Kavels per pagina:

Lotnummer 575

Een ladenkast vervaardigd van een kaptafel, Holland einde 19e eeuw

Wortelnotenfineer op grenenhout, zeven lades en een klep, gecanneleerde zijstijlen en poten voorzien van zwenkwieltjes, h. 107 x b. 100 x d. 50 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 576

Een Perzisch kleed

Handgeknoopte wol, 323 x 244 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 577

Een Perzisch kleed

Wol, handgeknoopt, 280 x 175 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 578

Twee Perzische kleedjes

Wol, handgeknoopt, 130 x 83 cm en 103 x 95 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 579

Twee Perzische kleedjes en een kussen

Wol, kleine kleed en kussen zijn handgeknoopt, 75 x 51 cm en 40 x 50 cm, grote kleed (Hamadir) is machinaal geknoopt en vervaardigd in de tapijtfabriek van den Brink & Campman, 158 x 84 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 580

Een theekastje, einde 19e eeuw

Eikenhout voorzien van snijwerk, glazen ruitjes, afneembaar dienblad met glazen plaat en balustervormige poten, h. 68.5 x b. 71 x d. 45 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 581

Een Perzisch kleedje of onderdeel van een tentdoek

Wol, handgeknoopt, in verf genummerd P70144, 126 x 100 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 582

Een Perzisch kleed

Wol, handgeknoopt, 300 x 202 cm - enkele vlekjes.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 583

Een gateleg tafel, Engeland 19e eeuw

Eikenhout, h. 76 x b. 44/136 x d. 94 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 584

Een 5-6 persoons theeservies met Minton decor, Engeland, 19e eeuw

Porselein, bestaande uit een theepot (haarlijn), 5 kopjes en 6 schotels, roomkan, schaal en kom.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 585

Een Louis XV-stijl kaptafel

Gefineerd eikenhout met floraal inlegwerk, twee lades, centrale klep met spiegel en aan beide zijdes een klep, drie faux lades en uitrekbaar blad met leren schrijfveld, h. 77 x b. 79.5 x d. 44 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 586

Een Louis XV-stijl spiegel

Goudgeschilderd gips en hout, rocaillevorm, 83 x 53 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 587

Een barglobe

Met decor van dierenriem en mythologische figuren, h. 90 en ø 47 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 588

Een lessenaar

Mahoniehout, rustend op gedraaide poot, uitlopend in 3-spant, h. 118.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 589

Een rijkgestoken bijzettafel, India

Tropisch hout en been, rond blad voorzien van snijwerk met centraal decor van figuren omringd met florale motieven, blad rustend op poten in de vorm van olifantenkoppen, h. 62 cm, ø 60.5 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 590

Een serie van 6 eetkamerstoelen, Holland 1e helft 19e eeuw

Mahoniefineer op iepenhout met gele stoffen zittingen.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 591

Een kavel verzilverd

Bestaande uit 2 flessenbakken, ø 15 cm, een cachepot, komfoor en een deels plexiglazen dienblad, ø 34.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 592

Een Perzisch kleed

Wol, handgeknoopt, 165 x 117 cm -sleets.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 593

Een Perzisch kleed

Wol, handgeknoopt, 124 x 225 cm - verkleurd.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 594

Een Perzische kamelentas en kussenhoes

Wol, handgeknoopt, 74 x 55 cm en 72 x 70 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 595

Een art nouveau hanglamp, vroege 20e eeuw

Messing met florale motieven en 3 geribde persglazen kapjes, 4-lichts, h. 168 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 596

Een lampvoet met ruiterbeeldje

Gezwart hout en messing, h. 63 cm - beeldje dient op nieuw te worden vastgezet.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 597

Een inktstel, Frankrijk einde 19e eeuw

Messing, met decor van arabesken en putti, l. 30 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 598

Een verzameling serviesdelen, Herend Hongarije

Polychroom porselein, decor Victoria, bestaande uit een theepot, roomstel - suikerpot gerestaureerd, lepelvaasje, 3 schotels en 2 kandelaren à double usage, h. 17 cm - 1 met grote chip uit voet.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 599

Vijf koppen en 6 schotels, Herend Hongarije

Polychroom porselein, met Rotschild decor - 2 kopjes met haarlijnen, 1 schotel met chip.

Verkocht voor € 100

Kavels per pagina: