustend op flessenpoten, met tussenblad, h. 78 x l. 125 x d. 95 cm, l. uitgeschoven: 195 cm.
Verkocht voor € 45
Eikenhout, frontpaneel met 4 togen, origineel slot aanwezig maar niet gemonteerd, h. 72 x b. 134 x d. 70 cm.
Verkocht voor € 120
Vermaakt tot salontafel, met frontlade, h. 50 x b. 94 x d. 103 cm.
Verkocht voor € 45
Ivoor, met rijkgestoken plaquette in de deksel, h. 6 x b. 21 x d. 10 cm - binnenzijde opnieuw bekleed.
Verkocht voor € 262
Brons, op zwartmarmeren voet, h. 27 cm.
Verkocht voor € 90
W.o. filmpjes m.b.t. Zuid Afrika, Londen, Zwitserland, Luxemburg, Friesland, Betuwe, Donald verdient veel geld en Roy Rodgers - Ridders van het westen.
Te koop voor € 20
Wortelnoten- en kingswoodfineer met messing beslag en roze geaderd marmeren blad, 3 lades, h. 91 x b. 114.5 x d. 48.5 cm.
Verkocht voor € 300
Zwart metalen frame met ijzerrode suede bekleding.
Verkocht voor € 120
Brons, op zwartmarmeren voet, h. 44.5 cm.
Verkocht voor € 140
Polychroom porselein met decor van diverse vogels, ø 16 cm.
Verkocht voor € 35
Brons, gesigneerd, h. 24 cm.
Verkocht voor € 90
Brons, gesigneerd, h. 16.5 cm.
Verkocht voor € 80
Bronskleurig beschilderd gips, gesigneerd, h. 11 cm.
Te koop voor € 35
Brons, op zwartmarmeren voet, h. 39 cm.
Verkocht voor € 180
Koperen kast en bakelieten hoorn, h. 23 cm.
Verkocht voor € 60
Met leren binnenhelm - kinriempje ontbreekt.
Verkocht voor € 40
W.o. een kandelaar met handvat, decor Perla, Regina, Gouda, h. 20 cm, een hengselmandje met schildering van de Nobelpoort te Zierikzee, Ivora, Gouda, h. 11.5 cm (hengsel heeft een haarlijn).
Verkocht voor € 65
Bestaande uit een paar houten art deco boekensteunen, een Japans houten dienblad met lakwerk decor van een vogel en bloesemtak, b. 42.5 cm, en een tinnen strooier, einde 18e eeuw.
Verkocht voor € 20
Brons, op zwartmarmeren voet, l. 34 cm.
Te koop voor € 110
Uurwerk met wekker, maanstand en datumaanduiding, met loden en houten ornamenten van zeemeerminnen, h. 43 cm.
Verkocht voor € 470