Meubels, curiositeiten en varia deel 1 (nrs. 500 - 999)

Woensdag 10 juni, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 901

Een halspiegeltje, einde 19e eeuw

Spiegelglas in mahoniehouten omlijsting met compartiment onder klep, h. 37 x b. 28 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 902

Een Soester spiegel

In eikenhouten lijst, facet geslepen, 88 x 55 cm - weer in de spiegel.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 903

Een schoorsteenspiegel, 19e eeuw

Blauw geschilderd mahoniehout, 93 x 66 cm - rocaille in kuif afgebroken.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 904

Een theetafel, Engeland, 1e helft 19e eeuw

Eikenhout, voorzien van frontlade en messing beslag, rustend op Queen Anne poten, h. 70 x b. 68 x d. 42 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 905

Een bordenrek, 18e eeuw

Polychroom beschilderd met heraldisch decor met een wiel in het wapen, geannoteerd 1763, h. 80 x b. 130 x d. 11 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 906

Een tegeltableau, Makkum 19e eeuw

Polychroom aardewerk, met decor van druiven en granaatappels, in eikenhouten lijst, 40 x 40 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 907

Een mangaan tegeltableau, 18e eeuw

Aardewerk, met decor van een schip op zee, 54 x 40 cm - 3 tegels gelijmd, enkele randchips.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 908

Negen tulpen kwadraattegel, 1e helft 17e eeuw

Polychroom aardwerk, in eikenhout lijst - los in monturen gezet.

Richtprijs € 80 - 100

Lotnummer 909

Drie tegeltableaus, 17e, 18e en 20e eeuw

Aardewerk blauwwit met voorstelling van figuren, 41 x 28, mangaan met vogel voorstelling en vogels in rank, 44 x 17 cm, en kwadraattegels met dier voorstellingen, 27 x 27 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 910

Vijftien tegels met figuren, vnl. 17e eeuw

Blauwwit aardewerk, w.o. een scharensliep en een houtzager - defectjes en restauraties.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 911

Twaalf tegels met dieren, vnl. 17e eeuw

Blauwwit en polychroom aardewerk, w.o. vissen, vogels en een kameel - defectjes en restauraties.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 912

Twintig tegels, vnl. 17e eeuw

Polychroom aardewerk, diverse pompadourtegels met decor van granaatappels en kievitsbloemen, daarbij enkelen met druiventrossen - defectjes en restauraties.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 913

Een verzameling van 26 tegels, 17e-20e eeuw

Polychroom aardewerk, vnl. bloemvoorstellingen, w.o. mangaan- en randtegels - vele defecten.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 914

Twee schooltassen, 19e eeuw

Polychroom beschilderd hout, met decor van zeilschip en met vogel op tak, h. 41 en 39 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 915

Een kavel divers antiek tin, w.o. 18e eeuw

W.o. kraantjeskan, klepkannen, strooiers, pullen, lepels etc.

Richtprijs € 50 - 100

Lotnummer 916

Een verzameling divers vnl. koper

W.o. stoofjes, een rasp, tabaksdozen, een balans, kandelaartjes, etc.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 917

Een theeservies, midden 19e eeuw

Polychroom en deels verguld porselein, met floraal decor, bestaande uit koffie- en theepot, spoelkom, roomstel, 13 koppen en 14 schotels - defectjes.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 918

Een kavel emaille

Bestaande uit wandfonteintje met beschildering van tortelduiven, twee faux-aardewerk bordjes en een theekan, h. 26 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 919

Vijf knoopkandelaars, 18e en 19e eeuw

Messing, w.o. 1 paar en een exemplaar uit 2 delen, h. 14 - 24 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 920

Twee kuikendrinkbakken, 19e eeuw

W.o. een gerestaureerd exemplaar,l. 19 en 21 cm.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 921

Een paar miniatuurportretjes, midden 18e eeuw

Olieverf op koper, met voorstelling van een voornaam echtpaar, 3.5 x 2.8 cm, - in latere faux-ivoren lijstjes, 10.5 x 8.5 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 922

Een rijkgestoken feniks ornament, ca. 1800

Verguld hout, l. 49 cm, daarbij twee (latere) paneeltjes met disteldecor, l. 68 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 923

Een verzameling gekleurd glas

W.o. 2 series groene wijnglazen, 4 en 5 stuks, en 2 opaline vaasjes, l. 13 - 15 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 924

Een kavel divers kristal

Vnl. ruitgeslepen, w.o. enkele karaffen, likeurglaasjes, lepelvaasjes - defecten.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 925

Een serie van 6 wijnglaasjes, 19e eeuw

Glas, met dubbele knoop in de stam, h. 11.5 cm - kleine randchips.

Richtprijs A.T.P.

Kavels per pagina: