Kavels per pagina:

Lotnummer 51

Anton Pieck (1895-1987) - Meisje met ossenslee in Alpenlandschap

Aquarel en potlood, r.o. gesigneerd, 42.5 x 37 cm / 61 x 55 cm.

Verkocht voor € 1900

Lotnummer 52

Anton Pieck (1895-1987) - Kalkoen

Houtsnede 34/100 e, r.o. gesigneerd, 12.5 x 11 / 25 x 22.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 53

André Chalet (1954) - Op het strand

Marouflé, r.o. gesigneerd, 24.5 x 30.5 cm / 39 x 45 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 54

Niet gesigneerd, eerste helft 19e eeuw - Dorst lessen

Olieverf op paneel, 16.5 x 18.5 cm / 29.5 x 31.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 55

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met fruit

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / niet ingelijst.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 56

Een topografische kaart van Friesland - "Dominii Frisiae Tabula, inter Flevum et Lavicam"

Handgekleurde kopergravure, Nicolaas Visscher, vermoedelijk 1665, 47 × 56 cm / 56 x 65.5 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 57

Een zeldzame topografische kaart van België, Holland, Batavia en Nieuw Nederland - "Belgii pars Septentrionalis communi nomine vulgo Hollandia"

Handgekleurde kopergravure, Cornelius Kribber, Utrecht 1751, 49.5 x 60 cm / 57 x 69.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 58

Joop Kropff (1892-1979) - Montelbaanstoren te Amsterdam

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 24 x 18 / 43 x 37 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 59

Ledek Sukadi (1969) - Drie composities met vrouwen

Olieverf op doek, alle drie gesigneerd en gedateerd '93, 0 x 40 cm (3x) / 42 x 42 cm (3x).

Te koop voor € 150

Lotnummer 60

Li Xiaofeng (1968) - Figuren

Verkocht voor € 400

Lotnummer 61

Jan Nederlof (1947) - Stilleven met peren

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 2011, 10.5 x 15.4 / 30 x 35 cm - butsje lijst.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 62

Naar Johan Adolph Rust (1828-1915) - Schepen voor de kust

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 35 x 26 cm / 39 x 48 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 63

Anton Pieck (1895-1987) - Portaal Oudezijds Voorburgwal

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en l.o. opdracht: "voor den heer G.J.F. Kaal", 17.5 x 11.5 cm / 35 x 27 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 64

Europese school, eerste helft 19e eeuw - Zeeslag

Olieverf op (verdoekt) doek, 37 x 54.5 cm / 51.5 x 68.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 65

Dirk Smorenberg (1883-1960) - De Loosdrechtse plassen in winter

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 39 x 60.5 cm / 45.5 X 66 cm.

Verkocht voor € 2300

Lotnummer 66

Petrus Antonius Hermanus 'Peter' Brouwer (1935-2010) - Schepen bij havenhoofd

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm / 70.5 x 90 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 67

Jacob Abraham "Jacques" Zon (1872-1932) - Duinlandschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 43 x 53.5 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 68

Jacob van Rossum (1881-1963) - Schelpenvisser

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40.5 / 44 x 55 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 69

Jacob Simon Hendrik "Hein" Kever (1854-1922) - Handwerkende vrouwen op erf

Aquarel, l.o. gesigneerd, 28.8 x 38.8 cm / 42.8 x 52.8 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 70

George Hendrik Breitner (1857-1923) - Artillerie te velde

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 17.5 x 20 cm / 31.5 x 34 cm.

Verkocht voor € 5500

Lotnummer 71

Henk Houtkoop (1937) - Gezicht op de Magere Brug te Amsterdam

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 45 x 60 cm / 50 x 65 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 72

Johannes Coenraad 'Jan' Bleys (1868-1952) - Anjers in glazen vaas

Pastel, r.o. gesigneerd, 52.5 x 34 cm / 59 x 40.5 cm.

Te koop voor € 75

Lotnummer 73

Hollandse school - Stilleven in 17e-eeuwse trant

Olieverf op paneel, r.m. G. Verbeek gesigneerd, 40 x 30 cm / 51 x 41 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 74

Hollandse school 19e eeuw - Portret van een dame

Olieverf op paneel, 42 x 27 / 55 x 42 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 75

Johan van Haensbergen (1642-1705) - Portret van een jongetje met vogel

Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd, 48 x 37.5 cm / 64.5 x 54 cm - bedoekt, retouche rechtervoetje.

Verkocht voor € 3200

Kavels per pagina: