Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 63 x 73 cm - opbolling doek.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40.2 x 60.4 cm / 50.1 x 70.1 cm.
Verkocht voor € 40
Sepiatekening, r.o. onduidelijk (WBV?) gemonogrammeerd, 19.5 x 26 cm / 34 x 38 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 85 x 95 cm - kleine verfschade m.o..
Te koop voor € 250
Marouflé, r.o. gesigneerd, 32.5 x 49 cm / 48.2 x 64.7 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 35.2 x 50.2 cm / 50 x 65 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 110 x 79 cm / 127 x 94 cm.
Verkocht voor € 50
Ets 75/100, r.o. gesigneerd met potlood, 34.5 x 24.5 / 57 x 44 cm.
Verkocht voor € 45
Verguld hout en gips, binnenmaat: 93 x 100 cm, buitenmaat: 119.5 x 126.6 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 35.5 x 50.5 / 49 x 64 cm.
Te koop voor € 120
Kleurenlitho, schoolplaat, 35.5 x 43 cm / 54.7 x 61 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 36.5. x 45.5 / 53 x 62 cm
Verkocht voor € 80
Marouflé, l.o. gesigneerd, 24 x 33 cm / 37 x 46 cm.
Verkocht voor € 220
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm / 29.5 x 35.5 cm.
Verkocht voor € 65
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 100 x 80 / 120 x 100 cm - craquelures, gaatje in doek.
Verkocht voor € 320
Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 1729, 79 x 65 cm / 93 x 78 cm - waterschade.
Verkocht voor € 170
Acrylverf op doek, l.b. gesigneerd en gedateerd '08, 70 x 100 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 80
Acrylverf op doek, m.o. gesigneerd en gedateerd '08, 75 x 115 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 60
Acrylverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd '00, 100 x 100 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, r.o. J. v.d. S Bakhuijzen gesigneerd, 30 x 39 cm / 42 x 52 cm.
Verkocht voor € 200
37 x 42 cm /39.5 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 20
Gravure, 27 x 39 cm / 38 x 49.5 cm.
Verkocht voor € 20
Litho, 27.5 x 22 cm / 42 x 37 cm - vlekken.
Verkocht voor € 40
Marouflé, niet gesigneerd, in antieke eikenhouten lijst, 77 x 53 cm.
Verkocht voor € 35
Handgekleurde gravure, Robert de Vaugondy, 47.5 x 59 cm / 70.5 x 81 cm.
Verkocht voor € 40