Handgekleurde kopergravures, Jan Barend Elwe en Dirk Meland Langeveld - "Kaartje van de Provincie van Zuid Holland na de laatste Verbetering", 1781-1800, 18.5 x 25 cm / 35 x 40.5 cm en Lodovico Guicciardini en W.J. Blaeu: "Arnhemium Gelriae," 1612, 19 x 27 cm en 45 x 50 cm.
Verkocht voor € 60
Acrylverf op karton, l.o. gesigneerd, 24.5 x 24.7 cm / 57.6 x 56.8 cm.
Verkocht voor € 80
Daniel Stoopendaal: de slag bij Kijkduin, 27 x 50.5 cm / 41 x 63.5 cm en Daniel Vrijdag: de slag bij Plymouth, 16.5 x 21 cm/ 32.5 x 35 cm
Verkocht voor € 110
Zeefdruk 132/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 68.7 x 83 cm / 101.5 x 113 cm.
Te koop voor € 80
Zeefdruk 130/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 69 x 83 cm / 102.5 x 112.5 cm.
Te koop voor € 80
Zeefdruk 37/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 200, 75.5 x 66 cm / 102.7 x 93 cm.
Verkocht voor € 80
Gemengde techniek (houtskool met gouache), r.o. gesigneerd, 11 x 25 cm / 26 x 34 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op board, 38.5 x 48.5 cm / 53.5 x 63.5 cm.
Verkocht voor € 80
Aquarel, r.o. gesigneerd, 18.5 x 27.6 cm / niet ingelijst.
Te koop voor € 65
Afmetingen afbeeldingen: Amsterdam: 24.3 x 38 cm en 27.5 x 39.5 cm en Parijs: 24.6 x 39.6 cm.
Verkocht voor € 30
Gravure, handgekleurd, 27.5 x 33.5 cm / 46.2 x 51.6 cm.
Verkocht voor € 35
Gravure, handgekleurd, "Ducatus Limburgum", 1645, 38 x 49.5 cm / 60 x 70.5 cm.
Verkocht voor € 130
Populierenhout, Petrus en Paulus, 39 x 18.5 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 21 x 16 cm / 25.5 x 20 cm.
Verkocht voor € 260
Aquarel, r.b. gesigneerd, 47 x 34 cm / 63 x 48 cm.
Te koop voor € 200
Pastel, r.o. gesigneerd, 33 x 43.5 cm / 51 x 62 cm.
Te koop voor € 40
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 26 x 35 cm / 37.5 x 45.5 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, valselijk H. v.d. Sande r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 30 x 36 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20.5 x 30.5 cm / 34 x 43.5 cm.
Verkocht voor € 650
Voorzien van plexiglazen omlijsting, 80 x 120 cm.
Te koop voor € 100
Voorzien van plexiglazen omlijsting, 70 x 180 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 50 x 40 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 90
Een druk naar een tapijt, 57 x 40 cm / 80 x 61 cm.
Te koop voor € 65
Ets, potlood gesigneerd, editie O. Felsing, Berlin, 29 x 30 cm / 40 x 54 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 400
Olieverf, niet gesigneerd, 25.5 x 35 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 120