Deels verguld porselein, waarvan één met deels rood fond en de ander met deels blauw fond fond, l. 30.5 cm (2x).
Verkocht voor € 320
Papier en been, met handgeschilderde voorstelling van de verkondiging aan de herders, spanwijdte ca. 52 cm. - benen deels los.
Verkocht voor € 70
Papier en (olifant) ivoren benen, met handgeschilderde en deels vergulde voorstelling van Esther voor Ahasverus, spanwijdte ca. 48.5 cm. - 1 been los.
Verkocht voor € 100
Verguld brons en (olifant) ivoor op grijs marmeren voetstuk, h. 16.2 cm.
Te koop voor € 250
In vergulde houten en gipsen lijst, afgezet met lauwerrand en bekroond door een kuif met banderole en lauwerbladmotief, 248 x 53 cm - kleine manco's.
Verkocht voor € 170
Kristal met 2e gehalte zilveren voet, van Kempen, Voorschoten, jaarletter onduidelijk, h. 16 cm ø 25.5 cm.
Verkocht voor € 70
Koper, iriserend glas, met achterglas geschilderde gestileerde pioenmotieven, h. 27 cm.
Verkocht voor € 70
Voorzien van florale intarsia uit diverse houtsoorten en messing appliques, h. 77.5 x b. 77.5 x d. 45 cm.
Verkocht voor € 240
Brons, de handvatten in de vorm van zwanen, met florale appliques en een medaillon met klassieke figuur, h. 41 cm.
Verkocht voor € 120
Brons, met acanthusbladmotief, h. 18 en d. 24 cm.
Verkocht voor € 35
Zinklegering, h. 51 cm.
Verkocht voor € 150
Deels verguld brons en albast, bekroond door een beeld van een devote dame, h. 41 cm.
Verkocht voor € 240
Zamak op rood geaderd marmeren voet, de pendule geflankeerd door 2 klassieke dames, uurwerk Japie Frères, h. 35 cm - manco's en restauraties.
Verkocht voor € 160
Blauwwit aardewerk, met voorstelling van een landschap met reizigers nabij een kerkje, in gezwart houten lijst, 19.5 x 19.5 cm.
Verkocht voor € 100
Gefineerd houten kast, gekocht bij CH. Dinces, WIlno (Vilnius), daarbij enkele platen.
Verkocht voor € 100
Amberkleurig glas, h. 53 cm, ø 35 cm.
Verkocht voor € 80
Djatihout, rijk gestoken decor van florale motieven, 4 x 190 x 51 cm.
Verkocht voor € 220
Porselein voorzien van beschilderd decor met jacht en florale motieven, h. 3.3 en 6.2 cm, ø 7.9 en 14.6 cm.
Verkocht voor € 35
Mahoniefineer op eikenhout, deuren geflankeerd door zuilen bekroond door messing kariatiden, h. 84 x b. 86 x d. 40 cm - scheuren in deuren en blad.
Verkocht voor € 120
Brons op marmeren voetstuk, gemonogrammeerd op bloemsteel, h. incl. voetstuk: 32 cm.
Te koop voor € 400
Bestaande uit en NOF mayonaisekom, h. 11.7 cm, ø 21.5 cm, en slaschotel, l. 32 cm, Richard Roland Holst voor Petrus Regout, een vaasje, Société Céramique, h. 13.5 cm, en een bord m.b.t. Kolennood 1917-1918, BACA, ø 23.5 cm - haarlijnen.
Verkocht voor € 50
Glas, vaas aan onderzijde gesigneerd en genummerd F15, h. 14 en 34.5 cm.
Verkocht voor € 50
Naar voorbeeld van John. Bapt. Schweitzer uit 1813, door Hieronym. Amaji Pestini, l. 60 cm.
Verkocht voor € 110
Blauwwit aardewerk, w.o. een paar, gemerkt IvDuijn voor de Porceleyne Schotel, ø 22.5 cm - chips.
Verkocht voor € 70