Meubels, curiositeiten en varia deel 1 (nrs. 500 - 999)

Woensdag 10 juni, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 525

Twee schalen, Meissen, Duitsland, 19/20e eeuw

Deels verguld porselein, waarvan één met deels rood fond en de ander met deels blauw fond fond, l. 30.5 cm (2x).

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 526

Een waaier, 18e eeuw

Papier en been, met handgeschilderde voorstelling van de verkondiging aan de herders, spanwijdte ca. 52 cm. - benen deels los.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 527

Een waaier, late 18e/vroege 19e eeuw

Papier en (olifant) ivoren benen, met handgeschilderde en deels vergulde voorstelling van Esther voor Ahasverus, spanwijdte ca. 48.5 cm. - 1 been los.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 528

Charles Eloy Bailly (1830-1895) - Hollands boerenmeisje

Verguld brons en (olifant) ivoor op grijs marmeren voetstuk, h. 16.2 cm.

Richtprijs € 250 - 350

Lotnummer 529

Een penantspiegel, einde 19e eeuw

In vergulde houten en gipsen lijst, afgezet met lauwerrand en bekroond door een kuif met banderole en lauwerbladmotief, 248 x 53 cm - kleine manco's.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 530

Een presenteerschaal, Holland, 19e eeuw

Kristal met 2e gehalte zilveren voet, van Kempen, Voorschoten, jaarletter onduidelijk, h. 16 cm ø 25.5 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 531

Een siervaas, 1e helft 20e eeuw

Koper, iriserend glas, met achterglas geschilderde gestileerde pioenmotieven, h. 27 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 532

Een Louis XV stijl damesbureautje

Voorzien van florale intarsia uit diverse houtsoorten en messing appliques, h. 77.5 x b. 77.5 x d. 45 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 533

Een siervaas, einde 19e eeuw

Brons, de handvatten in de vorm van zwanen, met florale appliques en een medaillon met klassieke figuur, h. 41 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 534

Een paar kantelbare wandlusters

Brons, met acanthusbladmotief, h. 18 en d. 24 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 535

Een beeld van Diana naar een ontwerp van Arthur Waagen

Zinklegering, h. 51 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 536

Een romanticapendule, Frankrijk einde 19e eeuw

Deels verguld brons en albast, bekroond door een beeld van een devote dame, h. 41 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 537

Een 3-delig klokkenstel, Duitsland einde 19e eeuw

Zamak op rood geaderd marmeren voet, de pendule geflankeerd door 2 klassieke dames, uurwerk Japie Frères, h. 35 cm - manco's en restauraties.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 538

Een medaillontegel, 17e eeuw

Blauwwit aardewerk, met voorstelling van een landschap met reizigers nabij een kerkje, in gezwart houten lijst, 19.5 x 19.5 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 539

Een koffergrammofoon, Thorens, Zwitserland, eerste helft 20e eeuw

Gefineerd houten kast, gekocht bij CH. Dinces, WIlno (Vilnius), daarbij enkele platen.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 540

Een Art deco plafondlamp, Schneider, Frankrijk

Amberkleurig glas, h. 53 cm, ø 35 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 541

Een 4-slags kamerscherm, Indonesië

Djatihout, rijk gestoken decor van florale motieven, 4 x 190 x 51 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 542

Een damhertenvel

l. 150 cm - sleets en vouwen.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 543

Een kop en schotel

Porselein voorzien van beschilderd decor met jacht en florale motieven, h. 3.3 en 6.2 cm, ø 7.9 en 14.6 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 544

Een Empire penantkastje, Holland vroege 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, deuren geflankeerd door zuilen bekroond door messing kariatiden, h. 84 x b. 86 x d. 40 cm - scheuren in deuren en blad.

Richtprijs € 100 - 200

Lotnummer 545

Theo van der Nahmer (1917-1989) - Vliegend jongetje

Brons op marmeren voetstuk, gemonogrammeerd op bloemsteel, h. incl. voetstuk: 32 cm.

Richtprijs € 400 - 600

Lotnummer 546

Een kavel aardewerk, Holland, eerste kwart 20e eeuw

Bestaande uit en NOF mayonaisekom, h. 11.7 cm, ø 21.5 cm, en slaschotel, l. 32 cm, Richard Roland Holst voor Petrus Regout, een vaasje, Société Céramique, h. 13.5 cm, en een bord m.b.t. Kolennood 1917-1918, BACA, ø 23.5 cm - haarlijnen.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 547

Een vaas, Max Verboeket, Kristalunie Maastricht, en een schaal

Glas, vaas aan onderzijde gesigneerd en genummerd F15, h. 14 en 34.5 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 548

Een viool met strijkstok in kist

Naar voorbeeld van John. Bapt. Schweitzer uit 1813, door Hieronym. Amaji Pestini, l. 60 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 549

Drie borden, Delft 18e eeuw

Blauwwit aardewerk, w.o. een paar, gemerkt IvDuijn voor de Porceleyne Schotel, ø 22.5 cm - chips.

Richtprijs € 50 - 80

Kavels per pagina: