Brons op marmeren voetstuk, h. 20.2 cm.
Te koop voor € 125
Kwikzilver glas, met floraal decor, h. 36 cm.
Verkocht voor € 60
Taupekleurig geschilderd hout met facet geslepen spiegelglas, waartussen een cartouche met rozenplaatje, bekroond door rijk gestoken florale rocaille kuif, de deurtjes voorzien van 2 klepvakjes, h. 229.5 x b. 80.5 + 2x 50 cm.
Verkocht voor € 150
Gelithografeerd blik, in ovp met defecten, l. 20 cm.
Verkocht voor € 25
Mahoniehout, de randen opklapbaar, h. 60 x b. 119.5 x d. 88 cm.
Verkocht voor € 35
Hout, h. 7.2 en 22.8 cm - enkele defecten.
Te koop voor € 50
Grijs geschilderd gietijzer, h. 50 x b. 29 x. d. 32 cm.
Verkocht voor € 120
Mangaankleurig, met florale motieven, in eikenhoutenlijst, 32 x 32 cm.
Te koop voor € 80
Mahoniehout, rustend op gedraaide poten, interieur voorzien van vakjes onder de klep, h. 74 x b. 50 x d. 37 cm - fineerschade, gelijmd.
Verkocht voor € 25
Uurwerk in zwartgelakt metalen kast met messing monturen, h. 32 cm.
Verkocht voor € 60
Mahoniehout, met -sleetse - gestreepte bekleding, - 1 stoel afwijkende kleur.
Verkocht voor € 90
Gezwart mahoniehout, assymmetrisch dames-/herenmodel, rijkgestoken rugregel met florale en strikmotieven, voorzien van - sleetse - velours bekleding, l. 166 cm.
Verkocht voor € 150
Aardewerk en blauw glas, Copier, h. 8 en 12 cm - beker met barst.
Verkocht voor € 20
Mahoniehout, met gecontrouneerd blad op klosjes, rustend op gedraaide poot uitlopend in 3-spant, h. 73 x b. 65 x d. 50 cm.
Verkocht voor € 35
Polychroom aardewerk, ø 20 - 25.3 cm.
Verkocht voor € 60
Polychroom geglazuurd plateel, h. 8.5 cm.
Verkocht voor € 100
Mahoniehout, op gedraaide poot uitlopend in 3-spant, h. 60 x b. 62 x d. 48 cm.
Verkocht voor € 70
Notenhout, één lade voorzien van ijzeren beslag, h. 83 x b. 108.5 x d. 61.5 cm.
Verkocht voor € 65
Grenen- en mahoniehout, met lade, rustend op gedraaide poten op zwenkwieltjes, h. 77 x b. 94 x d. 52/100 cm.
Verkocht voor € 30
Polychroom aardewerk, h. ca. 22.5 cm.
Te koop voor € 45
Mahoniehout, met lade, voorzien van witmarmeren bovenblad, h. 84 x b. 39.5 x d. 37 cm - barst in frontpaneel.
Verkocht voor € 35
Polychroom porselein, h. 49 cm.
Verkocht voor € 40
Mahoniehout, rustend op gedraaide poten, h. 70 x b. 94.5 x d. 57 / 109 cm - barst in deel van blad.
Verkocht voor € 30
Polychroom aardewerk, aan onderzijde gemerkt met XX, h. 41.5 cm.
Verkocht voor € 30