Kavels per pagina:

Lotnummer 875

Vijftien antiquarische boekwerkjes

w.o. Molière, Corneille, Voltaire.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 876

Een dekselpot, Porceleyne Fles 1958, en een vaas, vermoedelijk België

Blauwwit keramiek met floraal decor, dekselpot voorzien van schildersmonogram AvE, h. 38.5 cm, vaas met mogelijk zilveren monturen (merktekens verpoetst: ????? Bruxelles), h. 16 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 877

Een paar vazen, decor Palmet, Arnhemsche Fayencefabriek, eerste kwart 20e eeuw

Plateel, h. 18 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 878

Een Chippendale stijl bijzettafel, einde 19e eeuw

Wortel- en mahoniefineer, h. 67 x b. 75 x d. 73 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 879

Zeven Perzische tent banden

Wol, handgeknoopt, l. 130 - 215 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 880

Twee zakbijbeltjes, 1847 en 1881, en een gebedenboekje, 19e eeuw

Alle drie met goud-op-snee en zilveren sluitingen.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 881

Een banjo baro/thermo/hygrometer, Engeland late 19e eeuw

In mahoniefineer kast, l. 91 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 882

Een bijzettafeltje, midden 19e eeuw

Mahoniehout, op gedraaide poot uitlopend in 3-spant, h. 74 en ø 61 cm - blad gelijmd.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 883

Een dressoir, China, derde kwart 20e eeuw

Rozenhout met messing beslag, vier deuren drie lades, h. 89.5 x b. 186.5 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 884

Een Louis XVI stijl pottenkastje

Deels mahoniehout, voorzien van intarsia en jaloeziedeurtjes, h. 68 x b. 60 x d. 37 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 885

Een beeld van Maria met heilig hart, België, ca. 1900

Polychroom beschilderd gips, 86 cm - enkele defecten.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 886

Een serie van 4 Biedermeier eetkamerstoelen, 19e eeuw

Deels iepenhout, met geschulpte rugregel, voorzien van gestreepte bekleding - 1 met restauratie.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 887

Een baro-/thermometer, Bert Bolle 1986

Plexiglas, model CTH-ST 189, gemerkt Weather art safe tilt, l. 99 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 888

Een Louis XVI stijl theetafel met etage

Met decor van acanthusblad motieven, voorzien van webbing - reparatie, en witmarmeren bovenblad - gebroken, h. 75 x b. 61 x d. 45 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 889

Een paar lampvoeten

Zwart aardewerk, afgezet met kabelrand, h. 65.5 cm incl. kap.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 890

Een Hindeloopen kakstoel, 19e eeuw

Hout, rood beschilderd met voorstellingen van landschappen in cartouches en florale motieven, h. 98.3 cm - enige restauratie nodig.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 891

Een beddenbank/opbergkist, 19e eeuw

Grenenhout, trapeziumvormig, met polychrome beschildering van florale motieven, h. 38 x b. 88 x d. 33 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 892

Een wijntafeltje, 19e eeuw

Mahoniehout, op gedraaide poot uitlopend in 3 spant, h. 72 x b. 69 x d. 44 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 893

Drie blauwwitte sierschotels

Alle aardewerk, een diep bord met floraal decor, Makkum, luitspeler, Ram, en een bord met paradijsvogel, ø 32.5-37.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 894

Een gestileerd beeld van Janus

Beschilderd gips, aan onderzijde gesigneerd I. Lucas en gedateerd '88, h. 112 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 895

Een console klok, Frankrijk, 19e eeuw

Uurwerk met emaille wijzerplaat in gezwarte vurenhouten kast gedecoreerd met verguld houten appliques w.o. een lammetje, lauwerkrans en engeltjes, h. 51 cm - slinger ontbreekt.

Te koop voor € 300

Lotnummer 896

Een verzameling internationaal muntgeld

Verkocht voor € 60

Lotnummer 897

Een theepot en een serie van drie dekschalen, Zaalberg, Zoeterwoude

Aardewerk, h. 12 - 18 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 898

Een Louis XV stijl armstoel

Notenhout, met crèmekleurige bekleding, de poten verbonden door kruisregel.

Te koop voor € 35

Lotnummer 899

Twee beschilderde eieren

De één met decor van musicerende kinderen en GD gemonogrammeerd, h. 10 cm, en de ander met floraal decor, h. 7 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: