Kavels per pagina:

Lotnummer 403

Willem Gerard Hofker (1902-1981) - Keizersgracht bij Amstel Amsterdam

Ets, eigendruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1931, 27.5 x 43 cm, passe-partout: 50 x 62 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 404

Sees Vlag (1934-2018) - "Voorburg"

Zeefdruk, l.o. gesigneerd en gedateerd 1978 II, 42 x 30.5 / 65 x 50 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 405

C. 't Hart - "Atelier bij de heer Raab"

Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd '50, mogelijk Catharina C. M. Swijser-'t Hart, 40 x 30 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 406

Corneille (1922-2010) - Vrouw en vogel

Zeefdruk 63/200, m.o. gesigneerd en gedateerd '74, 48.5 x 61 / 53 x 65.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 407

Alfons Klement (1930-2000) - "La Table"

Boardsnede 59/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 1982, 50 x 50 / 80 x 70 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 408

Kees van Bohemen (1928-1985) - vrouwelijk naakt

R.o. gesigneerd en gedateerd '77, zeefdruk 55/225, 73 x 57.5 cm (niet ingelijst).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 409

Francine gesigneerd - Kindertjes spelend op het strand

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 17 x 23 / 30 x 36 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 410

Jan Montijn (1924-2015) - "Le Trésor"

Aquatint 9/40, r.o. gesigneerd en gedateerd 1971, 32 x 48 / 52 x 66 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 411

Jan Montijn (1924-2015) - Compositie

Aquatint 36/50, r.o. gesigneerd en gedateerd 1974, 30 x 17 / 67 x 51 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 412

Jan Montijn (1924-2015) - "Les quatres sagesses féminines"

Aquatint 19/40, r.o. gesigneerd en gedateerd 1973, 40 x 29 / 67.5 x 51 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 413

Sam Middleton (1927-2015) - Compositie

Kleurenlitho 13/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 1973, 49 x 63 / 53 x 68 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 414

Pollentine gesigneerd - musjes op tak

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 / 19 x 24 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 415

Piet Warffemius (1956) - "Nepal"

Zeefdruk, m.o. gesigneerd en gedateerd 1985, 68 x 66 / 86 x 83.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 416

Piet Warffemius (1956) - "Versluierd"

Zeefdruk 24/60, m.o. gesigneerd en gedateerd 1987, 62 x 62 / 86 x 83.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer volgt

Tjeerd Bottema (1884-1940) - "Nacht in Friesland"

Kleurenets, vermoedelijk r.o. gesigneerd ondere passe-partout, 9 x 39 / 21 x 52 cm.

Te koop voor € 65

Kavels per pagina: