Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1 - 416)

Dinsdag 17 september, 18.30 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 378

Hendrik Johannes 'Henk' Duiverman (1906-1973) - Heide landschap

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22 x 51 cm / 37 x 67 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 379

Duitse school (XIV) - Romantisch landschap met rivier en bergen

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 11 x 16.5 / 18.5 x 24 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 380

Een topografische kaart van het eiland Man, John Cary 1789

Oudgekleurd, daaromheen enkele voorstelling m.b.t. het "the Isle of Man", 18 x 24 / 2 x 38 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 381

Indische school - man met vechthaan

Gemengde techniek, r.o. onduidelijk gesigneerd (Sakarbu?) en gedateerd 13 juli '36, 11.5 x 9 / 37 x 33 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 382

Een 18e eeuwse opticaprent van Sint-Petersburg

Handgekleurd, uitgegeven te Parijs, 24 x 38 / 39.5 x 53.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 383

Bernardus Christianus Schotanus A Sterringa (1641-1704) - topografische kaart van Lemsterland

Oudgekleurd, 36 x 42 / 53 x 59 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 384

Een 19e eeuwse Oleografie van de Ongelovige Thomas

46 x 37 / 52 x 43 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 385

Anton Heyboer (1924-2005) - Danseres

Pastel, m.o. gesigneerd, 39 x 36 cm / 45 x 42 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 386

Jan Hendrik Jacob Jasper (1937) - Hollands ijstafereel in 19e eeuwse trant

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 40 / 40 x 50 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 387

C. Bongarzone - "I Fiaccherai"

Olieverf op doek, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd Firenze 1991, 25 x 35 / 41 x 51 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 388

Een map met 106 handgekleurde litho's uit "English Botany" door Sowerby

3e editie, G. Bell & son, Londen 1902, bestaande uit 99 kleine bladen, , 24 x 15 cm, en 7 grote, 32.5 x 25 cm

Te koop voor € 150

Lotnummer 389

Jurjen de Haan (1963-2018) - Compositie

x 46 cm.Stifttekening, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 31.5 x 23 cm /

Te koop voor € 40

Lotnummer 390

Indonesische school - Portret van oude vrouw en man

Olieverf op bladeren, l.o. onduidelijk gesigneerd, beide 24.5 x 19 / 30 x 25 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 391

Louis Soonius (1883-1956) - Bij de waterpomp

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 25 x 33 / 34 x 52 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 392

Jack Vreeke (1942) - Stilleven in de trant van Bernard Buffet

Gouache, r.b. gesigneerd en gedateerd '62, 49.5 x 34 cm / 66.5 x 50 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 393

Indische school - Mannen met vechthanen

Olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd '64, 66 x 94 cm / 75 x 103.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 394

Indische school - Figuren in bos

Aquarel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 63 x 48 cm / 86 x 69.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 395

Indische school, S. Dja - Twee landschappen

Twee aquarellen, beide r.o. gesigneerd, 25.5 x 33 cm / 38 x 46 cm en 22 x 25 cm / 39 x 41 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 396

M.J.C. Laurillard van Streefkerk- de Bruijn - Portret van Rita

Olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1911, 47 x 39 cm/ 57.5 x 49.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 397

M.J.C. Laurillard van Streefkerk- de Bruijn - Portret van oude man lezend in bijbel

Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1917 en verso gesigneerd en gedateerd 17-12-1917, 67 x 50 cm / 76 x 61 cm - verfschade.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 398

Niet gesigneerd- Boerderijen in de sneeuw

Olieverf op paneel, 20 x 26 cm / 37.5 x 43 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 399

Naar Pablo Picasso - La ronde de la paix

Litho, postume herdruk, 62.5 x 49 cm, lijst: 73.5 x 53.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 400

Hollandse school - Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven

Pastel, niet gesigneerd, midden 20e eeuw, 32.5 x 48.5 / 37.3 x 53.3 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 401

Hollandse school 20e eeuw naar 17e eeuwse genrevoorstelling - Gezelschap in interieur

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 62.5 x 42 / 76.5 x 60 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 402

Hollandse school 20e eeuw naar 17e eeuwse genrevoorstelling - Musicerend gezelschap

Verkocht voor € 340

Kavels per pagina: