Kavels per pagina:

Lotnummer 825

Een beeld van een vrouw in de wind naar ontwerp van Leonardo Bistolfi (1859-1933)

Brons op marmeren voetstuk, gietersmerk in rok: 'Fonderia del bronzo italia cera persa', h. 24.2 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 826

Yaacov Heller (1941) - Jozua en Kaleb met de druiventros

1e gehalte zilver op marmeren voet, h. 14 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 827

Een laag wandmeubel, jaren '60

Teakhout, met 2 klepdeurtjes, met koperen pootjes en beslag, h. 47 x b. 233.5 x. d. 45 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 828

Twee houten rekjes met tinnen lepels, 19e eeuw

Een eikenhouten rek met 9 en een vruchtenhouten rek met 12 lepels, 41 en 48 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 829

Een salontafel naar Isamu Noguchi

Teakhout met glazen blad, h. 37.5 x b. 127 x d. 95.5 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 830

Een vaas, Royal Copenhagen, Denemarken

Porselein met floraal decor, h. 34.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 831

Een armstoel, Engeland 17e/18e eeuw

Eikenhout, de rug voorzien van snijwerk, h. 101 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 832

Eikenhout, de armleuningen bekroond door tollen en voorzien van intarsia, h. 113 cm

Verkocht voor € 130

Lotnummer 833

Een siervaas, Franz Anton Mehlem, Royal Bonn, 19e eeuw

Verkocht voor € 90

Lotnummer 834

Een staand horloge, vroege 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, uurwerk met wekkerfunctie, voorzien van beschilderde wijzerplaat, h. 256 cm - barst in ruit, opzetstukken met manco's.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 835

Een vaas, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, Duitsland

Biscuitporselein met beschilderd decor van figuren in winters landschap, 28.5 cm - doorlopende haarlijn.

Te koop voor € 30

Lotnummer 836

Een commode, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, voorzien van 3 lades met koper beslag, h. 83.5 x b. 106 x d. 47 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 837

Een klepsecretaire, vroege 20e eeuw

Wortelnotenfineer op eikenhout, op 3-laads buikgebogen onderstel rustend op klauwpoten, interieur voor zien van vakjes, laatjes en keldertje, h. 100 x b. 111 x d. 57 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 838

Een schoorsteenpendule, Junghans, einde 19e eeuw

Eikenhouten kast met trofeeën appliques, h. 47 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 839

Een nachtkastje, Holland einde 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, voorzien van grijs geaderd marmeren blad, h. 48 x b. 31.5 x d. 31.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 840

Een serie van vier beelden van soldaten uit de Napoleontische tijd

Polychroom porselein, h. ca. 32 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 841

Een octagonaal model theestoof, einde 19e eeuw

Mahoniefineer, rustend op klauwpoten, voorzien van koperen binnenbak, theeketel en aardewerk komfoor, h. 45 en ø 29.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 842

Een schoorsteenklokje, Frankrijk einde 19e eeuw

In houten kast, met koperen front voorzien van gedreven decor van putti, h. 19.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 843

Een schoorsteenpendule, adres: Rosenberg Prag (Praag), uurwerk Japy Frères, Frankrijk, tweede helft 19e eeuw

In bronzen behuizing bekroond door een tuinvaas, afgezet met palmetten, parelrand en geometrische motieven, h. 39 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 844

Een kavel diverse snuisterijen

O.a. 2 parfumflacons met zilveren monturen, een zilveren figuurtje van een uil, twee Chinese bronzen stempeltjes, tinnen miniatuur van een eikeltjes klepkan, etc. h. 2.7 - 11.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 845

Een vaas, Plateelbakkerij Zuid-Holland, ca. 1910

Porselein met gestileerd floraal decor, 22.6 cm - kleine haarlijn.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 846

Een ovale halspiegel

Spiegelglas in 'early plastic' lijst met gestileerde palmetmotieven, 52 x 28 cm - klein stukje van één palmetblad aan linkerzijde boven zijde ontbreekt.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 847

Een kavel divers antiek kristal

Bestaande uit 4 schalen op voet, w.o. een paar - 1 gelijmd, 2 karaffen, een serie van 4 ovale schaaltjes en een onderschotel - kleine defectjes.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 848

Twee vazen, Karlsbach Bavaria, Duitsland

Porselein met floraal decor, h. 39 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 849

Een kavel divers antiek

Bestaande uit 2 groenglazen karaffen, een Boheemse schaal op voet en een documentenkistje met onderlade.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: