Kavels per pagina:

Lotnummer 901

Een halspiegeltje, einde 19e eeuw

Spiegelglas in mahoniehouten omlijsting met compartiment onder klep, h. 37 x b. 28 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 902

Een Soester spiegel

In eikenhouten lijst, facet geslepen, 88 x 55 cm - weer in de spiegel.

Te koop voor € 50

Lotnummer 903

Een schoorsteenspiegel, 19e eeuw

Blauw geschilderd mahoniehout, 93 x 66 cm - rocaille in kuif afgebroken.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 904

Een theetafel, Engeland, 1e helft 19e eeuw

Eikenhout, voorzien van frontlade en messing beslag, rustend op Queen Anne poten, h. 70 x b. 68 x d. 42 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 905

Een bordenrek, 18e eeuw

Polychroom beschilderd met heraldisch decor met een wiel in het wapen, geannoteerd 1763, h. 80 x b. 130 x d. 11 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 906

Een tegeltableau, Makkum 19e eeuw

Polychroom aardewerk, met decor van druiven en granaatappels, in eikenhouten lijst, 40 x 40 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 907

Een mangaan tegeltableau, 18e eeuw

Aardewerk, met decor van een schip op zee, 54 x 40 cm - 3 tegels gelijmd, enkele randchips.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 908

Negen tulpen kwadraattegel, 1e helft 17e eeuw

Polychroom aardwerk, in eikenhout lijst - los in monturen gezet.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 909

Drie tegeltableaus, 17e, 18e en 20e eeuw

Aardewerk blauwwit met voorstelling van figuren, 41 x 28, mangaan met vogel voorstelling en vogels in rank, 44 x 17 cm, en kwadraattegels met dier voorstellingen, 27 x 27 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 910

Vijftien tegels met figuren, vnl. 17e eeuw

Blauwwit aardewerk, w.o. een scharensliep en een houtzager - defectjes en restauraties.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 911

Twaalf tegels met dieren, vnl. 17e eeuw

Blauwwit en polychroom aardewerk, w.o. vissen, vogels en een kameel - defectjes en restauraties.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 912

Twintig tegels, vnl. 17e eeuw

Polychroom aardewerk, diverse pompadourtegels met decor van granaatappels en kievitsbloemen, daarbij enkelen met druiventrossen - defectjes en restauraties.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 913

Een verzameling van 26 tegels, 17e-20e eeuw

Polychroom aardewerk, vnl. bloemvoorstellingen, w.o. mangaan- en randtegels - vele defecten.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 914

Twee schooltassen, 19e eeuw

Polychroom beschilderd hout, met decor van zeilschip en met vogel op tak, h. 41 en 39 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 915

Een kavel divers antiek tin, w.o. 18e eeuw

W.o. kraantjeskan, klepkannen, strooiers, pullen, lepels etc.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 916

Een verzameling divers vnl. koper

W.o. stoofjes, een rasp, tabaksdozen, een balans, kandelaartjes, etc.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 917

Een theeservies, midden 19e eeuw

Polychroom en deels verguld porselein, met floraal decor, bestaande uit koffie- en theepot, spoelkom, roomstel, 13 koppen en 14 schotels - defectjes.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 918

Een kavel emaille

Bestaande uit wandfonteintje met beschildering van tortelduiven, twee faux-aardewerk bordjes en een theekan, h. 26 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 919

Vijf knoopkandelaars, 18e en 19e eeuw

Messing, w.o. 1 paar en een exemplaar uit 2 delen, h. 14 - 24 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 920

Twee kuikendrinkbakken, 19e eeuw

W.o. een gerestaureerd exemplaar,l. 19 en 21 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 921

Een paar miniatuurportretjes, midden 18e eeuw

Olieverf op koper, met voorstelling van een voornaam echtpaar, 3.5 x 2.8 cm, - in latere faux-ivoren lijstjes, 10.5 x 8.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 922

Een rijkgestoken feniks ornament, ca. 1800

Verguld hout, l. 49 cm, daarbij twee (latere) paneeltjes met disteldecor, l. 68 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 923

Een verzameling gekleurd glas

W.o. 2 series groene wijnglazen, 4 en 5 stuks, en 2 opaline vaasjes, l. 13 - 15 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 924

Een kavel divers kristal

Vnl. ruitgeslepen, w.o. enkele karaffen, likeurglaasjes, lepelvaasjes - defecten.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 925

Een serie van 6 wijnglaasjes, 19e eeuw

Glas, met dubbele knoop in de stam, h. 11.5 cm - kleine randchips.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: