Kavels per pagina:

Lotnummer 550

Nel Verhoeven (1932-2005) - Miereneter

Brons, niet gesigneerd, h. 33 x 75 cm - herkomst familie van de kunstenares.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 551

Zes flessen witte wijn

Domaine Denuziller, Veilles Vignes, Pouilly-Fuissé, 2002.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 552

Een serie van 6 Biedermeier eetkamerstoelen, Holland midden 19e eeuw

Eikenhout, met gestreepte velours bekleding.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 553

Een Biedermeier ladekast, Holland midden 19e eeuw

Eikenhout, 4-laads, h. 105 x b. 100 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 554

Een panelenkist, Holland ca. 1800

Eikenhout, met gestoken rozetmotieven, h. 68 x b. 121 x d. 61 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 555

Een hoekkast, Holland 18e eeuw

Eikenhout, opstand met beglaasde deuren, bekroond door gestoken rocaillemotief, voorzien van uittrekblad, h. 228 x b. 120 x d. 60 cm - beslag deels niet origineel.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 556

Een naaitafeltje, Holland einde 19e eeuw

Mahoniefineer, 2-laads, h. 74 x b. 45 x d. 38 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 557

Een bijzettafeltje op 3-spant

Mahoniehout, voorzien van deels parelmoer intarsia met decor van maskerons en florale motieven, h. 52 en ø 48 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 558

Een haardstel bekroond door driemaster, vroege 20e eeuw

Messing, rustend op getorst onderstel, h. 126 cm - schroefdraad pook lam.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 559

Een fender, Engeland midden 20e eeuw

Messing, h. 15 x b. 138 x d. 38 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 560

Een Zeeuwse kast, 17e eeuw en later

Eikenhout, met 4 deuren en 2 lades, met gestoken panelen en gecanneleerde zijstijlen, h. 146.5 x b. 118.5 x d. 49 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 561

Een golfset

Met 17 clubs, vnl. Callaway.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 562

Een brassero met deksel, Libië midden 20e eeuw

Koper en messing, h. 50 en ø 48 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 563

Een melkbus

Koper, met opschrift "De Bommelerwaard, Heusden," h. 57 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 564

Een theestoof met appelketel

Mahoniehout en koper, h. 50 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 565

Een staand horloge, Hawina Clock Company, Duitsland, ca. 1920

Eikenhouten kast, front voorzien van divers snijwerk en beglaasde deur met facetgeslepen glas, h. 205 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 566

Een antieke rookset

Metaallegeringen op gezwart houten voetstuk, bestaande uit twee tonnen voor sigaren en sigaretten, beeld van een kuiper en sigarenknipper in de vorm van een hek h. 19.2 cm, ø 21 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 567

Een samengesteld 5-delig kaststel

Blauwwit aardewerk met florale motieven en landschapsdecor, Oud Delft en pseudo merk de Drie Klokjes, h. cm- defectjes, w.o. gelijmde deksel.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 568

Een schuitvormige schaal op voet

Ruitgeslepen kristal, h. 21 en b. 35 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 569

Een antiek spelletje, Glocke & Hammer (Klok en hamer of Schimmelspel)

In houten kistje met moderne fiches.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 570

Een betaaltafel vermaakt tot salontafel, 18/19e eeuw

Eikenhout, één lade, h. 45 x b. 115.5 x d. 103 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 571

Een Friese bruidsklok, 19e eeuw

In eikenhouten kast, met beschilderde wijzerplaat, uurwerk voorzien van wekkerfunctie, h. 145 cm - beelden incompleet.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 572

Twee amethist geodes

h. 17 - 27 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 573

Een kavel voornamelijk vintage bordspelletjes

W.o. eerste Nederlandse uitgave van Monopoly Junior uit ca. 1941, nr. 14043, Eerste Nederlandse uitgave van Stratego uit ca. 1947, nr. 14506, Wat Grootmoeder vertelde, Homas Bowling, diverse uitgaves van Halma.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 574

Een 38-delig Droste servies, Victoria, Tsjecho-Slowakije, jaren '30

Porselein, bestaande uit een chocoladekan, dienblad, 15 kop-en-schotels en 6 bekers.

Verkocht voor € 220

Kavels per pagina: