Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm / 34 x 40 cm.
Verkocht voor € 100
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 28 x 34 cm / 42 x 48.5 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 40 x 30 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 50
Gravures, Abraham Delfos - "Gezigt op s'Graavensteen en Gevangenhuis, te Leyden", 25 x 32.6 cm / 44 x 51.2 cm en "Gezicht op het Rapenburg te Leiden van de Nieuwsteegbrug," 1807, Reinier Vinkeles naar Hermanus Numan, 34 x 45 cm / 58 x 67 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, 50 x 40 cm / 63 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 100.5 cm / 76 x 116 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 16 x 24 cm / 28.5 x 36 cm.
Verkocht voor € 40
Aquarel, m.o. gesigneerd en gedateerd '74, 37.5 x 28 cm / 50.5 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd, 51 x 66 cm / 87.5 x 73.5 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, ø 15 cm / 28.5 cm.
Verkocht voor € 140
Marouflé, l.o. gesigneerd, 25 x 35 cm / 42.5 x 52.5 cm - doek laat l.o. los.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 38 x 57 cm / 50 x 67 cm.
Verkocht voor € 460
Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 20 x 30 cm / 34 x 43.5 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 40 / 69.7 x 60 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm / 70.3 x 90.2 cm.
Te koop voor € 135
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 66 x 112.5 / 82 x 128.5 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1930, 64 x 109 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 60.3 cm / 64.2 x 83.8 cm.
Verkocht voor € 60
Aquarel, r.o. J. van der Past gesigneerd, 25 x 36 cm / 41 x 52 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1999, 30 x 40 / 45.5 x 55.5 cm.
Verkocht voor € 340
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1917, 51.7 x 71.5 cm / 59.7 x 80.2 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, vier landschappen en een bloemstilleven - alle net gelijst, max. buitenmaat 58 x 70 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd, 60 x 50 cm / 79 x 67.5 cm.
Verkocht voor € 50
Bestaande uit een ets 35/40 van Oldrich Kulhanek (1940-2013) -foxing, een heliogravure van Felicien Rops (1833-1898) en een ets van Nico van Esterik (1952).
Verkocht voor € 50
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 59 x 78.5 cm.
Te koop voor € 65