Brons, niet gesigneerd, h. 33 x 75 cm - herkomst familie van de kunstenares.
Verkocht voor € 750
Domaine Denuziller, Veilles Vignes, Pouilly-Fuissé, 2002.
Verkocht voor € 80
Eikenhout, met gestreepte velours bekleding.
Verkocht voor € 400
Eikenhout, 4-laads, h. 105 x b. 100 x d. 48 cm.
Verkocht voor € 70
Eikenhout, met gestoken rozetmotieven, h. 68 x b. 121 x d. 61 cm.
Verkocht voor € 120
Eikenhout, opstand met beglaasde deuren, bekroond door gestoken rocaillemotief, voorzien van uittrekblad, h. 228 x b. 120 x d. 60 cm - beslag deels niet origineel.
Verkocht voor € 200
Mahoniefineer, 2-laads, h. 74 x b. 45 x d. 38 cm.
Verkocht voor € 90
Mahoniehout, voorzien van deels parelmoer intarsia met decor van maskerons en florale motieven, h. 52 en ø 48 cm.
Verkocht voor € 70
Messing, rustend op getorst onderstel, h. 126 cm - schroefdraad pook lam.
Verkocht voor € 90
Messing, h. 15 x b. 138 x d. 38 cm.
Verkocht voor € 40
Eikenhout, met 4 deuren en 2 lades, met gestoken panelen en gecanneleerde zijstijlen, h. 146.5 x b. 118.5 x d. 49 cm.
Verkocht voor € 280
Koper en messing, h. 50 en ø 48 cm.
Verkocht voor € 110
Koper, met opschrift "De Bommelerwaard, Heusden," h. 57 cm.
Verkocht voor € 80
Mahoniehout en koper, h. 50 cm.
Verkocht voor € 35
Eikenhouten kast, front voorzien van divers snijwerk en beglaasde deur met facetgeslepen glas, h. 205 cm.
Verkocht voor € 160
Metaallegeringen op gezwart houten voetstuk, bestaande uit twee tonnen voor sigaren en sigaretten, beeld van een kuiper en sigarenknipper in de vorm van een hek h. 19.2 cm, ø 21 cm.
Verkocht voor € 30
Blauwwit aardewerk met florale motieven en landschapsdecor, Oud Delft en pseudo merk de Drie Klokjes, h. cm- defectjes, w.o. gelijmde deksel.
Verkocht voor € 60
Ruitgeslepen kristal, h. 21 en b. 35 cm.
Verkocht voor € 45
In houten kistje met moderne fiches.
Verkocht voor € 60
Eikenhout, één lade, h. 45 x b. 115.5 x d. 103 cm.
Verkocht voor € 80
In eikenhouten kast, met beschilderde wijzerplaat, uurwerk voorzien van wekkerfunctie, h. 145 cm - beelden incompleet.
Verkocht voor € 80
W.o. eerste Nederlandse uitgave van Monopoly Junior uit ca. 1941, nr. 14043, Eerste Nederlandse uitgave van Stratego uit ca. 1947, nr. 14506, Wat Grootmoeder vertelde, Homas Bowling, diverse uitgaves van Halma.
Verkocht voor € 50
Porselein, bestaande uit een chocoladekan, dienblad, 15 kop-en-schotels en 6 bekers.
Verkocht voor € 220