Kavels per pagina:

Lotnummer 2100

Een paar kommetjes, China

Porselein met floraal decor, h. 5.3 cm, ø 10.3 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2101

Een kavel Chinees lakwerk: spelkist, altaar, dioroma, kastje en dienblad, 1e helft 20e eeuw

Verkocht voor € 52

Lotnummer 2102

Een krisdrager in de vorm van een demon, Indonesië

Polychroom beschilderd hout, h. 41 cm, barsten in voet.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2103

Een gesneden offerschaal, Afrika

Hout, l. 53 cm

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2104

Een kom, China

Polychroom porselein met floraal decor, h. 7.5 cm, ø 18.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2105

Een kom, China, 18/19e eeuw

Blauwwit porselein met decor van draak en vlammende parel, h. 7 cm, ø 15.8 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2106

Een beeld van een karbouw, Zuidoost-Azië.

metaal, L. 37 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2107

Een kavel diverse replica Inuit art

Drie zwarte beeldjes van natuurlijk hars, Vissende Inuit, walrus en staande Inuit, Boma Vancouver, h. 14 cm, daarbij een houten model van een kajak, l.40 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2108

Een celadon wierookbrander, China

Porselein, h. 9 cm, ø 16 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2109

Een schaaltje, China

Porselein, bovenkant met polychroom floraal decor en onderzijde deels poederblauw geglazuurd, ø 18 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2110

Twee sculpturen: man op tempelleeuw en twee aapjes, China

Speksteen, h. 9.3 en 24.2 cm, defecten.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2111

Een chieftain-chair, baarstoel, Afrika

H. 85 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2112

Een Mogul schildering met voorstelling van een optocht, India

36 x 107 cm - lijst zonder glas.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2113

Een Sepik-stijl schild, Papoea Nieuw-Guinea

Met voorstelling van figuren, l. 85 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2114

Een schaal, een kom en een schaaltje, China

Porselein, bestaande uit een blauwwitte schaal op voet, h. 7 cm, ø 24 cm (gelijmde chip), een celadon kom, h. 5 cm, ø 16.5 cm (haarlijn) en een polychroom schaaltje, ø 8 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2115

Een sculptuur van een Javaanse man met haan, Indonesië

Hout, h. 76 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2116

Een wucai vaas, China 17e eeuw

Porselein, met decor van dansende en musicerende figuren, h. 41 cm (bodem en rand gerestaureerd). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 2200

Lotnummer 2117

Een famille rose vaas

Porselein met polychroom decor met decor van pioenen, pauwen en karakters, China , h. 36 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2118

Een dekselvaas, China 19/20e eeuw

Porselein met poederblauw floraal decor, h. 46 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2119

Een bolvaasje, China

Poederblauw porselein met floraal decor in cartouches, h. 12.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2120

Een kavel oriëntaals koperwerk, w.o. 19e eeuw

O.a. water- en theekannen. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2121

Een dekselvaas, Imari Japan, vroege 18e eeuw

Porselein, met fijn decor van o.a. kraanvogels, deksel bekroond door shishi, h. 60 cm (gelijmde chip, klein stukje v.d. staart v.d. shishi ontbreekt). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 420

Lotnummer 2122

Chinese school - Twee elegante dames

Gemengde techniek (druk en aquarel), 125 x 31 cm, 147 x 52 cm - glas ontbreekt.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2123

Een paar cloisonné vazen, China ca. 1900

H. 31 cm (één exemplaar met defecten). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2124

Een paar scrolls, China

Beschilderd papier met afbeeldingen van bamboe en bloesemtakken, 136 x 39 en 142 x 39 cm.

Verkocht voor € 20

Kavels per pagina: