Kavels per pagina:

Lotnummer 2050

Een paar boekensteunen met beelden van vogels, Bali

Hout, h. 25 cm, enkele defecten.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2051

Een oorvaas, China

Polychroom porselein met decor van perziken, feniksen en gelukssymbolen op turquoise fond, h. 23 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2052

Een schotel, China, naar Yuan voorbeeld

Blauwwit porselein met gecontourneerde rand en centraal decor van een draak met vlammende parel en rand met florale motieven, ø 39 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2053

Een blauwwit bord, China ca. 1800

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2054

Vier diverse vazen, China en Japan 1e helft 20e eeuw

Polychroom gedecoreerd porselein, h. 32 - 57 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2055

Een lakwerk naaidoos, China, ca. 1900

Interieur met benen naaigerei, afmetingen naaidoos: h. 15 x b. 32 x d. 22 cm, deksel en interieur met defecten.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2056

Een kavel divers: schaaltjes, vaas, pijp en kistjes, China

Messing en cloisonné.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2057

Twee Yixing trekpotjes, China

Aardewerk met metalen monturen, deksels en tuiten, h. 10 en 12.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2058

Drie diverse gau's (reisaltaar of relikwiehouder) en een losse deksel, Tibet

Koper en BWG zilver, h. 10 en 10.5 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2059

Twee lakwerk plaquettes met parelmoer ingelegd, Japan midden 20e eeuw

Voorstellingen van vogels op tak, 36 x 45 cm - deel parelmoer los, meeste nog aanwezig.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2060

Een sculptuur van Guanyin, China, ca. 1900

Hout, h. 48 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2061

Een 6-persoons koffie en theeservies, Satsuma, Japan 1e helft 20e eeuw

Handbeschilderd eierschaal porselein (1 schoteltje met chip).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2062

Een paar Imari schotels met ajourranden, Japan, Meiji

Polychroom porselein met floraal decor, 1 schotel met gelijmd chip in ajourrand, ø 31 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2063

Een Asmat oorlogsschild, Papoea-Nieuw Guinea midden 20e eeuw

Gestoken deels rood en wit hout met repeterend C-volutenpatroon en bekroond door een voorouderbeeld, beeld zit los, dient aan schild gelijmd te worden, h. 164 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2064

Twee famille rose borden, China, tweede helft 18e eeuw

Porselein met floraal decor, ø 23 cm, één bord met gelijmde chip.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2065

Een Imari trekpotje, 18e eeuw

Porselein, h. 7.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2066

Een wakizashi of katana, Japan, eerste helft 20e eeuw

l. 72 cm, schede beschadigd.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 2067

Een pot met hengsel, China

Brons met reliëfdecor van twee draken, h. 13 cm, ø 18.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2068

Een totempaal, Afrika

Hout met gestoken decor van dieren, h. 245 cm ø 40 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2069

Een flesvaas met vierkante voet, Japan, 19/20e eeuw en twee antieke potjes, China

Blauwwit porselein, h. 5.1 - 21 cm, vaas is gelijmd.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2070

Een kostbaarhedenkistje, China

Hout met vijf panelen voorzien van snijwerk met figuren in landschap, h. 13.5 x b. 19 x d. 15 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2071

Een kort zwaard, Indonesië

Lemmet met gegraveerd decor en voorzien van bewerkt koperen heft en schede, l. 53 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2072

Een wierookbrander, China

Blauwwit porselein met decor van figuren en karakters, h. 14 cm, ø 21.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2073

Een beeld van een aap met beweegbare tong en hoofd, Hirado, Japan

Porselein, h. 15.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2074

Twee schotels, Ge ware, Song-stijl China ca. 1900

Bruin gecraqueleerd porselein, ø 27 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 280

Kavels per pagina: