Kavels per pagina:

Lotnummer 800

Een Empire thee emmer met stoof en ketel, vroege 19e eeuw

Gekuipt hout en messing, h. 38 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 801

Een smalle schoorsteenspiegel, einde 19e eeuw

In goud geschilderde houten en gipsen lijst met rijk gestoken kuif met decor van een duif en pijlenkokers, h. 172 x 77.5 cm

Verkocht voor € 120

Lotnummer 802

Een ovale spiegel, Zweden vroege 20e eeuw

In vergulde gipsen en houten lijst, de kuif met florale motieven en palmetmotief, 104 x 60 cm - defecten aan kuif.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 803

Een schotel met portret van Rubens

Gedreven koper, ø 52 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 804

Een kleed met geometrische motieven

Wol, handgeknoopt, 195 x 102 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 805

Vier diverse kleedjes

Wol, handgeknoopt, 92 x 51, 116 x 86, 137 x 93 en 147 x 90 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 806

Een Perzisch kleed, Malayer

Wol, handgeknoopt, 193 x 105 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 807

Een kavel divers antiek

W.o. oud speelgoed, een leren boordendoosje, een gelithografeerde blokpuzzel, een art deco inktpot, etc.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 808

Een beeldje van een clown met balonnen

Polychroom aardewerk, h. 55 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 809

Een zegenkruis, Rusland 19e eeuw

Messing, 38 x 20 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 810

Een plafonnière, vroege 20e eeuw

Geslepen kristal met messing montuur, h. 19 cm, ø 31 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 811

Vier albums met diverse ansichtkaarten en foto's

Vnl. galante scènes en elegante dames, ca. 650 kaarten en 60 foto's.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 812

Twee albums met ansichtkaarten, vnl. topografisch vroege 20e eeuw

Nederland en Europa, ca. 350 stuks.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 813

Twee schalen en een asbak

Geslepen kristal, h. 5.5 - 12.5 cm, ø 18 - 31.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 814

Een banjo baro-/ thermometer, einde 19e eeuw

In gestoken gezwart houten kast met florale motieven, adres Ingr. Stropé, 24 Palais Royale Paris, h. 85.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 815

Een antiek beeldje van een 17e eeuws jongetje met hond

Bronskleurig gepatineerd metaallegering op los marmeren voetstuk, h. beeld: 20 cm - scheur en gaatje.

Te koop voor € 40

Lotnummer 816

Een Louis XVI stijl wandconsole, einde 19e eeuw

Mahoniefineer met goud geschilderde bronzen appliques, h. 29 x b. 46 x d. 23 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 817

Een ovaal model theetafel, 2e kwart 20e eeuw

Diverse houtsoorten met facet geslepen ruitjes, rustend op Queen Anne poten, voorzien van afneembaar dienblad, h. 73.5 x b. 73.5 x d. 47.5 cm - 2 poten en 1 handgreep dienen opnieuw bevestigd te worden.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 818

Een koffieservies voor de Koninklijke Maatschappij "De Schelde" Vlissingen N.V., Schoonhoven

Plateel, met decor van diverse schepen, w.o. driemasters en vikingschepen, bestaande uit theepot, roomstel, 11 kopjes en 9 schoteltjes - enkele gebruikssporen.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 819

Een Louis XV stijl nachtkastje

Notenhout, voorzien van - gebarsten - rood geaderd marmeren bovenblad, front en poten voorzien van snijwerk, h. 90 x b. 41 x d. 34.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 820

Een butte, 19e eeuw

Polychroom beschilderd vurenhout met floraal decor, h. 17.5 x l. 43.2 x b. 26.8 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 821

Een laag model consoletafel, einde 19e eeuw

Diverse houtsoorten, met mahoniefineer bovenblad, voorzien van floraal snijwerk, h. 53 x b. 96 x d. 33 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 822

Twee diverse Louis XVI stijl wandlusters

Messing, voorzien van polychroom porseleinen plaquettes, de ene met gesatineerde bloemkapjes, de ander voorzien van pegels, h. 53 en 76 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 823

Een verzameling stafkaarten, ca. 1950

West Utrecht, West Amersfoort, Oost Amersfoort, Oost Gorinchem, West Gorinchem, Oost Rhenen, West Rhenen, Vianen, West Hattem, West Zutphen, Hoog Blokland, West Harderwijk en Oost Harderwijk.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 824

Een paar kandelaars, De Porcelyne Fles, Delft 1997

Blauwwit aardewerk met florale motieven, h. 18.5 cm

Verkocht voor € 120

Kavels per pagina: