Gemengde techniek/collage, r.o. gesigneerd, 40 x 40.5 cm / 42.5 x 42.8 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 45.5 x 70.5 cm / 62.2 x 87 cm.
Verkocht voor € 460
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 45 x 60 / 55.5 x 70.5 cm, in originele lijst vervaardigd door Dirk Smorenberg - defecten, w.o. scheurtje en craquelé.
Verkocht voor € 1600
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 41 x 28.5 / 58.3 x 46 cm.
Verkocht voor € 750
Gouache, l.o. gesigneerd, 32 x 50 cm / 56 x 71 cm.
Verkocht voor € 150
Gravure, 25.5 x 33.5 cm / 39 x 47.5 cm.
Verkocht voor € 60
Gravure, 23.5 x 32 cm / 39 x 47.5 cm.
Verkocht voor € 120
Aquarel, r.o. gesigneerd, 34.8 x 25 / 38.8 x 29 cm.
Verkocht voor € 190
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 43 x 70 / 57 x 85 cm.
Verkocht voor € 850
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 160
Aquarel, r.o. gesigneerd, 31.5 x 42.7 / 52 x 63 cm.
Te koop voor € 450
Olieverf op (olifant) ivoor, r.m. gesigneerd, 8 x 6 cm / 15.5 x 13 cm.
Verkocht voor € 600
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, met gezicht op Paleis op de Dam, 31 x 48 cm / 56 x 72 cm.
Verkocht voor € 1100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 41.2 x 60 cm / 58.2 x 78.7 cm.
Verkocht voor € 3000
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 100 / 91 x 121 cm.
Verkocht voor € 3400
Olieverf op (verdoekt) doek, 55.2 x 42.5 cm / 69.8 x 56.6 cm.
Te koop voor € 2500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 100 cm / 96 x 136 cm.
Verkocht voor € 1400
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1909, 26 x 37,5 cm / 44 x 55 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60.5 x 85 cm / 79.5 x 104.5 cm.
Verkocht voor € 550
Olieverf op paneel, r.o. met pseudoniem L. Ritschard gesigneerd, 16 x 22.5 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 / 43 x 53 cm.
Verkocht voor € 150
Gravure uit 1646, 29.5 x 37 / 57.4 x 64.4 cm.
Verkocht voor € 100
Gravure, titel: "Naaukeurige Afbeelding Der Forten Fredrik Hendrik, Lillo, de Kruysschans en Liefkenshoek, met de daaromtrent leggende Sterktens en geinnundeerde Landeryen", 51.5 x 37 / 72 x 57.8 cm.
Te koop voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '51, 82 x 114 cm / 110 x 143 cm - Cremer's zus Louise was getrouwd met Starkenborgh's broer Nicolaas. Dit werk hing op de tentoonstelling "Levende Meesters" bij H.J. Groot te Den Haag in 1851 en is op veiling aangeboden bij van Marle & Bignell in 1948.
Te koop voor € 4000
Beschilderd porselein, 8.2 x 6 cm, in messing lijstje, 12.5 x 9.5 cm.
Verkocht voor € 40