Ets, eigendruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1931, 27.5 x 43 cm, passe-partout: 50 x 62 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 70
Zeefdruk, l.o. gesigneerd en gedateerd 1978 II, 42 x 30.5 / 65 x 50 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd '50, mogelijk Catharina C. M. Swijser-'t Hart, 40 x 30 cm.
Verkocht voor € 30
Zeefdruk 63/200, m.o. gesigneerd en gedateerd '74, 48.5 x 61 / 53 x 65.5 cm.
Verkocht voor € 200
Boardsnede 59/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 1982, 50 x 50 / 80 x 70 cm.
Verkocht voor € 40
R.o. gesigneerd en gedateerd '77, zeefdruk 55/225, 73 x 57.5 cm (niet ingelijst).
Verkocht voor € 50
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 17 x 23 / 30 x 36 cm.
Verkocht voor € 120
Aquatint 9/40, r.o. gesigneerd en gedateerd 1971, 32 x 48 / 52 x 66 cm.
Verkocht voor € 70
Aquatint 36/50, r.o. gesigneerd en gedateerd 1974, 30 x 17 / 67 x 51 cm.
Te koop voor € 65
Aquatint 19/40, r.o. gesigneerd en gedateerd 1973, 40 x 29 / 67.5 x 51 cm.
Verkocht voor € 60
Kleurenlitho 13/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 1973, 49 x 63 / 53 x 68 cm.
Verkocht voor € 35
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 / 19 x 24 cm.
Verkocht voor € 30
Zeefdruk, m.o. gesigneerd en gedateerd 1985, 68 x 66 / 86 x 83.5 cm.
Verkocht voor € 30
Zeefdruk 24/60, m.o. gesigneerd en gedateerd 1987, 62 x 62 / 86 x 83.5 cm.
Verkocht voor € 30
Kleurenets, vermoedelijk r.o. gesigneerd ondere passe-partout, 9 x 39 / 21 x 52 cm.
Te koop voor € 65