Kavels per pagina:

Lotnummer 377

Hendricus Johannes 'Henk' van de Ende (1908-1998) - "Ven in Brabant"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 63 x 73 cm - opbolling doek.

Te koop voor € 80

Lotnummer 378

Hans Vermolen (1913-1993) - Boerderij aan water

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40.2 x 60.4 cm / 50.1 x 70.1 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 379

Hollandse school, 19e eeuw - Herder met vee in landschap

Sepiatekening, r.o. onduidelijk (WBV?) gemonogrammeerd, 19.5 x 26 cm / 34 x 38 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 380

Herman Jozef Wijngaard (1922-2012) - Plasgezicht met opvliegende eenden

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 85 x 95 cm - kleine verfschade m.o..

Te koop voor € 250

Lotnummer 381

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Poldergezicht de Does bij Leiderdorp

Marouflé, r.o. gesigneerd, 32.5 x 49 cm / 48.2 x 64.7 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 382

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Boerin op landweggetje bij Kerk

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 35.2 x 50.2 cm / 50 x 65 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 383

Joseph van de Wall Perné (1877-1941) - Zonnebloemen in vaas

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 110 x 79 cm / 127 x 94 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 384

Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987) - Het stadhuis te Leiden

Ets 75/100, r.o. gesigneerd met potlood, 34.5 x 24.5 / 57 x 44 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 385

Een grote schilderij of spiegel lijst, 19e eeuw

Verguld hout en gips, binnenmaat: 93 x 100 cm, buitenmaat: 119.5 x 126.6 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 386

Hendricus Johannes 'Henk' van de Ende (1908-1998) - Eenden aan de oever

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 35.5 x 50.5 / 49 x 64 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 387

Oostenrijkse school, 19e eeuw - Griekse godinnen

Kleurenlitho, schoolplaat, 35.5 x 43 cm / 54.7 x 61 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 388

A. v.d. Berg, Hollandse school 2e helft 20e eeuw - Naderende bomschuiten

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 36.5. x 45.5 / 53 x 62 cm

Verkocht voor € 80

Lotnummer 389

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Platbodem aan de oever bij Leiden

Marouflé, l.o. gesigneerd, 24 x 33 cm / 37 x 46 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 390

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Boerderijtje nabij Leiden

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm / 29.5 x 35.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 391

Europese school, vroege 19e eeuw - Dame in Empire jurk

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 100 x 80 / 120 x 100 cm - craquelures, gaatje in doek.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 392

Theodorus Caenen (x-1765) - Portret van Johannes Petrus Wintgens

Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 1729, 79 x 65 cm / 93 x 78 cm - waterschade.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 393

Jacob Kanbier (1949-2020) - Kat en vogel

Acrylverf op doek, l.b. gesigneerd en gedateerd '08, 70 x 100 cm / niet ingelijst.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 394

Jacob Kanbier (1949-2020) - Echtpaar

Acrylverf op doek, m.o. gesigneerd en gedateerd '08, 75 x 115 cm / niet ingelijst.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 395

Jacob Kanbier (1949-2020) - Haan

Acrylverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd '00, 100 x 100 cm / niet ingelijst.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 396

Mogelijk J.J. van de Sande Bakhuijzen - Boerderij tussen de bomen

Olieverf op paneel, r.o. J. v.d. S Bakhuijzen gesigneerd, 30 x 39 cm / 42 x 52 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 397

Een nadruk naar een prent van Ludolf Bakhuizen sr. uit 1672

37 x 42 cm /39.5 x 52.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 398

Een kaart van Dublin, 19e eeuw

Gravure, 27 x 39 cm / 38 x 49.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 399

Louis Léopold Boilly (1761-1845) - "Les amateurs de tableaux"

Litho, 27.5 x 22 cm / 42 x 37 cm - vlekken.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 400

Naar Gabriel Metsu - Man en vrouw bij virginaal

Marouflé, niet gesigneerd, in antieke eikenhouten lijst, 77 x 53 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 401

Een topografische kaart: "Partie Septentrionale du Duché de Brabant"

Handgekleurde gravure, Robert de Vaugondy, 47.5 x 59 cm / 70.5 x 81 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: