Kavels per pagina:

Lotnummer 2225

Vier diverse metsja's of vuurijzers, Tibet 19/20e eeuw

Ijzeren klingen, beursgedeelte leer met BWG zilver en metaal beslagen, b. 8.5. - 13 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2226

Drie beursjes, Tibet 19/20 eeuw

Leer met mogelijk BWG zilver beslagen, bezet met turkoois en koraal, b. 12 -13 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2227

Vier beursjes, Tibet 19/20 eeuw

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2228

31 diverse kommetjes en schaaltjes, Tibet 19/20 eeuw

Deels BWG zilver en nikkel, gedreven en gegraveerde decors. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 1600

Lotnummer 2229

Een kavel diverse (deksel) doosjes, Tibet/Zuid-oost Azië, 19/20e eeuw

Waaronder BWG zilver, rijk gedreven en gegraveerd, sommige o.a. bezet met turkoois, 3 - 10 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2230

5 diverse gau's, Tibet 19/20 eeuw

Waaronder BWG zilver, rijk gedreven en gegraveerd, bezet met o.a. turkoois, 8 - 10 cm. (één exemplaar mist bodem). Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2231

Vier diverse gebedsrollen en een doosje, Tibet en Turkije, 19/20e eeuw

Waaronder BWG zilver, gedreven en en gegraveerd, l. 7 -12 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2232

Een kavel diverse doosjes, oriëntaals, 19/20e eeuw

Waaronder BWG zilver en koper, rijk gedecoreerd en gedreven. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2233

9 diverse kledinggespen, Tibet, 19/20 eeuw

Waaronder BWG zilver, b. 9 - 17.5 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2234

Vier diverse Chab Chab's (chatelaines), Tibet 19/20e eeuw

Waaronder BWG zilver, h. 15 - 43 cm (incl. ketting), Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2235

Vier diverse halskettingen, Tibet 19/20e eeuw

BWG zilver, met koraal en turkoois, l. max. 36 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2236

10 diverse armbanden, Tibet 19/20e eeuw

Voornamelijk BWG zilver, alle rijkgedecoreerd. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2237

8 diverse (hals) kettingen en een armband, Tibet/Zuid-oost Azië, 19/20e eeuw

Waaronder BWG zilver, l. max. 40 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2238

6 diverse (kleding) gespen/sierappliques, Tibet, 19/20e eeuw

Waaronder BWG zilver, deels bezet met koraal. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2239

Een kavel diverse hangers, gespen, oorstekers, Tibet/Zuid-oost Azië 19/20e eeuw

Voornamelijk BWG zilver, o.a. bezet met koraal en turkoois. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2240

Een kavel ringen, voornamelijk Tibet 19/20e eeuw

Waaronder BWG zilver. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2241

Een dolk, Jambiya, aan riem, Yemen, 19/20e eeuw

Jambiya heeft een hoornen heft en leren en deels goudkleurig koperen schede, riem voorzien van borduurwerk en goudkleurig koperen appliques. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 700

Lotnummer 2242

Een rijk gedecoreerd jasje, China tweede helft 20e eeuw

Zijde met borduurwerk van vlinders en florale motieven, 92 x 127 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2243

Twee marionetten, Myanmar

Waarvan 1 met uitstekende tong en een demon, h. ca. 50 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2244

Een paar Islamitische trouwstoeltjes, Midden-Oosten/Noord India

Hout met polychrome beschildering en biezen zittingen, h. 63.5 en 68.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2245

Een boeddhistische offerschaal, Thailand

Rood lakwerk op houtspaan, met dubbele bodem, h. 51 cm - beschadiging bij voet en pin op top ontbreekt.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2246

Een ocarina in de vorm van een figuur, vermoedelijk pre-Columbiaans (Noord-West Venezuela, Lake Maracaibo regio, Timoto Cuica cultuur, ca. 800-1200 A.D)

Terracotta, h. 11.4 cm, defecten, w.o. achterzijde linkervoet beschadigd.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2247

Vier replica pre-Columbiaanse beeldjes en replica koloniale vaas

Aardewerk, max. h. 31.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2248

Een kavel divers voornamelijk Oriëntaals koperwerk

Rooktafel met houten onderstel, h. 56.5 ø 59.5 cm, Nepalese waterkruik, Perzische waterkannen en 2 theepotten, h. 22-33 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2249

Drie Aziatische beeldjes

Een steengoed Boeddhakop, h. 16 cm, een bronzen dansende Shiva in vlammenring, h. 20 cm, en een bronzen staande vrouw met vlechtjes, h. 25 cm.

Te koop voor € 50

Kavels per pagina: