h. 16-28 cm.
Verkocht voor € 35
Blauwwit porselein, h. 8.7 en 11.6 cm - knop van deksel trekpotje gelijmd en beschadiging/bakfout aan oor.
Verkocht voor € 300
Bestaande uit twee borden, twee papbordjes, een kom, een deksel, vier kopjes en drie schoteltjes - defecten.
Verkocht voor € 100
Te koop voor € 160
Tin met voorstellingen achter glas, h. 17 cm.
Verkocht voor € 20
Koperen gong met resten van verzilvering aan houten standaard in de vorm van een draak, h. 37 cm, sculpturen zijn vervaardigd van palissanderhout, h. 16.5 en 18 cm.
Te koop voor € 40
Hout, bestaande uit een paar sculpturen van wijsgeren op paarden begeleidt door zotjes, een wijsgeer met scepter en een man met hond, 25 - 47 cm - enkele defecten.
Verkocht voor € 60
Maten incl. lijsten: 49 x 39 cm en 45 x 29 cm.
Te koop voor € 20
Gouache op zijde, maten incl. lijst: 68 x 37 cm.
Verkocht voor € 150
Gouache op zijde met voorstelling van diverse bodhisattva's, maten incl. lijst: 66.5 x 47 cm.
Te koop voor € 120
Blauwwit gedecoreerd porselein (één kopje met haarlijn, twee schoteltjes met haarlijn)
Verkocht voor € 50
Polychroom gedecoreerd porselein (enkele haarlijnen).
Verkocht voor € 400
17 schoteltjes en 2 kommen, ø 11- 27 cm (defectjes)
Verkocht voor € 170