Kavels per pagina:

Lotnummer 76

Mogelijk Albert Zwartjes (1902-1976)- Bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 65 cm / 91.5 x 87 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 77

Cornelis Kuypers (1864-1932) - Hollands Polderlandschap

Marouflé, l.o. gesigneerd, 38 x 61 cm / 54 x 77 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 78

Jan Herman Barend Koekkoek (1840-1912) - Vissersvolk op het strand

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 33 cm / 45.5 x 57 cm.

Te koop voor € 1000

Lotnummer 79

Mogelijk Anthonie Louis Koster - Bollenvelden nabij Heemstede

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1930, 26 x 35.5 cm / 41.5 x 50.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 80

Mogelijk Frederik de Moucheron (1633-1686) - Italiaans landschap met figuren bij brug

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 34 x 42.8 cm/ 58.7 x 66.7 cm.

Verkocht voor € 1400

Lotnummer 81

Peter Klashorst (1957) - De drie gratiën

Zeefdruk 16/25, r.o. gesigneerd, 23 x 18.5 cm / 50.7 x 44.3 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 82

Clemens Briels (1946) - Bailarina de la lluvia

Reliëf van beschilderd kunsthars, oplage van 500, niet genummerd, l.o. op passe-partout gesigneerd en gedateerd '08, 21 x 16 cm / 44.5 x 34.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 83

Jan Radersma (1948) - Drieluik met spinnenpoten

Te koop voor € 120

Lotnummer 84

Adrianus Wulffaert (1804-1873) - Interieur met moeder, kind en gouvernante

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1840, 51.5 x 43.5 / 76.2 x 67.1 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 85

Johannes Evert Hendrik Akkeringa (1861-1942) - Spelende meisjes in het bos

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40.7 x 50.7 cm / 54.5 x 64.3 cm (herkomst: Sotheby's Amsterdam 1993).

Verkocht voor € 2000

Lotnummer 86

Herman Gordijn (1932-2017) - portret van een man

Kleurenets, 40/40, l.o. gesigneerd, 48.5 x 39.5 / 75 x 65 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 87

Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) - Handwerkend meisje bij geitenstal

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 32 cm / 60 x 52 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 88

Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) - Lezend meisje en etend jongetje

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 51 x 41 cm / 67 x 57 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 89

Hendricus Anthonius Dievenbach (1872-1946) - Bellen blazen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, r.o. gesigneerd, 40 x 50.5 / 58 x 68 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 90

Corneille (1922-2010) en Jean-Clarence Lambert - Boekwerk in map met drie zeefdrukken "Het oog van de zomer"

Oplage 70/250, 1992, in opdracht van Jaski Art Gallery.

Te koop voor € 300

Lotnummer 91

Omgeving Adriaan de Lelie - Galante scène met viool en vogelkooi

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 45 x 37 cm / 58.5 x 50.5 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 92

Engelse school, laatste kwart 17e eeuw - Miniatuurportret van Louise Renée de Penancourt de Kérouaille, de maîtresse van koning Karel II van Engeland

Olieverf op koper, 7 x 5.5 cm / 11.4 x 9.7 cm.

Te koop voor € 850

Lotnummer 93

Gerard de Wit (1931-2010) - Liggend naakt

Pastel, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 2001, 30 x 40 cm / 37 x 47 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 94

Evert Jan Ligtelijn (1893-1975) - Rustende boer aan vaart

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 29 x 37.5 cm / 35.5 x 43 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 95

Arend Jan van Driesten (1878-1969) - Plaslandschap

Aquarel, l.o. gesigneerd, 29 x 43 cm / 47 x 60 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 96

Joan Blaeu (1599-1673) - Binnenhof en Buitenhof te Den Haag

2 gravures, handgekleurd, "Curia Hollandiae Exterior” en “Curia Hollandiae Interior", 1649, 42 x 52 cm / 67 x 77 cm - gravure Binnenhof heeft 2 scheuren.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 97

Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) - Portret van een kersenetende man

Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 40.5 x 31 / 55.5 x 45.6 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 98

Frits Johan Goosen (1943) - "Amsterdam Oosterdok"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en verso gedateerd '92, 24 x 40 / 42 x 58 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 99

Frits Johan Goosen (1943) - "Zoutkamp"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en verso gedateerd '92, 40 x 60 / 58 x 78 cm.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 100

Jo Delahaut (1911-1992) - Compositie met rood, groen en blauw

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, verso genummerd 2, 30 x 24 cm / 51 x 41 cm - daarbij 2 monografieën m.b.t. de kunstenaar.

Verkocht voor € 1400

Kavels per pagina: