Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 40 x 50 cm, 59 x 69 cm.
Te koop voor € 150
Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1998, 31.5 x 29.5 cm / 60 x 56 cm.
Verkocht voor € 50
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '00, 24 x 23 cm / 56.5 x 53.5 cm.
Verkocht voor € 40
olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 34 x 27.5 / 58 x 52 cm.
Verkocht voor € 420
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm / 63.5 x 83.5 cm.
Verkocht voor € 500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm, lijst: 74.5 x 104 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 80 cm / 58 x 98 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, verso genummerd 1193, 37 x 27 cm / 48.5 x 38,5 cm.
Verkocht voor € 280
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 26 x 36 cm, lijst: 45 x 54 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 73 cm / 80 x 93 cm.
Verkocht voor € 700
Litho, 49 x 66 cm / 55.5 x 75.5 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 43.5 x 33.5 cm / 51 x 41 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm / 63 x 83 cm.
Verkocht voor € 250
Verkocht voor € 250
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 23.3 x 29.9 cm / 37.5 x 44 cm.
Verkocht voor € 280
R.o. en l.o. gesigneerd, houtskool, 21.5 x 30 / 41.5 x 49 cm.
Verkocht voor € 380
Litho 123/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, 21.5 x 21.5 cm / 53 x 49 cm.
Verkocht voor € 130
l.o. gesigneerd, roodkrijttekening, 13.5 x 21 / 29 x 34 cm.
Verkocht voor € 240
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, in fraaie vergulde lijst, 53.5 x 40 / 88 x 75 cm.
Verkocht voor € 1400
Pastel, r.o. gesigneerd, 34.5 x 21 cm / 48 x 34 cm.
Verkocht voor € 80
L.o. gesigneerd in de plaat, 13 x 20 / 31.5 x 37.5 cm.
Verkocht voor € 280
Zeefdruk 89/125, r.o. gesigneerd, 15 x 20 cm / 45 x 44 cm, glasplaat ontbreekt.
Te koop voor € 40
Verkocht voor € 90
"Staande stier naar rechts kijkend" en "Stier en waterende koe", beide met watermerk AC, 10.6 x 14 / 26.3 x 30.5 cm, herkomst Laurentius, met originele nota à fl. 500,-.
Verkocht voor € 90
Ets, 3e staat van 4, uit 1616, 12 x 18.8 / 32.3 x 44.8 cm, herkomst Laurentius met originele nota à fl450,- - foxing.
Verkocht voor € 50