Kavels per pagina:

Lotnummer 352

Francine - Twee Sint-Bernard puppies

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm / 34 x 40 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 353

Paulus Teske (1869-1962) - Stilleven met viooltjes in gemberpot

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 28 x 34 cm / 42 x 48.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 354

Piet Moleveld (1919-1976) - Schilderes in atelier

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 40 x 30 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 355

Twee prenten van Leiden: Het Gravensteen en het Rapenburg, 18e/19e eeuw

Gravures, Abraham Delfos - "Gezigt op s'Graavensteen en Gevangenhuis, te Leyden", 25 x 32.6 cm / 44 x 51.2 cm en "Gezicht op het Rapenburg te Leiden van de Nieuwsteegbrug," 1807, Reinier Vinkeles naar Hermanus Numan, 34 x 45 cm / 58 x 67 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 356

William gesigneerd - Markt in bergdorp

Olieverf op paneel, 50 x 40 cm / 63 x 52.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 357

Italiaanse school - Kustgezicht bij ondergaande zon

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 100.5 cm / 76 x 116 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 358

Louis van der Pol (1896-1982) - Schepen voor de kust

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 16 x 24 cm / 28.5 x 36 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 359

Leonardus Marinus "Leo" Collard (1930-1975) - Landschap

Aquarel, m.o. gesigneerd en gedateerd '74, 37.5 x 28 cm / 50.5 x 40.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 360

Cecilia Maria Elisabeth de Ranitz (1880-1970) - Stilleven met appels op keukenvloer

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd, 51 x 66 cm / 87.5 x 73.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 361

Niet gesigneerd - Druiventros

Olieverf op paneel, ø 15 cm / 28.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 362

Louis Stutterheim (1873-1943) - "Uiterwaarden aan de Ijssel, Hattem"

Marouflé, l.o. gesigneerd, 25 x 35 cm / 42.5 x 52.5 cm - doek laat l.o. los.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 363

Leonid Romanovich Sologoub (1884-1956) - Winters dorpsgezicht met rivier

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 38 x 57 cm / 50 x 67 cm.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 364

Adrianus Jacobus Vrolijk (1834-1862) - Dorpsgezicht

Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 20 x 30 cm / 34 x 43.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 365

V. Pietersen, Hollandse school 2e helft 20e eeuw - Bloemstilleven

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 40 / 69.7 x 60 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 366

Hendricus Johannes "Henk" van den Ende (1908-1998) - Waterrijk Hollands polderlandschap met kerktoren op de achtergrond

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm / 70.3 x 90.2 cm.

Te koop voor € 135

Lotnummer 367

Frederik Kasenda (werkzaam in Indonesië 1920-1950) - Indonesisch landschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 66 x 112.5 / 82 x 128.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 368

Frederik Kasenda (werkzaam in Indonesië 1920-1950) - Het ploegen van de sawa

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1930, 64 x 109 cm / niet ingelijst.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 369

Leo Hartman (20e eeuw) - Schapen op weg naar de kooi

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 60.3 cm / 64.2 x 83.8 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 370

Hollandse school - Twaalfvoets jol op de Kaag

Aquarel, r.o. J. van der Past gesigneerd, 25 x 36 cm / 41 x 52 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 371

Onduidelijk gesigneerd - Stilleven met fruit en witte schaal

Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1999, 30 x 40 / 45.5 x 55.5 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 372

Hendrik Jan ten Cate (1867-1955) - Herfst in het duin te Waalsdorp bij Den Haag

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1917, 51.7 x 71.5 cm / 59.7 x 80.2 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 373

Vijf diverse schilderijen

Olieverf op doek, vier landschappen en een bloemstilleven - alle net gelijst, max. buitenmaat 58 x 70 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 374

Henk van Leeuwen van Oudewater (1890-1972) - Stilleven met chrysanten in vaas

Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd, 60 x 50 cm / 79 x 67.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 375

Een kavel grafiek

Bestaande uit een ets 35/40 van Oldrich Kulhanek (1940-2013) -foxing, een heliogravure van Felicien Rops (1833-1898) en een ets van Nico van Esterik (1952).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 376

C. Nieuwenhuis (20ste eeuw) - Afgemeerde platbodem bij huisjes

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 59 x 78.5 cm.

Te koop voor € 65

Kavels per pagina: