Kavels per pagina:

Lotnummer 101

Jan Hendrik Wolkers (1925-2007) - Geometrische compositie

Gemengde techniek/collage, r.o. gesigneerd, 40 x 40.5 cm / 42.5 x 42.8 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 102

Henk Leurs (1890-1956) - Dorpsgezicht met stompe toren

Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 45.5 x 70.5 cm / 62.2 x 87 cm.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 103

Dirk Smorenberg (1883-1960) - Waterlelies in de Stille Plas te Loosdrecht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 45 x 60 / 55.5 x 70.5 cm, in originele lijst vervaardigd door Dirk Smorenberg - defecten, w.o. scheurtje en craquelé.

Verkocht voor € 1600

Lotnummer 104

Cornelis Raaphorst (1875-1954) - Bloemen plukken

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 41 x 28.5 / 58.3 x 46 cm.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 105

Ferry Slebe (1907-1994) - Kermis

Gouache, l.o. gesigneerd, 32 x 50 cm / 56 x 71 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 106

Een kaart van Rotterdam, ca. 1600

Gravure, 25.5 x 33.5 cm / 39 x 47.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 107

Een kaart van Amsterdam, ca. 1600

Gravure, 23.5 x 32 cm / 39 x 47.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 108

Johannes Weiland (1856-1909) - De geleerde

Aquarel, r.o. gesigneerd, 34.8 x 25 / 38.8 x 29 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 109

Arthur Feudel (1857-1929) - Uitwatering bij Katwijk

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 43 x 70 / 57 x 85 cm.

Verkocht voor € 850

Lotnummer 110

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met citroen op tinnen bord

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / niet ingelijst.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 111

Jan Korthals (1916-1972) - de Kaasmarkt te Alkmaar

Aquarel, r.o. gesigneerd, 31.5 x 42.7 / 52 x 63 cm.

Te koop voor € 450

Lotnummer 112

Naar Josef Karl Stieler, ca. 1900 - Miniatuurportret van keizerin Elisabeth van Oostenrijk en Hongarije (Sissi)

Olieverf op (olifant) ivoor, r.m. gesigneerd, 8 x 6 cm / 15.5 x 13 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 113

Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) - De Nieuwezijds Voorburgwal vóór de demping in 1884

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, met gezicht op Paleis op de Dam, 31 x 48 cm / 56 x 72 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 114

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Herderin met schaapskudde op de hei

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 41.2 x 60 cm / 58.2 x 78.7 cm.

Verkocht voor € 3000

Lotnummer 115

Frederick Arends (1949) - Wintertafereel in 19e eeuws trant

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 100 / 91 x 121 cm.

Verkocht voor € 3400

Lotnummer 116

Omgeving Franz Anton Weiss (1729-1784) - Aanbidding der Koningen

Olieverf op (verdoekt) doek, 55.2 x 42.5 cm / 69.8 x 56.6 cm.

Te koop voor € 2500

Lotnummer 117

August Johannes Le Gras (1864-1915) - Jachthonden in open veld

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 100 cm / 96 x 136 cm.

Verkocht voor € 1400

Lotnummer 118

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) - Boerin met kippen op landweg

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1909, 26 x 37,5 cm / 44 x 55 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 119

Wilhelm Hambüchen (1869-1939) - Schelpenvisser

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60.5 x 85 cm / 79.5 x 104.5 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 120

Hubert Sattler (1817-1904) - De wandeling

Olieverf op paneel, r.o. met pseudoniem L. Ritschard gesigneerd, 16 x 22.5 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 121

Berend Jan Brouwer (1872-1936) - "Driemolenpolder"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 / 43 x 53 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 122

Matthaeus Merian (1593-1650) - Groninga

Gravure uit 1646, 29.5 x 37 / 57.4 x 64.4 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 123

P. Schenk - Kaart met de Nederlandse forten aan de Schelde, 1747

Gravure, titel: "Naaukeurige Afbeelding Der Forten Fredrik Hendrik, Lillo, de Kruysschans en Liefkenshoek, met de daaromtrent leggende Sterktens en geinnundeerde Landeryen", 51.5 x 37 / 72 x 57.8 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 124

Jacobus Johannes Cremer (1827-1880) en Willem Tjarda van Starckenborgh Stachouwer (1823-1885) - "Riviergezigt bij buiig weer"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '51, 82 x 114 cm / 110 x 143 cm - Cremer's zus Louise was getrouwd met Starkenborgh's broer Nicolaas. Dit werk hing op de tentoonstelling "Levende Meesters" bij H.J. Groot te Den Haag in 1851 en is op veiling aangeboden bij van Marle & Bignell in 1948.

Te koop voor € 4000

Lotnummer 125

Een miniatuurportret van een meisje met bal

Beschilderd porselein, 8.2 x 6 cm, in messing lijstje, 12.5 x 9.5 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: