Porselein met floraal decor, h. 5.3 cm, ø 10.3 cm.
Verkocht voor € 150
Verkocht voor € 52
Polychroom beschilderd hout, h. 41 cm, barsten in voet.
Verkocht voor € 35
Polychroom porselein met floraal decor, h. 7.5 cm, ø 18.5 cm.
Verkocht voor € 25
Blauwwit porselein met decor van draak en vlammende parel, h. 7 cm, ø 15.8 cm.
Verkocht voor € 220
metaal, L. 37 cm.
Verkocht voor € 120
Drie zwarte beeldjes van natuurlijk hars, Vissende Inuit, walrus en staande Inuit, Boma Vancouver, h. 14 cm, daarbij een houten model van een kajak, l.40 cm.
Verkocht voor € 20
Porselein, h. 9 cm, ø 16 cm.
Te koop voor € 100
Porselein, bovenkant met polychroom floraal decor en onderzijde deels poederblauw geglazuurd, ø 18 cm.
Verkocht voor € 35
Speksteen, h. 9.3 en 24.2 cm, defecten.
Verkocht voor € 40
36 x 107 cm - lijst zonder glas.
Verkocht voor € 25
Met voorstelling van figuren, l. 85 cm.
Verkocht voor € 50
Porselein, bestaande uit een blauwwitte schaal op voet, h. 7 cm, ø 24 cm (gelijmde chip), een celadon kom, h. 5 cm, ø 16.5 cm (haarlijn) en een polychroom schaaltje, ø 8 cm.
Verkocht voor € 40
Hout, h. 76 cm.
Verkocht voor € 50
Porselein, met decor van dansende en musicerende figuren, h. 41 cm (bodem en rand gerestaureerd). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 2200
Porselein met polychroom decor met decor van pioenen, pauwen en karakters, China , h. 36 cm.
Verkocht voor € 60
Porselein met poederblauw floraal decor, h. 46 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 360
Poederblauw porselein met floraal decor in cartouches, h. 12.5 cm.
Verkocht voor € 80
O.a. water- en theekannen. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 20
Porselein, met fijn decor van o.a. kraanvogels, deksel bekroond door shishi, h. 60 cm (gelijmde chip, klein stukje v.d. staart v.d. shishi ontbreekt). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 420
Gemengde techniek (druk en aquarel), 125 x 31 cm, 147 x 52 cm - glas ontbreekt.
Verkocht voor € 35
H. 31 cm (één exemplaar met defecten). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 80
Beschilderd papier met afbeeldingen van bamboe en bloesemtakken, 136 x 39 en 142 x 39 cm.
Verkocht voor € 20