Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2319)

Vrijdag 20 september, 18:30 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 2025

Een beeld van Guanyin, China

Verguld brons, h. 20 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 2026

Een kris en een kleine dolk

Handvat kris ingelegd met gekleurd glas, heft met koper omkleed, rechte kling, in houten schede, l. 64 cm, dolk met gegolfde kling (miniatuur kris), witgeschilderd houten schede, l. 23 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2027

Drie Henan jade sculpturen, China

Een paar feniksen en een vaas met florale motieven en vogel, h. 21.5 - 38 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2028

Guanyin, feniks en feniks met jong, alle voorzien van houten voetjes, h. 25.1 - 30.1 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2029

Vijf diverse jade sculpturen van Guanyin, China

Alle voorzien van houten voetjes, h. h. 16 - 24.7 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2030

Zes diverse jade sculpturen van Boeddha en Guanyin, China

Vijf voorzien van houten voetjes, h. 14.5 x 26.1 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2031

Vijf jade sculpturen van vogels en feniksen met florale motieven, China

Alle voorzien van houten voetjes, h. 19 - 31.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2032

Vijf jade sculpturen van vogels en feniksen en florale motieven, China

Alle voorzien van houten voetjes, h. 21.2 - 28.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2033

Drie voorzien van houten voetjes, h. 20.6 - 28.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2034

Alle voorzien van houten voetjes, h. 19.4 - 26.2 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2035

Een kavel voornamelijk jade sculptuurtjes, China

W.o. boeddha's, diverse dieren en acht eetstokjes, max. h. 8.9 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2036

Een schotel met drakendecor, China, 19/20e eeuw

Blauwwit porselein, h. 6 cm, ø 28.5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2037

Een schotel met landschapsdecor, China, 19/20e eeuw

Blauwwit porselein, h. 6 cm, ø 28 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 2038

Een kom met waterrijk landschapsdecor, China

Blauwwit porselein, h. 7 cm, ø 19.2 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2039

Een paar dekselpotten, China, naar antiek voorbeeld

Blauwwit porselein met decor van gelukssymobelen en florale motieven, h. 25 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2040

Een hocker, China

Gezwart hout voorzien van snijwerk en schildering met drakenmotieven, h. 76 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2041

Een sculptuur van Guan Yu, China

Buxushout, h. 14.6 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2042

Een sculptuur van de Apenkoning (Sun Wukong), China

Buxushout, h. 16.2 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2043

Balinese school - Twee mythologische voorstellingen

Beschilderd textiel, 82 x 29 en 83 x 29 cm, lijsten: 92 x 39 cm (2x).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2044

Een paar bekervazen, een dekselpot en een bord, China, China 18e eeuw en later

Blauwwit porselein, alle met defecten, h. 19 -21 cm, ø 22.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2045

Twee beeldjes van Guan Yu en een dronkaard, China midden 20e eeuw

Beide gestoken hout, Guan Yu met guandao, h. 15.5 cm, dronkaard op voetje, h. 16.5 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 2046

Een kavel divers, voornamelijk China

W.o. vazen, beelden, wierookbrander, trekpotjes.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2047

Een sculptuur van Krishna met fluit, India eerste helft 20e eeuw

Ivoor met houten voetstuk, h. incl. voetstuk: 16 cm, hoofddeksel beschadigd.

Te koop voor € 50

Lotnummer 2048

Een okimono van twee apen, Japan, 19e eeuw

Ivoor, h. 7 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2049

Een vissenkom of cache-pot, Kanton, China

Polychroom porselein, buitenzijde met decor van figuren, vogels en florale motieven en binnenzijde met decor van vissen, h. 25 cm, ø 31 cm.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: