Verguld brons, h. 20 cm.
Verkocht voor € 180
Handvat kris ingelegd met gekleurd glas, heft met koper omkleed, rechte kling, in houten schede, l. 64 cm, dolk met gegolfde kling (miniatuur kris), witgeschilderd houten schede, l. 23 cm.
Verkocht voor € 50
Een paar feniksen en een vaas met florale motieven en vogel, h. 21.5 - 38 cm.
Verkocht voor € 60
Guanyin, feniks en feniks met jong, alle voorzien van houten voetjes, h. 25.1 - 30.1 cm.
Verkocht voor € 80
Alle voorzien van houten voetjes, h. h. 16 - 24.7 cm.
Verkocht voor € 120
Vijf voorzien van houten voetjes, h. 14.5 x 26.1 cm.
Verkocht voor € 100
Alle voorzien van houten voetjes, h. 19 - 31.5 cm.
Verkocht voor € 100
Alle voorzien van houten voetjes, h. 21.2 - 28.5 cm.
Verkocht voor € 100
Drie voorzien van houten voetjes, h. 20.6 - 28.5 cm.
Verkocht voor € 100
Alle voorzien van houten voetjes, h. 19.4 - 26.2 cm.
Verkocht voor € 100
W.o. boeddha's, diverse dieren en acht eetstokjes, max. h. 8.9 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein, h. 6 cm, ø 28.5 cm.
Verkocht voor € 220
Blauwwit porselein, h. 6 cm, ø 28 cm.
Verkocht voor € 600
Blauwwit porselein, h. 7 cm, ø 19.2 cm.
Verkocht voor € 170
Blauwwit porselein met decor van gelukssymobelen en florale motieven, h. 25 cm.
Verkocht voor € 100
Gezwart hout voorzien van snijwerk en schildering met drakenmotieven, h. 76 cm.
Verkocht voor € 50
Buxushout, h. 14.6 cm.
Te koop voor € 80
Buxushout, h. 16.2 cm.
Verkocht voor € 80
Beschilderd textiel, 82 x 29 en 83 x 29 cm, lijsten: 92 x 39 cm (2x).
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein, alle met defecten, h. 19 -21 cm, ø 22.5 cm.
Verkocht voor € 70
Beide gestoken hout, Guan Yu met guandao, h. 15.5 cm, dronkaard op voetje, h. 16.5 cm.
Te koop voor € 60
W.o. vazen, beelden, wierookbrander, trekpotjes.
Verkocht voor € 70
Ivoor met houten voetstuk, h. incl. voetstuk: 16 cm, hoofddeksel beschadigd.
Verkocht voor € 50
Ivoor, h. 7 cm.
Te koop voor € 200
Polychroom porselein, buitenzijde met decor van figuren, vogels en florale motieven en binnenzijde met decor van vissen, h. 25 cm, ø 31 cm.
Verkocht voor € 70