Kavels per pagina:

Lotnummer 2275

Een paar dekselpotten, China

Blauwwit porselein met decor van zotjes in cartouches, h. 45.5 cm, beide vazen hebben een gelijmde chip.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2276

Een paar dekselpotten, China

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 46 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2277

Een serie van vier kopjes, China, Kangxi

Blauwwit porselein met floraal decor, gemerkt met jade karakter, h. 5.5 cm, ø 8 cm, drie kopjes met haarlijnen, waarvan twee ook met kleine chip en één kopje met kleine chip.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2278

Een instrument in de vorm van een figuur

Hout , h. 40 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2279

Chinese school - Guanyin

Olieverf op doek, niet gesigneerd, maten incl. lijst: 74 x 46 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2280

Een schotel met decor van een vis, China

Porselein, bovenzijde met blauwgroen decor en onderzijde poederblauw geglazuurd, ø 26.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2281

Een famille rose bord, Canton, China 19e eeuw

Porselein met decor van figuren, vogels, vlinders en florale motieven, ø 25 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2282

Twee budai's, China

Porselein, h. 15.3 en 15.9 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2283

Drie beelden van figuren, China

Porselein, h. 15.5 - 23.5 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2284

Een kavel divers porselein, voornamelijk China 20e eeuw

W.o. grote blauwwit gemberpot en een cilindrische vaas.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2285

Een kavel divers, voornamelijk porselein, voornamelijk China en Japan 20e eeuw

W.o. theepotjes, kommen, Indonesisch houtsnijwerk.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2286

Een kastje, China

Zwartgelakt hout met opgelegd jade decor van bloesemtakken in vazen, h. 94 x b. 63.5 x d. 30.5 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 2287

Een theeblok, China

24 x 19 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2288

Een paar kopjes, Qianlong, China, tweede helft 18e eeuw

Blauwwit porselein met vergulde biezen, h. 6.5 cm, 1 kopje met beschadiging aan binnenzijde.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2289

Twee beeldjes uit India: Ganesha en een vrouwfiguur, Rajasthan

Brons en hout, h. 15 en 18.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2291

Een kan, Tibet 19e eeuw

Koper, h. 38 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2295

Een koloniale kist, 19e eeuw

Teakhout met ijzeren beslag, h. 23 cm b. 34 x d . 30 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2296

Chinese school ca. 1900 - Reizigers met kar in landschap en Vragen om de hand van de dochter

Schildering op zijde, 26 x 26 / 28 x 28 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2297

Een lampvoet vervaardigd van een antieke Kantonese vaas

Porselein met messing monturen, h. 40 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2298

Een okimono van een visser met waaier, Japan, Meiji periode (1868-1912)

Ivoor, h. 12 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2299

Drie cloisonné vazen en een kom, China, w.o. ca. 1900

W.o. een turquoise model met decor van antiquiteiten en een poederblauw model met decor van vlinder en bloesemtak, h. 5.5 - 26 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2300

Twee tempera schilderingen, Indonesië 3e kwart 20e eeuw

H.J. Parsa, visser in landschap, 45 x 30 / 5 x 39 cm, en ongesigneerd, 2 vogels in boom, 43 x 63 / 46 x 68 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2301

Twee vazen, Japan ca. 1900

Brons, reliëfdecor van vogels, h. 31 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2302

Een paar Famille rose vaasjes, China 19/vroeg 20e eeuw

Porselein met polychroom decor van hofscène, florale en vogelmotieven, balustervormig met op de schouders opgelegde gouden draken, h. 14 cm - 1 met minieme randchip aan bovenzijde.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2303

Een cloisonné schaal, midden 20e eeuw

Koper met gecontourneerde rand en decor van een pauw, h. 9 x ø 24.5 cm.

Te koop voor € 40

Kavels per pagina: