Olieverf op paneel, l.o. gemonogrammeerd, 50.5 x 65 cm / 61 x 75.5 cm.
Verkocht voor € 170
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 57.5 x 67.5 cm.
Te koop voor € 240
Aquarel, l.o. onduidelijk gesigneerd, 26.5 x 34.5 cm / 56 x 65.8 cm.
Te koop voor € 270
Houtsnede, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 35 x 39.8 cm.
Verkocht voor € 400
Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 23 x 30 cm / 42.5 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 150
Marouflé, l.o. gesigneerd, 25 x 34 cm / 36 x 45 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm / 74 x 63 cm.
Verkocht voor € 300
2x olieverf op (olifant) ivoor, 5 x 3.5 cm (2x), in ivoren lijstje met messing monturen, 10.3 x 8.5 cm (2x).
Te koop voor € 160
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1891, 29 x 36 / 46.7 x 53.2 - twee scheurtjes in papier.
Verkocht voor € 140
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, verso genummerd 221, 40.5 x 50.5 / 56.2 x 65.8 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 80 cm / 70 x 100 cm.
Verkocht voor € 850
2x olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 x 15 cm / 26 x 22 cm.
Verkocht voor € 420
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.3 x 40.5 / 77.7 x 67.7 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 38 x 65 cm / 50 x 76.5 cm.
Verkocht voor € 2200
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40.5 cm / 43.7 x 53.5 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 45 x 50 cm / 57.5 x 62.5 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 9.5 x 14.2 / 21.6 x 26 cm.
Verkocht voor € 550
Kleurenets l.o. gesigneerd, eigen druk, 47 x 34.5 / 70 x 54 cm
Verkocht voor € 260
Marouflé, r.o. gesigneerd, mogelijk Middelburg, 31 x 56.5 cm / 54 x 79.5 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 70 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 37.5 x 47 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd 1879, 82 x 69.5 cm / 101 x 89 cm - enkele stukjes verf in het gezicht ontbreken.
Te koop voor € 750
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd '48, 14 x 20 cm / 34 x 39 cm.
Verkocht voor € 250
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 43 x 38 cm / 61 x 55.5 cm - ontwerp voor de omslagillustratie van het gelijknamige boek van Ditha Holesch.
Verkocht voor € 1900