Kavels per pagina:

Lotnummer 126

Karel Appel (1921-2006) - Dancing man

Litho E.A. VI/X, r.o. gesigneerd en gedateerd 1970, 66 x 50.5 cm / 79.6 x 59.6 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 127

Hollandse school, vroege 20e eeuw - Stilleven met uien en steengoed fles

Olieverf op doek, l.o. JB gemonogrammeerd en gedateerd '19, verso toegeschreven aan Jan Bogaerts, 26.5 x 41 cm / 33.5 x 48.5 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 128

Jan Wiegers (1893-1959) - De Achterburgwal te Amsterdam

Lithografie, r.o. gesigneerd, 41 x 51 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 129

Boetak Hoiting (1948-1979) - "De gekaarste kater"

Olieverf op doek, 49 x 59 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 130

Hollandse school, 19e eeuw -Hollands wintertafereel

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 17 x 18.5 cm / 22 x 23.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 131

Adrianus Johannes Zwart (1903-1981) - "Violen"

Olieverf op doek, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd 1976, 40 x 50 cm / 53 x 63 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 132

Roger Raveel (1921-2013) - Tentoonstellingsaffiche

Litho, l.o. in de plaat gesigneerd, 1983, 71.5 x 53 cm / 73 x 54 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 133

Johan Hendrik Doeleman (1848-1913) - Vliegden aan heiderand

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 26.5 x 35.5 cm / 42 x 51 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 134

Willy Berkers (1935) - Stilleven met appels, doofpot en emmer

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 50 x 70/ 65.3 x 85.4 cm.

Verkocht voor € 720

Lotnummer 135

Xeno Münninghof (1873-1944) - bos- en duinlandschap

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 39 x 59 / 66 x 76 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 136

Cornelis Brandenburg (1883-1954) - Damrak en Kolk

2 kleurenetsen, beide r.o. gesigneerd, 39.5 x 61.5 cm en 31 x 18.5 cm / 52 x 74.5 cm en 48 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 137

Max Rädecker (1914-1987) - Strand met netten en ballen

Gouache, l.o. gesigneerd, 31.5 x 49 / 57 x 74 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 138

Max Rädecker (1914-1987) - Fort aan de kust

Gouache, l.o. gesigneerd, 48 x 61.5 / 75 x 88 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 139

S. Arsary gesigneerd - Oosterse man met kruik

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 60 cm / 89 x 69 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 140

Hollandse/Belgische school - Expressionistisch winterlandschap met landweg

Acryl op jute, niet gesigneerd, 45 x 62 cm / 57 x 75 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 141

Ludolph Berkemeier (1864-1931) - Vissers bij bomschuit

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 65 x 48 cm / 80 x 65 cm - scheurtje r.b.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 142

Wilhelmus Albertus Lammers (1857-1913) - Pluimvee in landschap

2x olieverf op paneel, l.o. en r.o. gesigneerd, 23 x 30.5 cm / 30 x 38 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 143

Onduidelijk gesigneerd - Naakte vrouw

Kleurenlitho 145/150, r.o. gesigneerd, 60.7 x 45.7 / 81.5 x 61.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 144

Rosina Wachtmeister (1939) - Zittende kater

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1986, 48 x 32.5 cm / 66.5 x 51.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 145

Bela K. gesigneerd - Casino in Nice

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1930, 55 x 35 cm / 75 x 54.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 146

Johannes "Jan" van Straaten (1880-1967) - Twee huzaren

Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 30 x 24 cm / 44.5 x 38 cm.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 147

Victor Bauffe (1849-1921) - Schuurtje aan het water

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 15 x 24. cm / 35 x 44 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 148

Willem Heytman (1950) - Stilleven met fles, fruit en bloemen in vaas

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 53.7 x 63.7 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 149

Jacoba Surie (1879-1970) - Lezende jongen en Italiaans terras

2x gemengde techniek, beide l.o. gesigneerd, 32 x 20.5 cm en 31 x 26.5 cm / 37 x 25 cm en 37 x 32 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 150

Hollandse school - Dorp aan de plas

Aquarel, l.o. Greeve of Greuve gesigneerd, 40 x 60 cm / 53.5 x 73.5 cm.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: