Kavels per pagina:

Lotnummer 500

Een model van een dubbeldekker vliegtuig

Eerste wereldoorlog, h. 26 x l. 81 x d. 124.5 cm - propellor beschadigd.

Verkocht voor € 160

Een theekistje, 2e helft 19e eeuw

Hout beplakt met parelmoer en rustend op (olifant) ivoren bolpootjes, interieur deels zilverkleurig beschilderd en voorzien van ivoren monturen en binnenzijde deksel bekleedt met paars fluweel, h. 8.4 x b. 11.7 x d. 7.6 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 502

Een Empire bank, eerste kwart 19e eeuw

Mahoniehout met leuningen voorzien van vergulde zwanenhalzen en rustend op dubbele klauwpoten, met recente crèmekleurige bekleding, h. 95.5 x b. 177 x d. 84.5 cm.

Verkocht voor € 850

Lotnummer 503

Een Unster weegschaal, vermoedelijk 18e eeuw

Eikenhout en smeedijzer, l. 80 cm.

Verkocht voor € 50

Een oude kassa, National, ca. 1930

Hout en metaal, h. 55 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 505

Een paar nachtkastjes, vroege 20e eeuw

Eikenhout met marmeren bovenbladen en deurtjes voorzien van floraal snijwerk, h. 81.5 x b. 45 x d. 36 cm - één blad met chip.

Verkocht voor € 130

Een jachttroffee van een antilope

h. 73 cm.

Verkocht voor € 220

Een schoorsteenspiegel bekroond door strik, einde 19e eeuw

Verguld grenenhout en gips, voorzien van facetgeslepen spiegelglas en een medaillon met reliëfdecor van putti, 199 x 89 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 508

Een beeld van een pierrot naar een ontwerp van Chiparus

Brons, h. 43.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 509

Een Art deco beeld van een liggende gazelle, ontwerp: Pierre le Faguays (1892-1962)

Brons op marmeren voetstuk, h. 22.5 x l. 36.5 x b. 11 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 510

Een Mummenthaler & Meier "Magic Box" bureau, Zwitserland, jaren '50

Diverse houtsoorten, h. 114 x b. 81 x d. 54 cm, uitgeklapt: h. 114 x b. 130 x d. 73 cm

Te koop voor € 640

Een staartklok, W. Rauwerdink, Rotterdam, 19e eeuw

Iepen-en eikenhouten kast, beschilderde wijzerplaat, uurwerk met maanstand, datumaanduiding en wekkerfunctie en kast bekroond door goudkleurig beschilderd houten opzetstukken, h. 144 cm - defecten aan glas.

Verkocht voor € 400

Drie diverse slingerglazen, 2x Holland 2e helft 18e eeuw en 1x replica

Glas, waarvan één met drievoudige witte slinger, één met roodwitte slinger en een replica exemplaar met blauwwitte slinger, h. 10.5 - 15 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 513

Een scheepskijker, telescoop, Lilley & Co., London ca. 1900

Messing en met leer omkleed, voorzien met gravering van herkomst: het schip "B.C.S.N. & Co S.S. Bulawayo", l. ingeschoven l. 55 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 514

Een vuursteen donderbus, Engeland late 18e eeuw

IJzeren loop, ingelegd met zilver, kolf met snijwerk, met kwaliteitsmerk van de Tower of London met kroon en monogram GR (George Rex), met laadstok, l. 123 cm - voorvader van de inbrenger heeft deze donderbus gebruikt in Indië in de vroege 19e eeuw.

Verkocht voor € 900

Een potpourri dekselpot, Rothschild decor, Herend, Hongarije

Polychroom porselein met handbeschilderd decor van vogels en insecten en handvatten in de vorm zwanen, h. 36 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 516

Een barok-stijl schoorsteenspiegel met kuif

Spiegelglas in verguld houten lijst, 143 x 97 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 517

Een tuinbeeld van een jongeling met hoorn des overvloeds

Beton, h. 76 cm - chip.

Verkocht voor € 140

Een bolvaasje, ontwerp & uitvoering toegeschreven aan Joh. Loetz Witwe, Bohemen eerste kwart 20e eeuw

Iriserend geel glas met groene draadmotieven, bovenkant met omgevouwen rand, h. 9 cm, ø 9.5 bovenkant, breedste punt 14 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 519

Een sculptuurpendule, Frankrijk einde 19e eeuw

Deels verguld brons, bekroond door een beeld van een arabier te paard, h. 52 cm - zwaard en slinger ontbreken.

Verkocht voor € 850

Lotnummer 520

Deels verguld brons, bekroond door een oriëntaals geklede dame, h. 40.5 cm.

Verkocht voor € 470

Lotnummer 521

Een schotel, Flordali, Abricot, Salvador Dali

Porselein 311/1000, ø 34.5 cm, uitgegeven door W.U.C.U.A. en vervaardigd in Limoges, in ovp.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 522

Een schotel, Meissen, Duitsland, 19/20e eeuw

Deels verguld en polychroom beschilderd porselein met floraal decor en poederblauwe rand, ø 29.5 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 523

Deels verguld en polychroom beschilderd porselein met floraal decor en turquoise rand, ø 29.5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 524

Porselein met verguld floraal reliëfdecor, ø 28 cm.

Verkocht voor € 220

Kavels per pagina: