Kavels per pagina:

Lotnummer 850

Émile Laporte (1858-1907) - Een beeld van een doedelzakspeler

Brons op marmeren voetstuk, h. 20.2 cm.

Te koop voor € 125

Lotnummer 851

Een "armeluis zilveren" bollamp, vroege 20e eeuw

Kwikzilver glas, met floraal decor, h. 36 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 852

Een Louis XV stijl 3-delige kapspiegel en tabouret

Taupekleurig geschilderd hout met facet geslepen spiegelglas, waartussen een cartouche met rozenplaatje, bekroond door rijk gestoken florale rocaille kuif, de deurtjes voorzien van 2 klepvakjes, h. 229.5 x b. 80.5 + 2x 50 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 853

Een lited piston action tractor, nr. 58/692 TN / Nomura (Showa), Japan, jaren '50

Gelithografeerd blik, in ovp met defecten, l. 20 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 854

Een salontafel met afneembaar blad

Mahoniehout, de randen opklapbaar, h. 60 x b. 119.5 x d. 88 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 855

Een Schwarzwalder sculptuur van een gems op rots en inktpot met koren en mopshond, Duitsland, ca. 1900

Hout, h. 7.2 en 22.8 cm - enkele defecten.

Te koop voor € 50

Lotnummer 856

Een paar tuinbeelden van leeuwen

Beton, h. 55 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 857

Een paar tuin wandpenkandelaars gedragen door engelen

Grijs geschilderd gietijzer, h. 50 x b. 29 x. d. 32 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 858

Een 4-pas tegeltableau, Holland 18e eeuw

Mangaankleurig, met florale motieven, in eikenhoutenlijst, 32 x 32 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 859

Een naaitafeltje, Willem III, 19e eeuw

Mahoniehout, rustend op gedraaide poten, interieur voorzien van vakjes onder de klep, h. 74 x b. 50 x d. 37 cm - fineerschade, gelijmd.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 860

Een console klokje

Uurwerk in zwartgelakt metalen kast met messing monturen, h. 32 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 861

Een serie van 4 eetkamerstoelen, 19e eeuw

Mahoniehout, met -sleetse - gestreepte bekleding, - 1 stoel afwijkende kleur.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 862

Een vlinderbank en bijbehorende stoel, Willem III, einde 19e eeuw

Gezwart mahoniehout, assymmetrisch dames-/herenmodel, rijkgestoken rugregel met florale en strikmotieven, voorzien van - sleetse - velours bekleding, l. 166 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 863

Een herinneringsbeker en glas, Wilhelmina 1898 en 1923

Aardewerk en blauw glas, Copier, h. 8 en 12 cm - beker met barst.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 864

Een bijzettafeltje, 19e eeuw

Mahoniehout, met gecontrouneerd blad op klosjes, rustend op gedraaide poot uitlopend in 3-spant, h. 73 x b. 65 x d. 50 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 865

Een bordjes en een twee onderzetters, Enfants Richard/Kate Greenaway, Sarregemuines en twee bordjes, Luneville

Polychroom aardewerk, ø 20 - 25.3 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 866

Een vaasje met gestileerd floraal decor, Sam Schellink, Rozenburg Den Haag 1913

Polychroom geglazuurd plateel, h. 8.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 867

Een bijzettafeltje, 19e eeuw

Mahoniehout, op gedraaide poot uitlopend in 3-spant, h. 60 x b. 62 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 868

Een betaaltafel, Midden-Europa, 19e eeuw

Notenhout, één lade voorzien van ijzeren beslag, h. 83 x b. 108.5 x d. 61.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 869

Een hangoortafel, 19e eeuw

Grenen- en mahoniehout, met lade, rustend op gedraaide poten op zwenkwieltjes, h. 77 x b. 94 x d. 52/100 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 870

Een paar kannen in vorm van zittende figuren, Portugal

Polychroom aardewerk, h. ca. 22.5 cm.

Te koop voor € 45

Lotnummer 871

Een nachtkastje, einde 19e eeuw

Mahoniehout, met lade, voorzien van witmarmeren bovenblad, h. 84 x b. 39.5 x d. 37 cm - barst in frontpaneel.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 872

Een beeld van een flamenco danseres, Italië

Polychroom porselein, h. 49 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 873

Een hangoortafel, 3e kwart 19e eeuw

Mahoniehout, rustend op gedraaide poten, h. 70 x b. 94.5 x d. 57 / 109 cm - barst in deel van blad.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 874

Een beeld van een boerin met geit bij mand

Polychroom aardewerk, aan onderzijde gemerkt met XX, h. 41.5 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: