Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1-474)

Dinsdag 11 februari, 18.30 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 428

Simon Maris (1873-1935) - Bellen blazen

Olieverf op doek, verso gesigneerd dan wel toegeschreven, voorzien van tentoonstellingslabel Arti et Amicitiae, 1942, 60 x 43 cm / 76 x 58 cm - veel craquelures, kale plekjes.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 429

Franse school, 19e eeuw; vermoedelijk Jean Charles Leblanc - Valkenier met geslagen reiger

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 47 x 38 cm / 72 x 64 cm - retouches o.a. bij signatuur, monogram later toegevoegd.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 430

Richard Barrie Treleaven (1920-2009)- Valkenjacht in Wales

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1998, 36 x 61 cm / 45.5 x 70.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 431

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) - Vrouw voor spiegel

Litho 380/1250, postume druk, r.o. voorzien van 'Toulouse Lautrec Circle' droogstempel, 50 x 38.5 cm / 68.2 x 54.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 432

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) - La clownesse assise

Litho 380/1250, postume druk, r.o. voorzien van 'Toulouse Lautrec Circle' droogstempel, 50.5 x 39 cm / 68.2 x 54.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 433

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) - Elles

Te koop voor € 150

Lotnummer 434

Hollandse school, 1e helft 20e eeuw - Stilleven met appels en schenkkan

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 31 x 43 cm / 49 x 60 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 435

Hollandse school, vroege 20e eeuw - Man op bankje in bos

Olieverf op doek, r.o. J.M. Boddeus gesigneerd, 30 x 40 cm / 46 x 56 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 436

Jacques Weismann (1878-?) - De Dienstbode

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 44 x 36 cm / 52 x 43 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 437

Hollandse school - Appelboom in bloei

Olieverf op board, r.o. onduidelijk (F. van Aken?) gesigneerd, 30 x 40 cm / 36 x 46 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 438

Geo Poggenbeek (1853-1903) - Slapende eenden

Aquarel, l.o. gesigneerd, 18 x 25 cm / 33 x 40.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 439

I. Müller - Alpenlandschap in de sneeuw

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '82, 50 x 65 cm / 53 x 68 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 440

Henk Dekker (1897-1974) - Binnenvarende Scheveningse vissersschepen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 70.5 cm / 69.5 x 89.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 441

Maria Zielinska (1956) - Night out

Acrylverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 91 cm / 63.5 x 93.5 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 442

Maria Zielinska (1956) - Tango café

Verkocht voor € 460

Lotnummer 443

Maria Zielinska (1956) - Cabaret

Te koop voor € 450

Lotnummer 444

Hollandse school - Zeilbootjes bij de Kaagsociëteit

Olieverf op board, 40 x 49.8 cm / 51.8 x 62.1 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 445

Hollandse school - Wildvangvalk op geslagen roek

Olieverf op doek, l.o. J.M. Boddeus gesigneerd en verso gedateerd 1943, 40 x 60 cm / 52.5 x 72.5 cm - gaatje in doek.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 446

Jacob Wigersma (1877-1957) - Interieur met zelfportret in de spiegel

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 65 x 47 cm / 76 x 60 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 447

Onduidelijk gesigneerd - Stadsgezicht met figuren bij rijtuigen

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 26.2 x 25 cm / 33 x 31.8 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 448

Hollandse school - Dode sperwer

Olieverf op doek, r.o. P. Egmond gesigneerd en gedateerd 1894, - niet ingelijst, gaatjes in doek.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 449

Jacob Wigersma (1877-1957) - Kerkinterieur in 17e-eeuwse trant

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 58 x 68 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 450

Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) - Gezicht op het stadhuis van Veere vanaf de Kaai

Aquarel, l.o. gesigneerd, 26.5 x 20 / 51 x 45 cm - opgeplakt.

Te koop voor € 240

Lotnummer 451

Matthijs Dijkstra (XX) - Geschoten Korhoen

Olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd Nunspeet 1940, 46 x 31.5 / 52 x 36.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 452

Zwitserse school, midden 20e eeuw - Gezicht op een Zwitsers klooster

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 46 x 38 cm / 57.5 x 49.5 cm.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: