Hout, h. 25 cm, enkele defecten.
Verkocht voor € 30
Polychroom porselein met decor van perziken, feniksen en gelukssymbolen op turquoise fond, h. 23 cm.
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein met gecontourneerde rand en centraal decor van een draak met vlammende parel en rand met florale motieven, ø 39 cm.
Verkocht voor € 160
Porselein, met decor van vrije vogel en vogel in huisje, ø 31 cm - gekramde restauratie met haarlijn.
Verkocht voor € 20
Polychroom gedecoreerd porselein, h. 32 - 57 cm.
Verkocht voor € 260
Interieur met benen naaigerei, afmetingen naaidoos: h. 15 x b. 32 x d. 22 cm, deksel en interieur met defecten.
Verkocht voor € 120
Messing en cloisonné.
Verkocht voor € 140
Aardewerk met metalen monturen, deksels en tuiten, h. 10 en 12.5 cm.
Verkocht voor € 70
Koper en BWG zilver, h. 10 en 10.5 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 190
Voorstellingen van vogels op tak, 36 x 45 cm - deel parelmoer los, meeste nog aanwezig.
Verkocht voor € 50
Hout, h. 48 cm.
Te koop voor € 100
Handbeschilderd eierschaal porselein (1 schoteltje met chip).
Verkocht voor € 40
Polychroom porselein met floraal decor, 1 schotel met gelijmd chip in ajourrand, ø 31 cm.
Verkocht voor € 25
Gestoken deels rood en wit hout met repeterend C-volutenpatroon en bekroond door een voorouderbeeld, beeld zit los, dient aan schild gelijmd te worden, h. 164 cm.
Verkocht voor € 100
Porselein met floraal decor, ø 23 cm, één bord met gelijmde chip.
Verkocht voor € 30
l. 72 cm, schede beschadigd.
Verkocht voor € 420
Brons met reliëfdecor van twee draken, h. 13 cm, ø 18.5 cm.
Verkocht voor € 20
Hout met gestoken decor van dieren, h. 245 cm ø 40 cm.
Te koop voor € 300
Blauwwit porselein, h. 5.1 - 21 cm, vaas is gelijmd.
Verkocht voor € 50
Hout met vijf panelen voorzien van snijwerk met figuren in landschap, h. 13.5 x b. 19 x d. 15 cm.
Verkocht voor € 70
Lemmet met gegraveerd decor en voorzien van bewerkt koperen heft en schede, l. 53 cm.
Verkocht voor € 130
Blauwwit porselein met decor van figuren en karakters, h. 14 cm, ø 21.5 cm.
Verkocht voor € 90
Porselein, h. 15.5 cm.
Verkocht voor € 120
Bruin gecraqueleerd porselein, ø 27 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 280