Kavels per pagina:

Lotnummer 402

Twee topografische kaarten: Zuid-Holland en Arnhem

Handgekleurde kopergravures, Jan Barend Elwe en Dirk Meland Langeveld - "Kaartje van de Provincie van Zuid Holland na de laatste Verbetering", 1781-1800, 18.5 x 25 cm / 35 x 40.5 cm en Lodovico Guicciardini en W.J. Blaeu: "Arnhemium Gelriae," 1612, 19 x 27 cm en 45 x 50 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 403

Shunyam Stevenick (1953) - Walrus

Acrylverf op karton, l.o. gesigneerd, 24.5 x 24.7 cm / 57.6 x 56.8 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 404

Twee prenten voorstellende zeeslagen onder Michiel de Ruijter

Daniel Stoopendaal: de slag bij Kijkduin, 27 x 50.5 cm / 41 x 63.5 cm en Daniel Vrijdag: de slag bij Plymouth, 16.5 x 21 cm/ 32.5 x 35 cm

Verkocht voor € 110

Lotnummer 405

Theo Mackaay (1950) - Figuur

Zeefdruk 132/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 68.7 x 83 cm / 101.5 x 113 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 406

Theo Mackaay (1950) - Figuur

Zeefdruk 130/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 69 x 83 cm / 102.5 x 112.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 407

Willem van Scheijndel (1952-2017) - Moustique Anopheles

Zeefdruk 37/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 200, 75.5 x 66 cm / 102.7 x 93 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 408

Cornelis Jan Mension (1882-1950) - Liggende ijsbeer

Gemengde techniek (houtskool met gouache), r.o. gesigneerd, 11 x 25 cm / 26 x 34 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 409

Canadese school - Landschap met boerderij

Olieverf op board, 38.5 x 48.5 cm / 53.5 x 63.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 410

Hollandse school, ca. 1900 - Gezicht op Gorinchem

Aquarel, r.o. gesigneerd, 18.5 x 27.6 cm / niet ingelijst.

Te koop voor € 65

Lotnummer 411

Drie 18e eeuwse opticaprenten: 2x Amsterdam en 1x Parijs

Afmetingen afbeeldingen: Amsterdam: 24.3 x 38 cm en 27.5 x 39.5 cm en Parijs: 24.6 x 39.6 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 412

Jan Caspar Philips (c.1700-c.1773) - 's Lands Geschut-Huis

Gravure, handgekleurd, 27.5 x 33.5 cm / 46.2 x 51.6 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 413

Joan Blaeu (1599-1673) - Een topografische kaart van Limburg

Gravure, handgekleurd, "Ducatus Limburgum", 1645, 38 x 49.5 cm / 60 x 70.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 414

Twee paneeltjes met voorstelling van 2 heiligen, vermoedelijk Italië, vroeg 19e eeuw

Populierenhout, Petrus en Paulus, 39 x 18.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 415

Hollandse school, 17e eeuw - Bij de chirurgijn

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 21 x 16 cm / 25.5 x 20 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 416

Toegeschreven aan Willem F.A.I. Vaarzon Morel - Vrouwelijk naakt op de rug bezien

Aquarel, r.b. gesigneerd, 47 x 34 cm / 63 x 48 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 417

Annie Bruin (1870-1961) - Boerderij op de hei

Pastel, r.o. gesigneerd, 33 x 43.5 cm / 51 x 62 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 419

Piet Schipperus (1840-1929) - Molens in landschap

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 26 x 35 cm / 37.5 x 45.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 420

Hollandse school - Rustende schapen bij boompje

Olieverf op paneel, valselijk H. v.d. Sande r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 30 x 36 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 421

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Boerenerf met waterpomp

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20.5 x 30.5 cm / 34 x 43.5 cm.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 422

Een foto van een paard

Voorzien van plexiglazen omlijsting, 80 x 120 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 423

Een foto van het Zwinger paleis te Dresden

Voorzien van plexiglazen omlijsting, 70 x 180 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 424

Joop Kropff (1892-1979) - Bloemstilleven

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 50 x 40 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 425

Jean Lurcat (1892-1966) - Le Coq

Een druk naar een tapijt, 57 x 40 cm / 80 x 61 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 426

Käthe Kollwitz (1867-1945)- "Junges Paar"

Ets, potlood gesigneerd, editie O. Felsing, Berlin, 29 x 30 cm / 40 x 54 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 427

Europese school, 19e eeuw - Een grand tour schets van Pompeï

Olieverf, niet gesigneerd, 25.5 x 35 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 120

Kavels per pagina: