Gekuipt hout en messing, h. 38 cm.
Verkocht voor € 70
In goud geschilderde houten en gipsen lijst met rijk gestoken kuif met decor van een duif en pijlenkokers, h. 172 x 77.5 cm
Verkocht voor € 120
In vergulde gipsen en houten lijst, de kuif met florale motieven en palmetmotief, 104 x 60 cm - defecten aan kuif.
Verkocht voor € 100
Gedreven koper, ø 52 cm.
Te koop voor € 20
Wol, handgeknoopt, 195 x 102 cm.
Verkocht voor € 25
Wol, handgeknoopt, 92 x 51, 116 x 86, 137 x 93 en 147 x 90 cm.
Verkocht voor € 20
Wol, handgeknoopt, 193 x 105 cm.
Verkocht voor € 30
W.o. oud speelgoed, een leren boordendoosje, een gelithografeerde blokpuzzel, een art deco inktpot, etc.
Verkocht voor € 60
Polychroom aardewerk, h. 55 cm.
Verkocht voor € 15
Geslepen kristal met messing montuur, h. 19 cm, ø 31 cm.
Verkocht voor € 120
Vnl. galante scènes en elegante dames, ca. 650 kaarten en 60 foto's.
Verkocht voor € 70
Nederland en Europa, ca. 350 stuks.
Verkocht voor € 60
Geslepen kristal, h. 5.5 - 12.5 cm, ø 18 - 31.5 cm.
Verkocht voor € 20
In gestoken gezwart houten kast met florale motieven, adres Ingr. Stropé, 24 Palais Royale Paris, h. 85.5 cm.
Te koop voor € 65
Bronskleurig gepatineerd metaallegering op los marmeren voetstuk, h. beeld: 20 cm - scheur en gaatje.
Te koop voor € 40
Mahoniefineer met goud geschilderde bronzen appliques, h. 29 x b. 46 x d. 23 cm.
Verkocht voor € 110
Diverse houtsoorten met facet geslepen ruitjes, rustend op Queen Anne poten, voorzien van afneembaar dienblad, h. 73.5 x b. 73.5 x d. 47.5 cm - 2 poten en 1 handgreep dienen opnieuw bevestigd te worden.
Verkocht voor € 70
Plateel, met decor van diverse schepen, w.o. driemasters en vikingschepen, bestaande uit theepot, roomstel, 11 kopjes en 9 schoteltjes - enkele gebruikssporen.
Verkocht voor € 25
Notenhout, voorzien van - gebarsten - rood geaderd marmeren bovenblad, front en poten voorzien van snijwerk, h. 90 x b. 41 x d. 34.5 cm.
Verkocht voor € 45
Polychroom beschilderd vurenhout met floraal decor, h. 17.5 x l. 43.2 x b. 26.8 cm.
Verkocht voor € 150
Diverse houtsoorten, met mahoniefineer bovenblad, voorzien van floraal snijwerk, h. 53 x b. 96 x d. 33 cm.
Verkocht voor € 45
Messing, voorzien van polychroom porseleinen plaquettes, de ene met gesatineerde bloemkapjes, de ander voorzien van pegels, h. 53 en 76 cm.
Verkocht voor € 45
West Utrecht, West Amersfoort, Oost Amersfoort, Oost Gorinchem, West Gorinchem, Oost Rhenen, West Rhenen, Vianen, West Hattem, West Zutphen, Hoog Blokland, West Harderwijk en Oost Harderwijk.
Verkocht voor € 25
Blauwwit aardewerk met florale motieven, h. 18.5 cm
Verkocht voor € 120