Kavels per pagina:

Lotnummer 2304

Twee cloisonné vazen en een wierookbrander, China midden 20e eeuw

h. 16-28 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2305

Een trekpotje en een pul, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein, h. 8.7 en 11.6 cm - knop van deksel trekpotje gelijmd en beschadiging/bakfout aan oor.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2306

Een kavel divers porselein, China 18/19e euw

Bestaande uit twee borden, twee papbordjes, een kom, een deksel, vier kopjes en drie schoteltjes - defecten.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2307

Een beeldengroep vervaardigd van een boomwortel, Indonesië

Te koop voor € 160

Lotnummer 2308

Een theebus, China, vroege 20e eeuw

Tin met voorstellingen achter glas, h. 17 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2309

Een paar boten, China

Been, l. 37 en 43 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2310

Een gong, China, en een paar art deco stijl sculpturen van een aap en een kikker, Indonsië

Koperen gong met resten van verzilvering aan houten standaard in de vorm van een draak, h. 37 cm, sculpturen zijn vervaardigd van palissanderhout, h. 16.5 en 18 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2311

Vier sculpturen, China

Hout, bestaande uit een paar sculpturen van wijsgeren op paarden begeleidt door zotjes, een wijsgeer met scepter en een man met hond, 25 - 47 cm - enkele defecten.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2312

Een borduurwerk van een landschap en een prent van een paard, China

Maten incl. lijsten: 49 x 39 cm en 45 x 29 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2313

Chinese school - Vrouwen oogsten lotusbloemen

Gouache op zijde, maten incl. lijst: 68 x 37 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2314

Een Tibetaanse thangka, 19e eeuw

Gouache op zijde met voorstelling van diverse bodhisattva's, maten incl. lijst: 66.5 x 47 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 2317

Drie kop en schotels, China 18e eeuw

Blauwwit gedecoreerd porselein (één kopje met haarlijn, twee schoteltjes met haarlijn)

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2318

Twee borden en een kom, Famille verte, China 18/19e eeuw

Polychroom gedecoreerd porselein (enkele haarlijnen).

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2319

Een kavel divers porselein, voornamelijk China 18e eeuw en later

17 schoteltjes en 2 kommen, ø 11- 27 cm (defectjes)

Verkocht voor € 170

Kavels per pagina: