Blauwwit porselein met decor van zotjes in cartouches, h. 45.5 cm, beide vazen hebben een gelijmde chip.
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 46 cm.
Verkocht voor € 320
Blauwwit porselein met floraal decor, gemerkt met jade karakter, h. 5.5 cm, ø 8 cm, drie kopjes met haarlijnen, waarvan twee ook met kleine chip en één kopje met kleine chip.
Te koop voor € 80
Hout , h. 40 cm.
Verkocht voor € 45
Olieverf op doek, niet gesigneerd, maten incl. lijst: 74 x 46 cm.
Te koop voor € 40
Porselein, bovenzijde met blauwgroen decor en onderzijde poederblauw geglazuurd, ø 26.5 cm.
Verkocht voor € 180
Porselein met decor van figuren, vogels, vlinders en florale motieven, ø 25 cm.
Verkocht voor € 60
Porselein, h. 15.5 - 23.5 cm.
Te koop voor € 20
W.o. grote blauwwit gemberpot en een cilindrische vaas.
Verkocht voor € 110
W.o. theepotjes, kommen, Indonesisch houtsnijwerk.
Verkocht voor € 30
Zwartgelakt hout met opgelegd jade decor van bloesemtakken in vazen, h. 94 x b. 63.5 x d. 30.5 cm.
Verkocht voor € 550
Blauwwit porselein met vergulde biezen, h. 6.5 cm, 1 kopje met beschadiging aan binnenzijde.
Verkocht voor € 90
Brons en hout, h. 15 en 18.5 cm.
Verkocht voor € 25
Teakhout met ijzeren beslag, h. 23 cm b. 34 x d . 30 cm.
Verkocht voor € 25
Schildering op zijde, 26 x 26 / 28 x 28 cm.
Verkocht voor € 300
Porselein met messing monturen, h. 40 cm.
Verkocht voor € 30
Ivoor, h. 12 cm.
Verkocht voor € 80
W.o. een turquoise model met decor van antiquiteiten en een poederblauw model met decor van vlinder en bloesemtak, h. 5.5 - 26 cm.
Verkocht voor € 30
H.J. Parsa, visser in landschap, 45 x 30 / 5 x 39 cm, en ongesigneerd, 2 vogels in boom, 43 x 63 / 46 x 68 cm.
Verkocht voor € 45
Brons, reliëfdecor van vogels, h. 31 cm.
Verkocht voor € 80
Porselein met polychroom decor van hofscène, florale en vogelmotieven, balustervormig met op de schouders opgelegde gouden draken, h. 14 cm - 1 met minieme randchip aan bovenzijde.
Verkocht voor € 70
Koper met gecontourneerde rand en decor van een pauw, h. 9 x ø 24.5 cm.
Te koop voor € 40