w.o. Molière, Corneille, Voltaire.
Verkocht voor € 80
Blauwwit keramiek met floraal decor, dekselpot voorzien van schildersmonogram AvE, h. 38.5 cm, vaas met mogelijk zilveren monturen (merktekens verpoetst: ????? Bruxelles), h. 16 cm.
Verkocht voor € 30
Plateel, h. 18 cm.
Verkocht voor € 50
Wortel- en mahoniefineer, h. 67 x b. 75 x d. 73 cm.
Te koop voor € 50
Wol, handgeknoopt, l. 130 - 215 cm.
Verkocht voor € 20
Alle drie met goud-op-snee en zilveren sluitingen.
Verkocht voor € 80
In mahoniefineer kast, l. 91 cm.
Verkocht voor € 30
Mahoniehout, op gedraaide poot uitlopend in 3-spant, h. 74 en ø 61 cm - blad gelijmd.
Verkocht voor € 20
Rozenhout met messing beslag, vier deuren drie lades, h. 89.5 x b. 186.5 x d. 48 cm.
Verkocht voor € 40
Deels mahoniehout, voorzien van intarsia en jaloeziedeurtjes, h. 68 x b. 60 x d. 37 cm.
Verkocht voor € 40
Polychroom beschilderd gips, 86 cm - enkele defecten.
Verkocht voor € 90
Deels iepenhout, met geschulpte rugregel, voorzien van gestreepte bekleding - 1 met restauratie.
Verkocht voor € 80
Plexiglas, model CTH-ST 189, gemerkt Weather art safe tilt, l. 99 cm.
Verkocht voor € 35
Met decor van acanthusblad motieven, voorzien van webbing - reparatie, en witmarmeren bovenblad - gebroken, h. 75 x b. 61 x d. 45 cm.
Verkocht voor € 20
Zwart aardewerk, afgezet met kabelrand, h. 65.5 cm incl. kap.
Verkocht voor € 30
Hout, rood beschilderd met voorstellingen van landschappen in cartouches en florale motieven, h. 98.3 cm - enige restauratie nodig.
Verkocht voor € 20
Grenenhout, trapeziumvormig, met polychrome beschildering van florale motieven, h. 38 x b. 88 x d. 33 cm.
Verkocht voor € 65
Mahoniehout, op gedraaide poot uitlopend in 3 spant, h. 72 x b. 69 x d. 44 cm.
Verkocht voor € 20
Alle aardewerk, een diep bord met floraal decor, Makkum, luitspeler, Ram, en een bord met paradijsvogel, ø 32.5-37.5 cm.
Te koop voor € 50
Beschilderd gips, aan onderzijde gesigneerd I. Lucas en gedateerd '88, h. 112 cm.
Verkocht voor € 20
Uurwerk met emaille wijzerplaat in gezwarte vurenhouten kast gedecoreerd met verguld houten appliques w.o. een lammetje, lauwerkrans en engeltjes, h. 51 cm - slinger ontbreekt.
Te koop voor € 300
Aardewerk, h. 12 - 18 cm.
Verkocht voor € 35
Notenhout, met crèmekleurige bekleding, de poten verbonden door kruisregel.
Te koop voor € 35
De één met decor van musicerende kinderen en GD gemonogrammeerd, h. 10 cm, en de ander met floraal decor, h. 7 cm.
Verkocht voor € 30