Kavels per pagina:

Lotnummer 77

Ab van Overdam (1937) - Landschap in beton

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 40 x 50 cm, 59 x 69 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 78

Hans Innemée (1951) - "Behaaglijkheid" (Comfortibillity???)

Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1998, 31.5 x 29.5 cm / 60 x 56 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 79

Hans Innemée (1951) - Just because I like potatoes

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '00, 24 x 23 cm / 56.5 x 53.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 80

Anna Maria Immerzeel (1817-1883) - Meisje met spinnewiel

olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 34 x 27.5 / 58 x 52 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 81

Leo van den Ende (1939) - Huizen en bollenvelden aan vaart

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm / 63.5 x 83.5 cm.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 82

Cornelis Booij (1885 -1965) - Ven tussen Etten en Rijsbergen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm, lijst: 74.5 x 104 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 83

Willem 'Wim' Bos (1906-1977) - Bedrijvigheid in de haven van Rotterdam

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 80 cm / 58 x 98 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 84

Alexander Coenraad Rosemeier (1888-1992) - "Laantje in Rijssen"

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, verso genummerd 1193, 37 x 27 cm / 48.5 x 38,5 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 85

Marinus Adrianus Koekkoek II (1873-1944) - Pluimvee in stal

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 26 x 36 cm, lijst: 45 x 54 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 86

Sachiko Imai (1933) - Dame met bloemen voor spiegel

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 73 cm / 80 x 93 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 87

Naar Picasso - La Colombe Du Festival

Litho, 49 x 66 cm / 55.5 x 75.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 88

Jan van der Linde (1864-1945) - Schepen op rivier

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 43.5 x 33.5 cm / 51 x 41 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 89

Alexander Frederic van Noort (1953) - Strandtafereel te Zandvoort

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm / 63 x 83 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 90

Verkocht voor € 250

Lotnummer 91

H. Busch (XX) - Huisjes op het Kalf te Zaandam

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 23.3 x 29.9 cm / 37.5 x 44 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 92

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Boerenhoeve

R.o. en l.o. gesigneerd, houtskool, 21.5 x 30 / 41.5 x 49 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 93

Corneille (1922-2010) - Vrouw, vogel en kat

Litho 123/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, 21.5 x 21.5 cm / 53 x 49 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 94

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Polderschuitjes

l.o. gesigneerd, roodkrijttekening, 13.5 x 21 / 29 x 34 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 95

Pieter Willem Sebes (1827-1906) - Lezend meisje bij lamplicht

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, in fraaie vergulde lijst, 53.5 x 40 / 88 x 75 cm.

Verkocht voor € 1400

Lotnummer 96

Jan Lavies (1902-2005) - Gezicht op Goedereede

Pastel, r.o. gesigneerd, 34.5 x 21 cm / 48 x 34 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 97

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Herderinnetje

L.o. gesigneerd in de plaat, 13 x 20 / 31.5 x 37.5 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 98

Kees Salentijn (1947) - Vis

Zeefdruk 89/125, r.o. gesigneerd, 15 x 20 cm / 45 x 44 cm, glasplaat ontbreekt.

Te koop voor € 40

Lotnummer 99

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met schelpen

Verkocht voor € 90

Lotnummer 100

Marcus de Bye (1639-c.1690) - 2 etsen naar Potter

"Staande stier naar rechts kijkend" en "Stier en waterende koe", beide met watermerk AC, 10.6 x 14 / 26.3 x 30.5 cm, herkomst Laurentius, met originele nota à fl. 500,-.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 101

Jan van de Velde II (c.1593-1641) - landschap

Ets, 3e staat van 4, uit 1616, 12 x 18.8 / 32.3 x 44.8 cm, herkomst Laurentius met originele nota à fl450,- - foxing.

Verkocht voor € 50

Kavels per pagina: