Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 27.5 x 37 cm / 47 x 55 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverfschets op board, l.o. gemonogrammeerd, 15 x 20 cm / 29 x 34 cm.
Verkocht voor € 380
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 14.5 x 34 cm / 29 x 49 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op paneel, l.o. gemonogrammeerd en verso gesigneerd en geannoteerd "aan R. Slagter 1904," 14 x 18 cm / 24 x 28 cm - barst in paneel, niet ingelijst.
Verkocht voor € 60
Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 25 x 34 cm / 40.5 x 51.5 cm.
Verkocht voor € 70
Gehoogde potloodtekening, l.o. gesigneerd en gedateerd 20/3/'50, 19 x 12.5 cm.
Verkocht voor € 100
W.o. een Japanse houtsnede, Jacoba van Bieren op valkenjacht, etc., daarbij een schilderijtje van een kraai in winterlandschap.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. onduidelijk (W. Roland?) gesigneerd, 53.5 x 42.5 cm / 81 x 70 cm.
Verkocht voor € 300
Litho 7/35 (Romeins genummerd), m.o. gesigneerd, 65 x 50 cm / 66 x 51 cm.
Verkocht voor € 110
Zeefdruk 201/250, niet gesigneerd, 75 x 56 cm / 92 x 71 cm (herkomst Galerie Aad Leemans).
Te koop voor € 120
Marouflé, r.o. gemonogrammeerd, 39 x 49 cm / 49 x 59 cm.
Verkocht voor € 340
Olieverf op paneel, l.o. onduidelijk gesigneerd, 40.5 x 31 cm - niet ingelijst, barsten.
Verkocht voor € 25
Olieverf op doek, 25.4 x 29.5 cm / 39 x 43 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op paneel, 22.3 x 27.9 cm / 34.7 x 40.8 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 71 cm / 63.5 x 83.5 cm.
Te koop voor € 600
Te koop voor € 1000
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70.8 x 51.6 cm / 89.7 x 69.6 cm.
Verkocht voor € 220
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 41.5 x 51 cm / 63 x 72.8 cm.
Te koop voor € 360
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 43 x 53 cm.
Te koop voor € 460
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en r.b. geannoteerd 'Hilda, Paris, 19-XI, 1877', 30 x 23.5 cm / 42.5 x 36.5 cm.
Te koop voor € 900
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1929, 41.2. x 26.5 / 53.6. x 43 .6 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20 x 16 cm / 30 x 26 cm.
Verkocht voor € 420
Te koop voor € 240