Wortelnotenfineer op grenenhout, zeven lades en een klep, gecanneleerde zijstijlen en poten voorzien van zwenkwieltjes, h. 107 x b. 100 x d. 50 cm.
Verkocht voor € 80
Wol, handgeknoopt, 130 x 83 cm en 103 x 95 cm.
Verkocht voor € 45
Wol, kleine kleed en kussen zijn handgeknoopt, 75 x 51 cm en 40 x 50 cm, grote kleed (Hamadir) is machinaal geknoopt en vervaardigd in de tapijtfabriek van den Brink & Campman, 158 x 84 cm.
Verkocht voor € 40
Eikenhout voorzien van snijwerk, glazen ruitjes, afneembaar dienblad met glazen plaat en balustervormige poten, h. 68.5 x b. 71 x d. 45 cm.
Verkocht voor € 220
Wol, handgeknoopt, in verf genummerd P70144, 126 x 100 cm.
Verkocht voor € 40
Wol, handgeknoopt, 300 x 202 cm - enkele vlekjes.
Verkocht voor € 160
Eikenhout, h. 76 x b. 44/136 x d. 94 cm.
Verkocht voor € 80
Porselein, bestaande uit een theepot (haarlijn), 5 kopjes en 6 schotels, roomkan, schaal en kom.
Verkocht voor € 50
Gefineerd eikenhout met floraal inlegwerk, twee lades, centrale klep met spiegel en aan beide zijdes een klep, drie faux lades en uitrekbaar blad met leren schrijfveld, h. 77 x b. 79.5 x d. 44 cm.
Verkocht voor € 60
Goudgeschilderd gips en hout, rocaillevorm, 83 x 53 cm.
Verkocht voor € 65
Met decor van dierenriem en mythologische figuren, h. 90 en ø 47 cm.
Verkocht voor € 100
Mahoniehout, rustend op gedraaide poot, uitlopend in 3-spant, h. 118.5 cm.
Verkocht voor € 150
Tropisch hout en been, rond blad voorzien van snijwerk met centraal decor van figuren omringd met florale motieven, blad rustend op poten in de vorm van olifantenkoppen, h. 62 cm, ø 60.5 cm.
Verkocht voor € 280
Mahoniefineer op iepenhout met gele stoffen zittingen.
Verkocht voor € 70
Bestaande uit 2 flessenbakken, ø 15 cm, een cachepot, komfoor en een deels plexiglazen dienblad, ø 34.5 cm.
Verkocht voor € 30
Wol, handgeknoopt, 165 x 117 cm -sleets.
Verkocht voor € 60
Wol, handgeknoopt, 124 x 225 cm - verkleurd.
Verkocht voor € 30
Wol, handgeknoopt, 74 x 55 cm en 72 x 70 cm.
Verkocht voor € 25
Messing met florale motieven en 3 geribde persglazen kapjes, 4-lichts, h. 168 cm.
Verkocht voor € 90
Gezwart hout en messing, h. 63 cm - beeldje dient op nieuw te worden vastgezet.
Verkocht voor € 45
Messing, met decor van arabesken en putti, l. 30 cm.
Verkocht voor € 40
Polychroom porselein, decor Victoria, bestaande uit een theepot, roomstel - suikerpot gerestaureerd, lepelvaasje, 3 schotels en 2 kandelaren à double usage, h. 17 cm - 1 met grote chip uit voet.
Verkocht voor € 160
Polychroom porselein, met Rotschild decor - 2 kopjes met haarlijnen, 1 schotel met chip.
Verkocht voor € 100