Aquarel en potlood, r.o. gesigneerd, 42.5 x 37 cm / 61 x 55 cm.
Verkocht voor € 1900
Houtsnede 34/100 e, r.o. gesigneerd, 12.5 x 11 / 25 x 22.5 cm.
Verkocht voor € 150
Marouflé, r.o. gesigneerd, 24.5 x 30.5 cm / 39 x 45 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op paneel, 16.5 x 18.5 cm / 29.5 x 31.5 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 100
Handgekleurde kopergravure, Nicolaas Visscher, vermoedelijk 1665, 47 × 56 cm / 56 x 65.5 cm.
Verkocht voor € 280
Handgekleurde kopergravure, Cornelius Kribber, Utrecht 1751, 49.5 x 60 cm / 57 x 69.5 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 24 x 18 / 43 x 37 cm.
Verkocht voor € 180
Olieverf op doek, alle drie gesigneerd en gedateerd '93, 0 x 40 cm (3x) / 42 x 42 cm (3x).
Te koop voor € 150
Verkocht voor € 400
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 2011, 10.5 x 15.4 / 30 x 35 cm - butsje lijst.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 35 x 26 cm / 39 x 48 cm.
Verkocht voor € 280
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en l.o. opdracht: "voor den heer G.J.F. Kaal", 17.5 x 11.5 cm / 35 x 27 cm.
Verkocht voor € 180
Olieverf op (verdoekt) doek, 37 x 54.5 cm / 51.5 x 68.5 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 39 x 60.5 cm / 45.5 X 66 cm.
Verkocht voor € 2300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm / 70.5 x 90 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 43 x 53.5 cm.
Te koop voor € 140
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40.5 / 44 x 55 cm.
Verkocht voor € 320
Aquarel, l.o. gesigneerd, 28.8 x 38.8 cm / 42.8 x 52.8 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 17.5 x 20 cm / 31.5 x 34 cm.
Verkocht voor € 5500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 45 x 60 cm / 50 x 65 cm.
Verkocht voor € 120
Pastel, r.o. gesigneerd, 52.5 x 34 cm / 59 x 40.5 cm.
Te koop voor € 75
Olieverf op paneel, r.m. G. Verbeek gesigneerd, 40 x 30 cm / 51 x 41 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op paneel, 42 x 27 / 55 x 42 cm.
Te koop voor € 400
Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd, 48 x 37.5 cm / 64.5 x 54 cm - bedoekt, retouche rechtervoetje.
Verkocht voor € 3200