Porselein met florale decors, ø 37 cm (randschilfers). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 200
Porselein met florale decors, gekartelde rand, ø 36.5 cm (randschilfers). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 240
Porselein met florale decors, ø 37 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 500
Porselein met vogel- en florale decors, ø 35.5 cm (één met haarlijn, één met randchip, beide met sleetse plekken). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 260
Porselein met florale decors, ø 37 cm (barsten). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 160
Porselein met floraal decor, ø 33 cm (enige randschilfers). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 1000
Porselein met polychroom floraal decor, ø 33 cm (enige randschilfers). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 900
Blauwwit porselein met floraal decor, 40 cm (barsten). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 200
Porselein met florale decors, ø 36.5 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 190
Porselein met florale decors, ø 38 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 400
Porselein, met o.a. decor van duizend antiquiteiten, bodem binnenzijde een kraanvogel, h. 10 en ø 25 cm (haarscheur). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 130
Blauwwit porselein met bladerdecor, h. 27 cm - 1 vaas met gelijmde chip aan bovenrand, 1 vaas met chipje een haarlijn, 1 deksel met chipje.
Verkocht voor € 180
Porselein, beide met florale motieven, ø 23 - 39 cm (defecten, gekramd). Kleine schotel met grote chip (niet op foto)
Verkocht voor € 50
Famille rose-stijl porselein, 3 deksel en 2 bekervazen, h. 12.5 en 16 cm.
Verkocht voor € 160
Blauwwit porselein, 2 papbordjes met centrale voorstelling van 3 figuren w.o. 1 met waaier en florale randdecoratie, ø 17 cm, daarbij 3 kopjes w.o. een paar - beide bordjes en 2 kopjes met haarlijnen en kleine randbeschadigingen.
Verkocht voor € 120
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 45 cm.
Verkocht voor € 650
W.o. kop-en-schotel uit de Nanking cargo, gekramde Kangxi schotel, ø 27 cm, capucijner porselein en een dekselpotje - diverse beschadigingen.
Verkocht voor € 50
Kris in met latoenkoper omklede schede, Java/Sumatra midden 20e eeuw, l. 48 cm, daarbij een Noord-Afrikaanse kromme dolk in met koper ingelegde schede met rode stippen, l. 38 cm - breuk in laatste deel schede.
Verkocht voor € 40
Gegoten brons, 1 met decor van Guan Yu, ø 27.5 cm.
Verkocht voor € 20
Goudkleurig beschilderd en zwart gepatineerd brons, h. 75.5 cm.
Verkocht voor € 135
Porselein, h. 22.5 cm.
Verkocht voor € 200
Ivoor, h. 4cm, l. 6.5 cm.
Verkocht voor € 130
Ivoor, h. 3 cm, l. 6.2 cm.
Verkocht voor € 200
Deksel met decor van drie figuren onder boom, zijkant met decor van een landschap en onderkant bodem met floraal decor, h. 2.5 cm, ø 3.4 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein met floraal decor, ø 23.5 cm, defecten, w.o. een gelijmd bord.
Verkocht voor € 260