Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 65 cm / 91.5 x 87 cm.
Verkocht voor € 140
Marouflé, l.o. gesigneerd, 38 x 61 cm / 54 x 77 cm.
Te koop voor € 240
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 33 cm / 45.5 x 57 cm.
Te koop voor € 1000
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1930, 26 x 35.5 cm / 41.5 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 34 x 42.8 cm/ 58.7 x 66.7 cm.
Verkocht voor € 1400
Zeefdruk 16/25, r.o. gesigneerd, 23 x 18.5 cm / 50.7 x 44.3 cm.
Verkocht voor € 50
Reliëf van beschilderd kunsthars, oplage van 500, niet genummerd, l.o. op passe-partout gesigneerd en gedateerd '08, 21 x 16 cm / 44.5 x 34.5 cm.
Verkocht voor € 70
Te koop voor € 120
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1840, 51.5 x 43.5 / 76.2 x 67.1 cm.
Te koop voor € 1500
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40.7 x 50.7 cm / 54.5 x 64.3 cm (herkomst: Sotheby's Amsterdam 1993).
Verkocht voor € 2000
Kleurenets, 40/40, l.o. gesigneerd, 48.5 x 39.5 / 75 x 65 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 32 cm / 60 x 52 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 51 x 41 cm / 67 x 57 cm.
Te koop voor € 320
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, r.o. gesigneerd, 40 x 50.5 / 58 x 68 cm.
Verkocht voor € 200
Oplage 70/250, 1992, in opdracht van Jaski Art Gallery.
Te koop voor € 300
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 45 x 37 cm / 58.5 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 700
Olieverf op koper, 7 x 5.5 cm / 11.4 x 9.7 cm.
Te koop voor € 850
Pastel, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 2001, 30 x 40 cm / 37 x 47 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 29 x 37.5 cm / 35.5 x 43 cm.
Verkocht voor € 240
Aquarel, l.o. gesigneerd, 29 x 43 cm / 47 x 60 cm.
Te koop voor € 120
2 gravures, handgekleurd, "Curia Hollandiae Exterior” en “Curia Hollandiae Interior", 1649, 42 x 52 cm / 67 x 77 cm - gravure Binnenhof heeft 2 scheuren.
Verkocht voor € 460
Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 40.5 x 31 / 55.5 x 45.6 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en verso gedateerd '92, 24 x 40 / 42 x 58 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en verso gedateerd '92, 40 x 60 / 58 x 78 cm.
Verkocht voor € 750
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, verso genummerd 2, 30 x 24 cm / 51 x 41 cm - daarbij 2 monografieën m.b.t. de kunstenaar.
Verkocht voor € 1400