Spiegelglas in mahoniehouten omlijsting met compartiment onder klep, h. 37 x b. 28 cm.
Verkocht voor € 30
In eikenhouten lijst, facet geslepen, 88 x 55 cm - weer in de spiegel.
Te koop voor € 50
Blauw geschilderd mahoniehout, 93 x 66 cm - rocaille in kuif afgebroken.
Verkocht voor € 40
Eikenhout, voorzien van frontlade en messing beslag, rustend op Queen Anne poten, h. 70 x b. 68 x d. 42 cm.
Verkocht voor € 110
Polychroom beschilderd met heraldisch decor met een wiel in het wapen, geannoteerd 1763, h. 80 x b. 130 x d. 11 cm.
Verkocht voor € 180
Polychroom aardewerk, met decor van druiven en granaatappels, in eikenhouten lijst, 40 x 40 cm.
Verkocht voor € 30
Aardewerk, met decor van een schip op zee, 54 x 40 cm - 3 tegels gelijmd, enkele randchips.
Verkocht voor € 120
Polychroom aardwerk, in eikenhout lijst - los in monturen gezet.
Verkocht voor € 400
Aardewerk blauwwit met voorstelling van figuren, 41 x 28, mangaan met vogel voorstelling en vogels in rank, 44 x 17 cm, en kwadraattegels met dier voorstellingen, 27 x 27 cm.
Verkocht voor € 100
Blauwwit aardewerk, w.o. een scharensliep en een houtzager - defectjes en restauraties.
Verkocht voor € 360
Blauwwit en polychroom aardewerk, w.o. vissen, vogels en een kameel - defectjes en restauraties.
Verkocht voor € 260
Polychroom aardewerk, diverse pompadourtegels met decor van granaatappels en kievitsbloemen, daarbij enkelen met druiventrossen - defectjes en restauraties.
Verkocht voor € 440
Polychroom aardewerk, vnl. bloemvoorstellingen, w.o. mangaan- en randtegels - vele defecten.
Verkocht voor € 70
Polychroom beschilderd hout, met decor van zeilschip en met vogel op tak, h. 41 en 39 cm.
Verkocht voor € 340
W.o. kraantjeskan, klepkannen, strooiers, pullen, lepels etc.
Verkocht voor € 130
W.o. stoofjes, een rasp, tabaksdozen, een balans, kandelaartjes, etc.
Verkocht voor € 35
Polychroom en deels verguld porselein, met floraal decor, bestaande uit koffie- en theepot, spoelkom, roomstel, 13 koppen en 14 schotels - defectjes.
Verkocht voor € 160
Bestaande uit wandfonteintje met beschildering van tortelduiven, twee faux-aardewerk bordjes en een theekan, h. 26 cm.
Verkocht voor € 45
Messing, w.o. 1 paar en een exemplaar uit 2 delen, h. 14 - 24 cm.
Verkocht voor € 50
W.o. een gerestaureerd exemplaar,l. 19 en 21 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op koper, met voorstelling van een voornaam echtpaar, 3.5 x 2.8 cm, - in latere faux-ivoren lijstjes, 10.5 x 8.5 cm.
Verkocht voor € 110
Verguld hout, l. 49 cm, daarbij twee (latere) paneeltjes met disteldecor, l. 68 cm.
Verkocht voor € 130
W.o. 2 series groene wijnglazen, 4 en 5 stuks, en 2 opaline vaasjes, l. 13 - 15 cm.
Verkocht voor € 45
Vnl. ruitgeslepen, w.o. enkele karaffen, likeurglaasjes, lepelvaasjes - defecten.
Verkocht voor € 40
Glas, met dubbele knoop in de stam, h. 11.5 cm - kleine randchips.
Verkocht voor € 40