Kavels per pagina:

Mogelijk Willem George Frederik Jansen (1871-1949) - Hollands stadsgezicht

Olieverf op paneel, l.o. gemonogrammeerd, 50.5 x 65 cm / 61 x 75.5 cm.

Verkocht voor € 170

Cornelis Koppenol (1865-1946) - Gezicht op Antwerpen

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 57.5 x 67.5 cm.

Te koop voor € 240

Hollandse school, 19e eeuw - 17e eeuwse ruiter met paard

Aquarel, l.o. onduidelijk gesigneerd, 26.5 x 34.5 cm / 56 x 65.8 cm.

Te koop voor € 270

Jan Mankes (1889-1920) - Schreeuwende kraai

Houtsnede, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 35 x 39.8 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 30

Jan Jacob Rudolf de Wetstein Pfister (1866-1937) - Middeleeuwse ontvangst ceremonie voor kasteel

Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 23 x 30 cm / 42.5 x 50.5 cm.

Verkocht voor € 150

Guy Séradour (1922-2007) - Schilder aan de Franse kust

Marouflé, l.o. gesigneerd, 25 x 34 cm / 36 x 45 cm.

Verkocht voor € 80

Herman Bogman (1890-1975) - Stilleven met gele rozen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm / 74 x 63 cm.

Verkocht voor € 300

Twee portretminiaturen van koning Karel I van Engeland en koningin Henriëtta Maria van Frankrijk, vroege 20e eeuw

2x olieverf op (olifant) ivoor, 5 x 3.5 cm (2x), in ivoren lijstje met messing monturen, 10.3 x 8.5 cm (2x).

Te koop voor € 160

Lodewijk Philippus "Louis" Stutterheim (1873-1943) - Scheveningse bomschuiten in de branding

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1891, 29 x 36 / 46.7 x 53.2 - twee scheurtjes in papier.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 35

Alexander Coenraad Rosemeier (1888-1992) - Boerderij in de lente

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, verso genummerd 221, 40.5 x 50.5 / 56.2 x 65.8 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 36

Willem Jan Pieter van der Does (1889-1966) - Boten voor Indische kust

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 80 cm / 70 x 100 cm.

Verkocht voor € 850

Lotnummer 37

Willem Jan Pieter van der Does (1889-1966) - Boer met koe en vrouwen op landweg

2x olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 x 15 cm / 26 x 22 cm.

Verkocht voor € 420

Jan Knikker jr. (1911-1990) - Zomers landschap met boerenkar

Te koop voor € 300

Lotnummer 39

Martinus Schildt (1867-1921) - Echtpaar in interieur

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.3 x 40.5 / 77.7 x 67.7 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 40

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Schapen in de stal

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 38 x 65 cm / 50 x 76.5 cm.

Verkocht voor € 2200

Lotnummer 41

R. Chauvin - Het sorteren van de vangst op het Katwijkse strand

Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40.5 cm / 43.7 x 53.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 42

Johannes Embrosius van de Wetering de Rooij (1877-1972) - "Aan de Waal"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 45 x 50 cm / 57.5 x 62.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 43

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875-1927) - Bomschuit op het droge

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 9.5 x 14.2 / 21.6 x 26 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 44

Anton Heijboer (1924-2005) - danseres

Kleurenets l.o. gesigneerd, eigen druk, 47 x 34.5 / 70 x 54 cm

Verkocht voor € 260

Lotnummer 45

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Hollands stadsgezicht

Marouflé, r.o. gesigneerd, mogelijk Middelburg, 31 x 56.5 cm / 54 x 79.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 46

Adrianus Johannes "Arie" Zwart (1903-1981) - Herfstlandschap met schuurtje en boerderij

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 70 cm / niet ingelijst.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 47

Aris Knikker (1887-1962) - Boerderij aan water

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 37.5 x 47 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 48

Léon Herbo (1850-1907) - Portret van een dame met roos

Olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd 1879, 82 x 69.5 cm / 101 x 89 cm - enkele stukjes verf in het gezicht ontbreken.

Te koop voor € 750

Lotnummer 49

Mogelijk Herman Frederick Carel ten Kate (1822-1891) - Taverne scène

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd '48, 14 x 20 cm / 34 x 39 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 50

Anton Pieck (1895-1987) - Manso de Poema

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 43 x 38 cm / 61 x 55.5 cm - ontwerp voor de omslagillustratie van het gelijknamige boek van Ditha Holesch.

Verkocht voor € 1900

Kavels per pagina: