Kavels per pagina:

Lotnummer 453

Hollandse school, 18e/19e eeuw - Visser in landschap

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 27.5 x 37 cm / 47 x 55 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 454

Charles Rochussen (1814-1894) - De valkenjacht

Olieverfschets op board, l.o. gemonogrammeerd, 15 x 20 cm / 29 x 34 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 455

Théophile de Bock (1851-1904) - " 't Zwarte water"

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 14.5 x 34 cm / 29 x 49 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 456

Frans Langeveld (1876/77-1939) - Spelend meisje op boerenerf

Olieverf op paneel, l.o. gemonogrammeerd en verso gesigneerd en geannoteerd "aan R. Slagter 1904," 14 x 18 cm / 24 x 28 cm - barst in paneel, niet ingelijst.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 457

Jo Schrijnder (1894-1968) - Fazant in duinlandschap

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 25 x 34 cm / 40.5 x 51.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 458

Hendrik Johannes Slijper (1922-2007) - Buizerd "Bruno"

Gehoogde potloodtekening, l.o. gesigneerd en gedateerd 20/3/'50, 19 x 12.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 459

Een kavel grafiek m.b.t. de (valken-)jacht

W.o. een Japanse houtsnede, Jacoba van Bieren op valkenjacht, etc., daarbij een schilderijtje van een kraai in winterlandschap.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 460

Hollandse school, einde 19e eeuw - De kaartspelers

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk (W. Roland?) gesigneerd, 53.5 x 42.5 cm / 81 x 70 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 461

Herman Brood (1946-2001) - "Bumper to bumper"

Litho 7/35 (Romeins genummerd), m.o. gesigneerd, 65 x 50 cm / 66 x 51 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 462

Herman Brood (1946-2001) - De zanger

Zeefdruk 201/250, niet gesigneerd, 75 x 56 cm / 92 x 71 cm (herkomst Galerie Aad Leemans).

Te koop voor € 120

Lotnummer 463

Jan Voerman jr. (1890-1976) - Bos van Molecaten (Hattem)

Marouflé, r.o. gemonogrammeerd, 39 x 49 cm / 49 x 59 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 464

Hollandse school, ca. 1900 - Straatscène

Olieverf op paneel, l.o. onduidelijk gesigneerd, 40.5 x 31 cm - niet ingelijst, barsten.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 465

Hollandse school, 19e eeuw - Wassende moeder en kind in boereninterieur

Olieverf op doek, 25.4 x 29.5 cm / 39 x 43 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 466

Engelse school, tweede helft 19e eeuw - Landschap met vissers en zeilboot bij boerderij

Olieverf op paneel, 22.3 x 27.9 cm / 34.7 x 40.8 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 467

Henk Dekker (1897-1974) - Vissersschip op het strand

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 71 cm / 63.5 x 83.5 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 468

Henry Schouten (1857/64-1927) - Koeien in de wei

Te koop voor € 1000

Lotnummer 469

Willem 'Wim' Bos (1906-1977) - Driemaster in de Rotterdamse haven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70.8 x 51.6 cm / 89.7 x 69.6 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 470

Aris Knikker (1887-1962) - Landschap met boer en polderschuit

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 41.5 x 51 cm / 63 x 72.8 cm.

Te koop voor € 360

Lotnummer 471

Egnatius Ydema (1876-1937) - Gezicht op de Dorpskerk, bijgenaamd De Peperbus, te Leidschendam

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 43 x 53 cm.

Te koop voor € 460

Lotnummer 472

Rudolf Ernst (1854-1932) - Portret van een klein meisje

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en r.b. geannoteerd 'Hilda, Paris, 19-XI, 1877', 30 x 23.5 cm / 42.5 x 36.5 cm.

Te koop voor € 900

Lotnummer 473

Toegeschreven aan Jan Voerman jr. (1890-1976) - Aronskelken

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1929, 41.2. x 26.5 / 53.6. x 43 .6 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 474

Henk Poeder (1964) - IJsvogel op besneeuwde tak

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20 x 16 cm / 30 x 26 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer volgt

Anton Heyboer (1924-2005) - Spetter kip

Te koop voor € 240

Kavels per pagina: