Eerste wereldoorlog, h. 26 x l. 81 x d. 124.5 cm - propellor beschadigd.
Verkocht voor € 160
Hout beplakt met parelmoer en rustend op (olifant) ivoren bolpootjes, interieur deels zilverkleurig beschilderd en voorzien van ivoren monturen en binnenzijde deksel bekleedt met paars fluweel, h. 8.4 x b. 11.7 x d. 7.6 cm.
Verkocht voor € 50
Mahoniehout met leuningen voorzien van vergulde zwanenhalzen en rustend op dubbele klauwpoten, met recente crèmekleurige bekleding, h. 95.5 x b. 177 x d. 84.5 cm.
Verkocht voor € 850
Eikenhout en smeedijzer, l. 80 cm.
Verkocht voor € 50
Hout en metaal, h. 55 cm.
Verkocht voor € 190
Eikenhout met marmeren bovenbladen en deurtjes voorzien van floraal snijwerk, h. 81.5 x b. 45 x d. 36 cm - één blad met chip.
Verkocht voor € 130
Verguld grenenhout en gips, voorzien van facetgeslepen spiegelglas en een medaillon met reliëfdecor van putti, 199 x 89 cm.
Verkocht voor € 200
Brons, h. 43.5 cm.
Verkocht voor € 160
Brons op marmeren voetstuk, h. 22.5 x l. 36.5 x b. 11 cm.
Verkocht voor € 360
Diverse houtsoorten, h. 114 x b. 81 x d. 54 cm, uitgeklapt: h. 114 x b. 130 x d. 73 cm
Te koop voor € 640
Iepen-en eikenhouten kast, beschilderde wijzerplaat, uurwerk met maanstand, datumaanduiding en wekkerfunctie en kast bekroond door goudkleurig beschilderd houten opzetstukken, h. 144 cm - defecten aan glas.
Verkocht voor € 400
Glas, waarvan één met drievoudige witte slinger, één met roodwitte slinger en een replica exemplaar met blauwwitte slinger, h. 10.5 - 15 cm.
Verkocht voor € 100
Messing en met leer omkleed, voorzien met gravering van herkomst: het schip "B.C.S.N. & Co S.S. Bulawayo", l. ingeschoven l. 55 cm.
Verkocht voor € 90
IJzeren loop, ingelegd met zilver, kolf met snijwerk, met kwaliteitsmerk van de Tower of London met kroon en monogram GR (George Rex), met laadstok, l. 123 cm - voorvader van de inbrenger heeft deze donderbus gebruikt in Indië in de vroege 19e eeuw.
Verkocht voor € 900
Polychroom porselein met handbeschilderd decor van vogels en insecten en handvatten in de vorm zwanen, h. 36 cm.
Verkocht voor € 250
Spiegelglas in verguld houten lijst, 143 x 97 cm.
Verkocht voor € 120
Beton, h. 76 cm - chip.
Verkocht voor € 140
Iriserend geel glas met groene draadmotieven, bovenkant met omgevouwen rand, h. 9 cm, ø 9.5 bovenkant, breedste punt 14 cm.
Verkocht voor € 140
Deels verguld brons, bekroond door een beeld van een arabier te paard, h. 52 cm - zwaard en slinger ontbreken.
Verkocht voor € 850
Deels verguld brons, bekroond door een oriëntaals geklede dame, h. 40.5 cm.
Verkocht voor € 470
Porselein 311/1000, ø 34.5 cm, uitgegeven door W.U.C.U.A. en vervaardigd in Limoges, in ovp.
Verkocht voor € 260
Deels verguld en polychroom beschilderd porselein met floraal decor en poederblauwe rand, ø 29.5 cm.
Verkocht voor € 240
Deels verguld en polychroom beschilderd porselein met floraal decor en turquoise rand, ø 29.5 cm.
Verkocht voor € 220
Porselein met verguld floraal reliëfdecor, ø 28 cm.
Verkocht voor € 220